Kecaci odpadni, nesouvisly a s EQ nesouvisejici spam topic

Vše co přímo nesouvisí s hrou na Equilibrii

Moderátoři: Dungeon Servant, World Builder, Dungeon Master

Uživatelský avatar
Akruo
Příspěvky: 1069
Registrován: 29. 9. 2007 9.02
Bydliště: Znojmo

Re: Kecaci odpadni, nesouvisly a s EQ nesouvisejici spam top

Příspěvek od Akruo »

Olymar píše:V žádném tématu nemíním ignorovat osobní invektivy a každý spam má své meze. Tisícistránkové thalijské fórum není předobrazem tohoto.
Samozřejmě pokud dojde k urážení, je to špatně. :yes: Ale omezení spamu mne hluboce zasáhlo a asi budu nějakou dobu truchlit... :no:
:clover: :megalol:
"Nesouhlasím. To je individuální názor. Mnozí ho s tebou možná sdílí, ale věř, že mnozí ne." - Pavel Urban ©
Rangarog Dragobir - zakladatel Západoříšské obchodní společnosti, kupec, kovář a kovkop ...padl a byl Durminem přijat do Věčných síní
Brambor
Uživatelský avatar
placidity
Příspěvky: 1846
Registrován: 13. 1. 2011 22.19
Bydliště: Pod hromadou knih

Re: Kecaci odpadni, nesouvisly a s EQ nesouvisejici spam top

Příspěvek od placidity »

Pokud by bylo potřeba doplnit ztracené knihy do knihovny, dejte vědět do PM.

Aktivní: Alariel Erna
Bejvávalo: Te'lyn (by Balrog) (by Niam - NSFW) | Ulrika | Ignatz
Ostatní: Ukládání logů a konverze screenshotů | Jak vyrobit portrét | Knihovna v Amfiberai
Jesper
Příspěvky: 633
Registrován: 17. 12. 2008 15.30
Kontaktovat uživatele:

Re: Kecaci odpadni, nesouvisly a s EQ nesouvisejici spam top

Příspěvek od Jesper »

Tak. Navrhuji vrátit se k poníkům.

Obrázek
( ͡° ͜ʖ ͡°)
Uživatelský avatar
Selvagion
Příspěvky: 1255
Registrován: 30. 8. 2011 10.14
Bydliště: Praha

Re: Kecaci odpadni, nesouvisly a s EQ nesouvisejici spam top

Příspěvek od Selvagion »

Hele, ale tohle vypadá spíš jako králík :bleh:
kokosak
Příspěvky: 2998
Registrován: 17. 8. 2007 18.49
Kontaktovat uživatele:

Re: Kecaci odpadni, nesouvisly a s EQ nesouvisejici spam top

Příspěvek od kokosak »

Akruo píše:
Olymar píše:V žádném tématu nemíním ignorovat osobní invektivy a každý spam má své meze. Tisícistránkové thalijské fórum není předobrazem tohoto.
Samozřejmě pokud dojde k urážení, je to špatně. :yes: Ale omezení spamu mne hluboce zasáhlo a asi budu nějakou dobu truchlit... :no:
:clover: :megalol:
Invektiv se vyvarujme, děsetitísíců stránek dosáhněme! K tomu nám dopomáhej PINKIE!

Obrázek
Eternal chaos comes with chocolate rain, you guys. CHOCOLATE RAIN!
Uživatelský avatar
zuzuPD
Příspěvky: 3528
Registrován: 18. 4. 2009 23.44
Kontaktovat uživatele:

Re: Kecaci odpadni, nesouvisly a s EQ nesouvisejici spam top

Příspěvek od zuzuPD »

Mohl by mi někdo hodný a vlastnící monster manual (ideálně více edic) poslat po PM informace o bytosti Stín? Díky.
Hyperaktivní hlavně MUNI.
ICQ: 345081919
kokosak
Příspěvky: 2998
Registrován: 17. 8. 2007 18.49
Kontaktovat uživatele:

Re: Kecaci odpadni, nesouvisly a s EQ nesouvisejici spam top

Příspěvek od kokosak »

Obrázek
Eternal chaos comes with chocolate rain, you guys. CHOCOLATE RAIN!
Uživatelský avatar
placidity
Příspěvky: 1846
Registrován: 13. 1. 2011 22.19
Bydliště: Pod hromadou knih

Re: Kecaci odpadni, nesouvisly a s EQ nesouvisejici spam top

Příspěvek od placidity »

Obrázek
Pokud by bylo potřeba doplnit ztracené knihy do knihovny, dejte vědět do PM.

