Filtr na skrytí povolání a úrovní hrajících postav

Pokud vás napadlo jak něco zlepšit, nebo chcete něco naopak zkritizovat

Moderátoři: Dungeon Servant, World Builder, Dungeon Master

Odpovědět

Uvítali byste na EQ skrytí povolání a úrovní?

Ano.
49
65%
Ne.
15
20%
Je mi to jedno. / Nevím. / Zdržuji se hlasování.
11
15%
 
Celkem hlasů: 75

Uživatelský avatar
Ungo
Příspěvky: 2723
Registrován: 19. 11. 2011 15.44
Kontaktovat uživatele:

Re: Filtr na skrytí povolání a úrovní hrajících postav

Příspěvek od Ungo »

To je ale skutečné možné. Netajím se tím, že s vámi nerad hraji.
Ph'nglui mglw'nafh Cthulhu R'lyeh wgah'nagl fhtagn
I'm an ancient monster. I'm not an octopus
Uživatelský avatar
Mourisson1
Příspěvky: 1735
Registrován: 27. 11. 2010 17.39
Kontaktovat uživatele:

Re: Filtr na skrytí povolání a úrovní hrajících postav

Příspěvek od Mourisson1 »

A kvůli tomu opouštět lokaci uprostřed hry, takový těžký (tvoje oblíbené slovo) METAGAME!! :megalol: :megalol: (a asi by to měl někdo buď smazat nebo přesunout jinam, nějak mi to nesedí k anadeho filtru :D )
Lothias Cys'variana

"...býval tady hráčem, ale spáchal ten největši hřích, creepil proti zkorumpovaným spoluhráčům. Snažili se ho zabanovat. Misto toho mu nedali staršího sráče, kterého tak chtěl. Obviněn z metagamu nyní creepi na Equilibrii. Creeper, který loví creepery. Potížista. Mourisson..." - Woxa 22. 10. 2015
Uživatelský avatar
Wolf
Příspěvky: 4080
Registrován: 25. 4. 2008 16.37
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Filtr na skrytí povolání a úrovní hrajících postav

Příspěvek od Wolf »

No Woxo jakejkoliv "hrdina" muže vyprávět, jak mistrně ovládá svuj meč, když pak dojdeš na řež, bude za trapáka, nebo se to naopak potvrdí.
A umění vytahovat jakej jsem dobrák, na to nepotřebuješ moc body v podvádění nebo přesvědčování... a samo přesvědčování musí dotyčnej i umět zahrát...
Je to takový obojí má něco mno.
Neutral Good Dungeon Master :clover:
Uživatelský avatar
Ungo
Příspěvky: 2723
Registrován: 19. 11. 2011 15.44
Kontaktovat uživatele:

Re: Filtr na skrytí povolání a úrovní hrajících postav

Příspěvek od Ungo »

Divím se vám pánové oběma, že vás stále baví rozdmýchávat rozbroje vycházející ze starých křivd. Ale pokdu vás to baví, budiž vám to přáno. Já mám svědomí poměrně čisté.
Ph'nglui mglw'nafh Cthulhu R'lyeh wgah'nagl fhtagn
I'm an ancient monster. I'm not an octopus
Uživatelský avatar
Mourisson1
Příspěvky: 1735
Registrován: 27. 11. 2010 17.39
Kontaktovat uživatele:

Re: Filtr na skrytí povolání a úrovní hrajících postav

Příspěvek od Mourisson1 »

Tak to já svoje taky, jako křišťál, to ještě nic neznamená :D
Lothias Cys'variana

"...býval tady hráčem, ale spáchal ten největši hřích, creepil proti zkorumpovaným spoluhráčům. Snažili se ho zabanovat. Misto toho mu nedali staršího sráče, kterého tak chtěl. Obviněn z metagamu nyní creepi na Equilibrii. Creeper, který loví creepery. Potížista. Mourisson..." - Woxa 22. 10. 2015
Uživatelský avatar
Protton
Příspěvky: 191
Registrován: 5. 2. 2012 17.03
Bydliště: 7. hladina šera, Edinburg
Kontaktovat uživatele:

Re: Filtr na skrytí povolání a úrovní hrajících postav

Příspěvek od Protton »

Woxa píše:Prostou matematikou si spočítám, že postava na prvním levelu ty staty kdo ví jak kouzelné prostě nemá. Jasně, nevím to s přesností na bod, ale i prosté rozmezí pro určitý prvotní odhad situace postačí. Mohu se pak dotyčnému ozvat, probrat s ním, že mi jeho chování nesedí nebo takovou hru prostě neakceptovat. Stejně jako když mi bude hvězdičkovat kouzelník prvního levelu, jak precizně ovládá meč a kdo ví co všechno - taky mi to bude smrdět a ozvu se.

Ano, nepopírám, že odkryté levely jsou zneužitelné, ale ukazuji, že lze zneužít i jejich skrytí :) Obě varianty prasičům prostě ty možnosti dávají.
Moje postava měla na prvním levelu díky dobrému naházení a díky runám na EQ umění na prvním levelu 20. Podobně to jde udělat s jinými staty. A myslím, že podvod level 20 s charismatem 18 by měl být schopen zamotat hlavu asi tak 75% postav. Ale to je právě to, tady je každý ten "nej" takže přece nemůže na nějakou hovadinu skočit, že...


A líbí se mi, jak se tady dokážete všichni mezi sebou sežrat. Ty vole, běžte si rozbít držku do boxerskýho ringu, když tu hru tak prožíváte. Ano, je to tady HCRP. Ale trochu si myslím, že jsou tady nějací lidé trochu moc spjati s tím, co se na EQ děje a jak se kdo v ohledu k EQ chová, aby tady vůbec existovalo nějaké CvC. Protože je to automaticky PvP. Připomíná mi to jednoho oblíbence tady, co byl odsud vyražen hatem právě kvůli podobným věcem... takový trpaslík to byl a měl za ženu elfku, pamatuje si někdo?

Se třeba mezi sebou sežerte, že někdo nechce s váma hrát. Hrajete tady simulátor reálného života ve fantasy světě, nebo hrajete pro zábavu? Se rozhodněte. Pokud si hru s někým/někde/v něčem neužívám, tak bych neměl být nucen ji snášet(stejně jako třeba článek o CvC, co jsem tu někde četl. Že by nikdo neměl být nucen jít do CvC, když mu to nedělá dobře). Neříkám, že je v pohodě metagame takový, že odlognu uprostřed lokace, abych někoho nepotkal. Ale taky se kvůli volovinám tohoto typu nemusíte mezi sebou zabíjet a štěkat po internetu. Jen aby to nebylo taky trochu takhle.

Howg, domluvil jsem. Jestli se vám tím udělá líp, tak můžete chvilku nadávat i mne. Já si zajdu pro popcorn zatím.

Edit: Taky k levlům... tady se to asi nechytí už, takový jsem realista dostatečně, ale kdyby byl lvl cap třeba na 20 a ne 40, kam se skoro nikdo nedostane, tak by to taky hned nebylo jenom o levelu všechno. Protože mít level 20 by už tolik neznamenalo. Tam se dostat jde. A postavy by potom získávaly na postavení skrz RP, ne skrz to, že každého vyzvou na souboj a na svém epickém levelu ho umlátí loveckým nožem.
Naposledy upravil(a) Protton dne 19. 3. 2015 19.46, celkem upraveno 1 x.
Nebojíte se tmy! Nebojíte se smrti! Jste jako paladin, a tím také od teď všichni jste! Za Mitana! Za Cindii! - Ragmon Kernor 21.6 335, poslední obrana Listova
Belthil Tillion - Mistr loutny, zpěvu, poesie a velký milovník žen v jedné osobě.
Uživatelský avatar
Mourisson1
Příspěvky: 1735
Registrován: 27. 11. 2010 17.39
Kontaktovat uživatele:

Re: Filtr na skrytí povolání a úrovní hrajících postav

Příspěvek od Mourisson1 »

Fůůůj, box, tam se nesměj používat lowkicky -_- :D Hlasuju pro klec! :megalol:

EDIT k lvlům : Cap není 40. On má někdo postavení za to že byl vysokej lvl a někoho rozbil lovecým nožem? O tom ani nevím, sakra, kdybych to věděl dřív tak se udělám králem Mithalliru :biggrin:
Lothias Cys'variana

"...býval tady hráčem, ale spáchal ten největši hřích, creepil proti zkorumpovaným spoluhráčům. Snažili se ho zabanovat. Misto toho mu nedali staršího sráče, kterého tak chtěl. Obviněn z metagamu nyní creepi na Equilibrii. Creeper, který loví creepery. Potížista. Mourisson..." - Woxa 22. 10. 2015
Woxa
Příspěvky: 3737
Registrován: 19. 1. 2011 0.18
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Filtr na skrytí povolání a úrovní hrajících postav

Příspěvek od Woxa »

Wolf píše:No Woxo jakejkoliv "hrdina" muže vyprávět, jak mistrně ovládá svuj meč, když pak dojdeš na řež, bude za trapáka, nebo se to naopak potvrdí.
A umění vytahovat jakej jsem dobrák, na to nepotřebuješ moc body v podvádění nebo přesvědčování... a samo přesvědčování musí dotyčnej i umět zahrát...
Je to takový obojí má něco mno.
Já zastávám pravidlo, že když někdo chce hrát přesvědčivě sociální skilly, má je mít také v přiměřené výši. Ne naopak.
(ostatně něco takového je někde snad i psáno oficiálně)

btw. nepsal jsem o vyprávění o zacházení s mečem, ale jeho hvězdičkování (a na to už s tou zbraní prostě umět musíš)
Aktivní: Febrilia Jr'eile, pořezaná kráska
Srdcovka: Caled Nailo, elfský bard a strážný z Amfiberai
Občasní: Grik, Lainathiel Nesseldë, Siriand Tir'ein, Jednoručka Cyrus, Neotesanec Lutz
Bonus: Knihovna v Amfiberai
Uživatelský avatar
Lomylith
Příspěvky: 1350
Registrován: 13. 8. 2008 12.28
Bydliště: Druhá strana

Re: Filtr na skrytí povolání a úrovní hrajících postav

Příspěvek od Lomylith »

Připomíná mi to jednoho oblíbence tady, co byl odsud vyražen hatem právě kvůli podobným věcem... takový trpaslík to byl a měl za ženu elfku, pamatuje si někdo?
Mluvíš o hráči LordAladar, co měl postavu Vracas. Byl mi kamarádem na EQ dokuť jsem se mu nepostaral o permku a on to neunesl. :helpsmilie:
Za´cho Detyr - Oběšen a upálen(21.Vodomrzen 1133 7:16)Zotročit a ničit!
Evana Ver Letha - Uvařena(25.Brzomráz 1146)
Drathir'Cryso Olath - Uzavřen v železné panně(26. Brzomráz 1152)
Aw´rixel Jednooký- Rozřezán (17. Obrozen 1154)
Victor Shawer - Odsouzen k utrpení (3. Vinobran 1161)
https://www.youtube.com/watch?v=jPU63WAnrSE



Je tažké byť debilom, pretože konkurencia je veliká.
Uživatelský avatar
Akruo
Příspěvky: 1069
Registrován: 29. 9. 2007 9.02
Bydliště: Znojmo

Re: Filtr na skrytí povolání a úrovní hrajících postav

Příspěvek od Akruo »

Lomylith píše:
Připomíná mi to jednoho oblíbence tady, co byl odsud vyražen hatem právě kvůli podobným věcem... takový trpaslík to byl a měl za ženu elfku, pamatuje si někdo?
Mluvíš o hráči LordAladar, co měl postavu Vracas. Byl mi kamarádem na EQ dokuť jsem se mu nepostaral o permku a on to neunesl. :helpsmilie:
Myslím, že Vracase a jeho hráče si pamatuje víc lidí. Upřímně řečeno mi nepříjde, že byl byl "vyhnán".
"Nesouhlasím. To je individuální názor. Mnozí ho s tebou možná sdílí, ale věř, že mnozí ne." - Pavel Urban ©
Rangarog Dragobir - zakladatel Západoříšské obchodní společnosti, kupec, kovář a kovkop ...padl a byl Durminem přijat do Věčných síní
Brambor
Uživatelský avatar
Protton
Příspěvky: 191
Registrován: 5. 2. 2012 17.03
Bydliště: 7. hladina šera, Edinburg
Kontaktovat uživatele:

