Kecaci odpadni, nesouvisly a s EQ nesouvisejici spam topic

Vše co přímo nesouvisí s hrou na Equilibrii

Moderátoři: Dungeon Servant, World Builder, Dungeon Master

Xarko
Příspěvky: 16
Registrován: 6. 3. 2013 18.56

Příspěvek od Xarko »

cid píše:
xondik píše:Jo jenže to by to tam museli psát v lidštině :angry: … tam je samý HitRoll d20 , level is modified (from −4 to +4) atd atd... sorry, ale tohle nechápu ani po 4 letech hraní EQ a asi mi to zůstane na vždy utajeno. Jak se na co hází a od čeho se to odvíjí... I don´t get it. Proto se raději zeptám někoho, kdo se v tom orientuje a je ochoten se o své vědomosti podělit, než abych si odvodil (na 90%) špatný závěr z něčeho , co je takhle hm...na gůvno. :smile:


plně souhlasím já se tam snazil vyčíst kolik okýnek vlastně má čaroděj mít za předpokladu nějákých věcí jako velikosti inteligence a jakou má úroveň, dokonce jsem si to nechal přeložit od překladače na goolgu a vím toho asi tolik co jsem věděl neč jsem to začal luštit
http://i.imgur.com/OhtkeGW.jpg

Neměl jsem co dělat :smile: snad to pomůže.
cid
Příspěvky: 119
Registrován: 10. 12. 2012 14.57

Příspěvek od cid »

Xarko píše:
cid píše:
xondik píše:Jo jenže to by to tam museli psát v lidštině :angry: … tam je samý HitRoll d20 , level is modified (from −4 to +4) atd atd... sorry, ale tohle nechápu ani po 4 letech hraní EQ a asi mi to zůstane na vždy utajeno. Jak se na co hází a od čeho se to odvíjí... I don´t get it. Proto se raději zeptám někoho, kdo se v tom orientuje a je ochoten se o své vědomosti podělit, než abych si odvodil (na 90%) špatný závěr z něčeho , co je takhle hm...na gůvno. :smile:


plně souhlasím já se tam snazil vyčíst kolik okýnek vlastně má čaroděj mít za předpokladu nějákých věcí jako velikosti inteligence a jakou má úroveň, dokonce jsem si to nechal přeložit od překladače na goolgu a vím toho asi tolik co jsem věděl neč jsem to začal luštit
http://i.imgur.com/OhtkeGW.jpg

Neměl jsem co dělat :smile: snad to pomůže.

moc dík těď už mi to přesně souhlasí s tím co tam mám, v tom anglickém jsem se pořád nemohl dopočítat.
:mellow: já nic to ostatní
odmítám psát reporty!
kokosak
Příspěvky: 2998
Registrován: 17. 8. 2007 18.49
Kontaktovat uživatele:

Re: Kecaci odpadni, nesouvisly a s EQ nesouvisejici spam top

Příspěvek od kokosak »

Pavel Urban píše:Historie umírá s těmi, kteří ji pamatují.
…. a pak jsou lidi, co umí číst a psát :D
Eternal chaos comes with chocolate rain, you guys. CHOCOLATE RAIN!
Pavel Urban
Příspěvky: 5886
Registrován: 30. 4. 2007 16.38

Re: Kecaci odpadni, nesouvisly a s EQ nesouvisejici spam top

Příspěvek od Pavel Urban »

Co se jak stalo a co se napsalo, že se jak stalo, mohou být a často jsou dvě velmi různé věci. :bigwink:
Historie umírá s těmi, kteří ji pamatují.
The cup is full.
kokosak
Příspěvky: 2998
Registrován: 17. 8. 2007 18.49
Kontaktovat uživatele:

Re: Kecaci odpadni, nesouvisly a s EQ nesouvisejici spam top

Příspěvek od kokosak »

Ono, většinou, když se něco stane a jsou tam dva lidi, tak vznikají okamžitě i dva pohledy na věc, neb objektivní pravda neexistuje ;)
Eternal chaos comes with chocolate rain, you guys. CHOCOLATE RAIN!
Pavel Urban
Příspěvky: 5886
Registrován: 30. 4. 2007 16.38

Re: Kecaci odpadni, nesouvisly a s EQ nesouvisejici spam top

Příspěvek od Pavel Urban »

Nebo existujue, ale nikdo ji nezná. :biggrin:
Historie umírá s těmi, kteří ji pamatují.
The cup is full.
kokosak
Příspěvky: 2998
Registrován: 17. 8. 2007 18.49
Kontaktovat uživatele:

Re: Kecaci odpadni, nesouvisly a s EQ nesouvisejici spam top

Příspěvek od kokosak »

A vůbec. Poníci!

Dokážete si představit, že další série bude až v zimě? Příšerný, co?

Obrázek
Eternal chaos comes with chocolate rain, you guys. CHOCOLATE RAIN!
Jesper
Příspěvky: 633
Registrován: 17. 12. 2008 15.30
Kontaktovat uživatele:

Re: Kecaci odpadni, nesouvisly a s EQ nesouvisejici spam top

Příspěvek od Jesper »

kokosak píše:A vůbec. Poníci!