Aktivní: Alariel Erna
Bejvávalo: Te'lyn (by Balrog) (by Niam - NSFW) | Ulrika | Ignatz
Ostatní: Ukládání logů a konverze screenshotů | Jak vyrobit portrét | Knihovna v Amfiberai
kokosak
Příspěvky: 2998
Registrován: 17. 8. 2007 18.49
Kontaktovat uživatele:

Re: Kecaci odpadni, nesouvisly a s EQ nesouvisejici spam top

Příspěvek od kokosak »

Právě sem se vrátil z promítání nového Star Treku (into darkness) a musím říct... jsou prostě filmy, u kterých je člověk unášen mnohými efekty, úchvatnými záběry, nečekanými dějovými zvraty, propracovanými vícerozměrovými postavami, interakcí charakterů, dramatickými honičkami, u nihž člověk po odhalení "jak to vlastně bylo" nemůže ukojit touhu celý film vidět znovu. A pak je tu nový Star Trek, ker kterému mě napadá jediné plus a to, že tam hraje Sherlock. Asi 30 sekund. Jinak jen pobíhá v nesmyslných honičkách na kostře něčeho, co by v době kamenné pravděpodobně mohli považovat za příběh, ve kterém je víc logických a charakterových děr, než toho, co tam vlastně zbylo. Já nejsem náročný divák. Prometheus se mi líbil. Minulý Star Trek se mi líbil. Nějaká ta blbůstka, nebo i zásadní díra v logice mi nepřijde nic strašného a dokážu se přes ní přenést. Zvláště, pokud mi v tom pomáhají mnozí efektové. Ale když v JEDNÝ KAŽDÝ scéně je logická díra, kterou by neprojel jen náklaďák, ale vešel by se tam i celý sektor 001 i s třešničkou nahoře, tak to je už moc i na mě.

Jako například:

*SPOILER*
- Hurr durr, nesnáším starfleet, tak nalákám kapitány a první důstojníky všech(!) odhadem deseti lodí do místnosti, KTEROU BUDU PAK PĚT MINUT OSTŘELOVAT JAK KRETÉN a zabiju jen cca tři lidi, místo, abych tam nechal něco vybuchnout, nebo tam s tím shuttlem naboural a nechal tam chcípnout všechny.

- Hurr durr. Evilák maskující se za dobráka odhaluje v monologu svou pravou podstatu jen co by kamenem dohodil od mý základny. Tak to budu nahrávat... a spojim se s …. hurr durr planetou někde úplně mimo, abych se poptal svý starší verze, jak se má, místo abych zavolal pro posily.

- Hurr durr. Evilák unikne. Pěšky. PĚŠKY! Tak za ním pošlu Spocka. Jednoho. Spocka. Pěšky. PĚŠKY! A když to nebude stačit, tak přidam ještě po nějaký chvíli Uhuru. Taky pěšky. Ale jen, když si o to řekne. Spojit se s bezpečnostníma složkama a říct "hledaný je na souřadnicích x,y,z pošlete posily a uzavřete oblast? Ne, proč?

- Moje hurr durr "rodina" je na lodi vedle, tak osádce budu pro jistotu vyhrožovat, protože je přece jako živý štíty použít nemůžou. Tohle ale i hurr durr vyjde, protože oni jsou stejný hurr durr jak já.

- A když už sme u toho, tak já tu svoji milovanou "rodinu" naskládam do TORPÉD S ŽIVEJMA NÁLOŽEMA, protože proč ne? Třeba je někdo naloží na loď, která dostane příkazy je na mě vystřelit. A třeba je na mě nevystřelí. Hurr durr

*END SPOILER*


Obrázek
Eternal chaos comes with chocolate rain, you guys. CHOCOLATE RAIN!
Xarko
Příspěvky: 16
Registrován: 6. 3. 2013 18.56

Re: Kecaci odpadni, nesouvisly a s EQ nesouvisejici spam top

Příspěvek od Xarko »

y u mad tho?
kokosak
Příspěvky: 2998
Registrován: 17. 8. 2007 18.49
Kontaktovat uživatele:

Re: Kecaci odpadni, nesouvisly a s EQ nesouvisejici spam top

Příspěvek od kokosak »

...tože sem za to zaplatil penězma.
Eternal chaos comes with chocolate rain, you guys. CHOCOLATE RAIN!
Xarko
Příspěvky: 16
Registrován: 6. 3. 2013 18.56

Re: Kecaci odpadni, nesouvisly a s EQ nesouvisejici spam top

Příspěvek od Xarko »

Už jsi je vyhodil i za větší blbosti ne ? :) Když jsi překousl i Prometheus jak řikáš, tak se divim ,že tě to tak vzalo.. ten byl podle mě celkově horší, když sečtu všechen bullshit z obou dvou.

Nic ale nemá na Transformers 2 u mě. To byl jedinej film kdy jsem zvažoval, že odejdu z kina během promítání.
kokosak
Příspěvky: 2998
Registrován: 17. 8. 2007 18.49
Kontaktovat uživatele:

Re: Kecaci odpadni, nesouvisly a s EQ nesouvisejici spam top

Příspěvek od kokosak »

V Promehteovi byli vetřelci. A mnozí efektové. A interesantní, ačkoli lehce připitomnělá, zápletka. A zhruba jen poloviční frekvence blbostí, takže ve výsledku je to film, na kterej se rád podívam znovu. Ale když si vezmu ST, tak marně hledám důvod, proč se na něj dívat znovu. Nebo vůbec!

Hihihi... to tě jednička dostatečně nepoučila? :D Nejsou transformeři o tom, jak tam sou stroje, co dělal vžum vžum vžum vžum a různě do sebe mlátěj? :D
Eternal chaos comes with chocolate rain, you guys. CHOCOLATE RAIN!
Uživatelský avatar
Mourisson1
Příspěvky: 1735
Registrován: 27. 11. 2010 17.39
Kontaktovat uživatele:

Re: Kecaci odpadni, nesouvisly a s EQ nesouvisejici spam top

Příspěvek od Mourisson1 »

Transformery jsem zkouknul jen do druhého dílu, pak tam nebyla Megan, a už to bylo k ničemu :D
Lothias Cys'variana

"...býval tady hráčem, ale spáchal ten největši hřích, creepil proti zkorumpovaným spoluhráčům. Snažili se ho zabanovat. Misto toho mu nedali staršího sráče, kterého tak chtěl. Obviněn z metagamu nyní creepi na Equilibrii. Creeper, který loví creepery. Potížista. Mourisson..." - Woxa 22. 10. 2015
Xarko
Příspěvky: 16
Registrován: 6. 3. 2013 18.56

Re: Kecaci odpadni, nesouvisly a s EQ nesouvisejici spam top

Příspěvek od Xarko »

Ono jednička Transek byla docela sranda, dvojka byla prostě debilní :D a na trojku jsem už nešel.

Vidiš já zrovna co se Promethea týče si nevybavím žádnou scénu která by stála za to abych se na ni koukl znova, natož celej film :D (ten obří face hugger na konci byl prostě nejtrapnější :D)

U Star Treku se mi líbilo aspoň pár akčních scén který bych si možná přehrál znovu, na celej film bych ale taky nekoukal :)
Uživatelský avatar
Braenn
Příspěvky: 4943
Registrován: 5. 1. 2007 12.12
Kontaktovat uživatele:

Re: Kecaci odpadni, nesouvisly a s EQ nesouvisejici spam top

Příspěvek od Braenn »

Prometheus byl jeden velký omyl, řazený někam k novému Souboji Titánů. Muž byl teď na novém ST i s Kucikem a oba si to více než pochvalovali, tak nevím... Asi rozdál vkusu. Ale já nemohu hodnotit, neviděla jsem, dala jsem přednost nákupu hadříků, zatímco se pánové dívali. :biggrin:
Uživatelský avatar
Alfray
Příspěvky: 1189
Registrován: 15. 8. 2006 20.59
Bydliště: Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Re: Kecaci odpadni, nesouvisly a s EQ nesouvisejici spam top

Příspěvek od Alfray »

Měli jste jít na Pařbu na třetí .. nic od toho nečekáš a všechno může jen překvapit. A Zach opět bezkonkurenční :D. A navíc, za deset dní je tu premiéra nového Supermana!
acc.:skarbi
postavy: Luthor Waldenn
Xarko
Příspěvky: 16
Registrován: 6. 3. 2013 18.56

Re: Kecaci odpadni, nesouvisly a s EQ nesouvisejici spam top

Příspěvek od Xarko »

FO SHO !

Doufám, že se chlapci zasnažili, pokud chtějí dotáhnout ten velkej náskok co má teď Marvel oproti DC.

Pokud by šlo o jména tak to bude opravdu Super. Kdo může říct, že jeho táta je Russell Crowe and nevlastní táta Kevin Costner :bb: :megalol:
Uživatelský avatar
Alfray
Příspěvky: 1189
Registrován: 15. 8. 2006 20.59
Bydliště: Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Re: Kecaci odpadni, nesouvisly a s EQ nesouvisejici spam top

Příspěvek od Alfray »

Mno náskok. Tržně bezpochyby, ale upřímě. Ze série Iron man byla dobrá jednička a dejme tomu teď trojka, i když zmršenýho Mandarina jim neodpustím! Co tu je dál. Kapitán Amerika, že bych se na to někdy musel podívat znovu? Za mě ne. Hulkové zůstávají hodně vzadu. U Thora doufám v drsnou dvojku. Palec nahoru maj Avengers, o tom žádná. Spíš bych řekl, že Marvel drží X-mani :). Oproti tomu tu má DC sice "jen" Batmana, ale prvotřídního a Watchmany. Green Lantern se mi moc přiznvat nechce, ale co už :D. A teď bude Superman, u kterýho měl slovo Nolan, takže věřím v dobrej film. S tatíkama máš recht, dobrá dvojka :D
acc.:skarbi
postavy: Luthor Waldenn
Uživatelský avatar
The_Balrog
Příspěvky: 5038
Registrován: 3. 8. 2006 7.37
Bydliště: (ಠ_ృ)
Kontaktovat uživatele:

Re: Kecaci odpadni, nesouvisly a s EQ nesouvisejici spam top

Příspěvek od The_Balrog »

Interrupting thread!

Obrázek


Obrázek
(Ano, Staromák a dům U kamenného stolu)

Obrázek

Obrázek
„Jmenuju se Natalie. A dělám si, co chci.“
Odpovědět