Dokážete si představit, že další série bude až v zimě? Příšerný, co?
Děsné, snad to ale bude stát za to. Hřeje mě, že bude mít zase 26 epizod, a doufám, že někdy v průběhu zruší twilicorna.
( ͡° ͜ʖ ͡°)
Xarko
Příspěvky: 16
Registrován: 6. 3. 2013 18.56

Re: Kecaci odpadni, nesouvisly a s EQ nesouvisejici spam top

Příspěvek od Xarko »

:swoon:
kokosak
Příspěvky: 2998
Registrován: 17. 8. 2007 18.49
Kontaktovat uživatele:

Re: Kecaci odpadni, nesouvisly a s EQ nesouvisejici spam top

Příspěvek od kokosak »

TT píše:Děsné, snad to ale bude stát za to. Hřeje mě, že bude mít zase 26 epizod, a doufám, že někdy v průběhu zruší twilicorna.
No, já se naopak těšim na to, jak se bude Twi vyrovnávat s novým statusem. Ale jinak tě asi zklamu, protože Lauren říkala, že Twi měla v dlouhodobym plánu stát se nástupnicí Celestie. Takže bych na nějaký pižlání klřidélek nespolíhal. Spíš doufám, že nam nezrušej Derpy.

Obrázek
Eternal chaos comes with chocolate rain, you guys. CHOCOLATE RAIN!
Uživatelský avatar
Lomylith
Příspěvky: 1350
Registrován: 13. 8. 2008 12.28
Bydliště: Druhá strana

Re: Kecaci odpadni, nesouvisly a s EQ nesouvisejici spam top

Příspěvek od Lomylith »

Není to náhodou pro malé děti?
Za´cho Detyr - Oběšen a upálen(21.Vodomrzen 1133 7:16)Zotročit a ničit!
Evana Ver Letha - Uvařena(25.Brzomráz 1146)
Drathir'Cryso Olath - Uzavřen v železné panně(26. Brzomráz 1152)
Aw´rixel Jednooký- Rozřezán (17. Obrozen 1154)
Victor Shawer - Odsouzen k utrpení (3. Vinobran 1161)
https://www.youtube.com/watch?v=jPU63WAnrSE



Je tažké byť debilom, pretože konkurencia je veliká.
Jesper
Příspěvky: 633
Registrován: 17. 12. 2008 15.30
Kontaktovat uživatele:

Re: Kecaci odpadni, nesouvisly a s EQ nesouvisejici spam top

Příspěvek od Jesper »

Obrázek
Kokosak píše: No, já se naopak těšim na to, jak se bude Twi vyrovnávat s novým statusem. Ale jinak tě asi zklamu, protože Lauren říkala, že Twi měla v dlouhodobym plánu stát se nástupnicí Celestie. Takže bych na nějaký pižlání klřidélek nespolíhal. Spíš doufám, že nam nezrušej Derpy.
No počkej, to já zase slyšel, že si Twilicorna vydupalo Hasbro a že Lauren by tam nejradši měla alicorny jen dva (čili ani Cadence). S Derpy je to těžký (za její zvýšenou absenci v S3 tuším taky může Hasbro a americké supermámy), já taky doufám, že ji nezruší a snad že ji dají i trochu větší prostor, i kdyby měla oči normálně. Silly filly ostatně může být i tak.
Lomylith píše:Není to náhodou pro malé děti?
Je. A právě proto je to tak kouzelné ^^
( ͡° ͜ʖ ͡°)
Woxa
Příspěvky: 3737
Registrován: 19. 1. 2011 0.18
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Kecaci odpadni, nesouvisly a s EQ nesouvisejici spam top

Příspěvek od Woxa »

Lomylith píše:Není to náhodou pro malé děti?
Taky se děsím toho, kolik dospělých to nadšeně sleduje :)
Aktivní: Febrilia Jr'eile, pořezaná kráska
Srdcovka: Caled Nailo, elfský bard a strážný z Amfiberai
Občasní: Grik, Lainathiel Nesseldë, Siriand Tir'ein, Jednoručka Cyrus, Neotesanec Lutz
Bonus: Knihovna v Amfiberai
Uživatelský avatar
The_Balrog
Příspěvky: 5038
Registrován: 3. 8. 2006 7.37
Bydliště: (ಠ_ృ)
Kontaktovat uživatele:

Re: Kecaci odpadni, nesouvisly a s EQ nesouvisejici spam top

Příspěvek od The_Balrog »

Náhodou... :)

Obrázek Obrázek Obrázek
„Jmenuju se Natalie. A dělám si, co chci.“
Uživatelský avatar
Nalk
Příspěvky: 2616
Registrován: 12. 2. 2007 18.50
Bydliště: Jižní Morava - Znojmo a Brno - stále 100% jižan
Kontaktovat uživatele:

Re: Kecaci odpadni, nesouvisly a s EQ nesouvisejici spam top

Příspěvek od Nalk »

Mrtvý pony - dobrý pony.
"Compared to the "righteous" greed of the rulers, the villains of the world seem much more honorable. When scum rules the world, only more scum is born... You don't even understand that?"
- Eustass Kid (One Piece)

Van, kněz Hrebogův, vyznavač Vyšší cesty
acc.: Nalkanar
kokosak
Příspěvky: 2998
Registrován: 17. 8. 2007 18.49
Kontaktovat uživatele:

Re: Kecaci odpadni, nesouvisly a s EQ nesouvisejici spam top

Příspěvek od kokosak »

Lomylith píše:Není to náhodou pro malé děti?
C.S. Lewis píše: “Critics who treat 'adult' as a term of approval, instead of as a merely descriptive term, cannot be adult themselves. To be concerned about being grown up, to admire the grown up because it is grown up, to blush at the suspicion of being childish; these things are the marks of childhood and adolescence. And in childhood and adolescence they are, in moderation, healthy symptoms. Young things ought to want to grow. But to carry on into middle life or even into early manhood this concern about being adult is a mark of really arrested development. When I was ten, I read fairy tales in secret and would have been ashamed if I had been found doing so. Now that I am fifty I read them openly. When I became a man I put away childish things, including the fear of childishness and the desire to be very grown up.”
Eternal chaos comes with chocolate rain, you guys. CHOCOLATE RAIN!
kokosak
Příspěvky: 2998
Registrován: 17. 8. 2007 18.49
Kontaktovat uživatele:

Re: Kecaci odpadni, nesouvisly a s EQ nesouvisejici spam top

Příspěvek od kokosak »

TT píše: No počkej, to já zase slyšel, že si Twilicorna vydupalo Hasbro a že Lauren by tam nejradši měla alicorny jen dva (čili ani Cadence). S Derpy je to těžký (za její zvýšenou absenci v S3 tuším taky může Hasbro a americké supermámy), já taky doufám, že ji nezruší a snad že ji dají i trochu větší prostor, i kdyby měla oči normálně. Silly filly ostatně může být i tak.
http://www.youtube.com/watch?v=d3fFldhsJDw

L.F. tam mluví o své vizi od 2:42. Těžko říct, jestli si Hasbro vydupalo upgrade Twi právě TEĎ. Crystal ponies podle mě byli celkem natvrdo pohasbrovaný. Ale ono bylo celkem vidět, že ten původní námět "Twilight se každou epizodu naučí lekci o přátelství" pomalu ztrácel dech. Druhá serie byla o "někdo se naučí lekci o přátelství" a třetí.… byla prostě "něco se děje". Takže si od čtvrté série slibuju trochu toho oživení, novej.… plot? :D
Eternal chaos comes with chocolate rain, you guys. CHOCOLATE RAIN!
Uživatelský avatar
Akruo
Příspěvky: 1069
Registrován: 29. 9. 2007 9.02
Bydliště: Znojmo

Re: Kecaci odpadni, nesouvisly a s EQ nesouvisejici spam top

Příspěvek od Akruo »

Já myslel, že "Kecaci odpadni, nesouvisly a s EQ nesouvisejici spam top" se jmenuje podle toho, že je to tu kecaci odpadni, nesouvisly a s EQ nesouvisejici spam top.…
:-D
"Nesouhlasím. To je individuální názor. Mnozí ho s tebou možná sdílí, ale věř, že mnozí ne." - Pavel Urban ©
Rangarog Dragobir - zakladatel Západoříšské obchodní společnosti, kupec, kovář a kovkop ...padl a byl Durminem přijat do Věčných síní
Brambor
Uživatelský avatar
Nalk
Příspěvky: 2616
Registrován: 12. 2. 2007 18.50
Bydliště: Jižní Morava - Znojmo a Brno - stále 100% jižan
Kontaktovat uživatele:

Re: Kecaci odpadni, nesouvisly a s EQ nesouvisejici spam top

Příspěvek od Nalk »

Akruo píše:Já myslel, že "Kecaci odpadni, nesouvisly a s EQ nesouvisejici spam top" se jmenuje podle toho, že je to tu kecaci odpadni, nesouvisly a s EQ nesouvisejici spam top.…
:-D
A ještě by admin mohl dávat nekonfliktní názvy v rámci hlediska snášenlivosti :shades:
"Compared to the "righteous" greed of the rulers, the villains of the world seem much more honorable. When scum rules the world, only more scum is born... You don't even understand that?"
- Eustass Kid (One Piece)

Van, kněz Hrebogův, vyznavač Vyšší cesty
acc.: Nalkanar
Uživatelský avatar
Olymar
Příspěvky: 1785
Registrován: 2. 2. 2010 23.15

Re: Kecaci odpadni, nesouvisly a s EQ nesouvisejici spam top

Příspěvek od Olymar »

V žádném tématu nemíním ignorovat osobní invektivy a každý spam má své meze. Tisícistránkové thalijské fórum není předobrazem tohoto.
Mithirwen Celeavaeil
Odpovědět