Re: Filtr na skrytí povolání a úrovní hrajících postav

Příspěvek od Protton »

Přijde nepřijde, byl. Jelikož si všechno kolem své postavy moc bral a když dostala jeho postava bídu, tak to neunesl a odešel na Thalii, kde se stále pohybuje a pořád si všechno o své postavě moc bere.
Nebojíte se tmy! Nebojíte se smrti! Jste jako paladin, a tím také od teď všichni jste! Za Mitana! Za Cindii! - Ragmon Kernor 21.6 335, poslední obrana Listova
Belthil Tillion - Mistr loutny, zpěvu, poesie a velký milovník žen v jedné osobě.
Uživatelský avatar
Braenn
Příspěvky: 4943
Registrován: 5. 1. 2007 12.12
Kontaktovat uživatele:

Re: Filtr na skrytí povolání a úrovní hrajících postav

Příspěvek od Braenn »

Myslím, že si touhle větou odporuješ ve svém minulém tvrzení.
Uživatelský avatar
Van
Příspěvky: 422
Registrován: 25. 2. 2012 19.50

Re: Filtr na skrytí povolání a úrovní hrajících postav

Příspěvek od Van »

Aladar nedokáže unést následky svých IC činů, případně nedokáže rozlišit mezi IC a OOC a bere si vše ze hry na svojí osobu. K tomu si myslí, že je nejvyšší boss a pak to špatně dopadá.
Uživatelský avatar
Ondrasman
Příspěvky: 511
Registrován: 5. 4. 2010 17.21
Bydliště: Ostrov vyvrženů

Re: Filtr na skrytí povolání a úrovní hrajících postav

Příspěvek od Ondrasman »

Akruo píše:
Lomylith píše:
Připomíná mi to jednoho oblíbence tady, co byl odsud vyražen hatem právě kvůli podobným věcem... takový trpaslík to byl a měl za ženu elfku, pamatuje si někdo?
Mluvíš o hráči LordAladar, co měl postavu Vracas. Byl mi kamarádem na EQ dokuť jsem se mu nepostaral o permku a on to neunesl. :helpsmilie:
Myslím, že Vracase a jeho hráče si pamatuje víc lidí. Upřímně řečeno mi nepříjde, že byl byl "vyhnán".
Tak toho si musí pamatovat hodně lidí, hlavně jeho XP boost kolečka.
Chard
Vugi
Příspěvky: 859
Registrován: 25. 10. 2007 14.14
Bydliště: Luštěnice - Mladá Boleslav
Kontaktovat uživatele:

Re: Filtr na skrytí povolání a úrovní hrajících postav

Příspěvek od Vugi »

Woxa píše:
Wolf píše:No Woxo jakejkoliv "hrdina" muže vyprávět, jak mistrně ovládá svuj meč, když pak dojdeš na řež, bude za trapáka, nebo se to naopak potvrdí.
A umění vytahovat jakej jsem dobrák, na to nepotřebuješ moc body v podvádění nebo přesvědčování... a samo přesvědčování musí dotyčnej i umět zahrát...
Je to takový obojí má něco mno.
Já zastávám pravidlo, že když někdo chce hrát přesvědčivě sociální skilly, má je mít také v přiměřené výši. Ne naopak.
(ostatně něco takového je někde snad i psáno oficiálně)

btw. nepsal jsem o vyprávění o zacházení s mečem, ale jeho hvězdičkování (a na to už s tou zbraní prostě umět musíš)
Alespoň DM na ty sociální skilly přihlíží .. :yes:
EQ screeny: http://vugi.xf.cz/
Woxa
Příspěvky: 3737
Registrován: 19. 1. 2011 0.18
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Filtr na skrytí povolání a úrovní hrajících postav

Příspěvek od Woxa »

ne vždy.
Aktivní: Febrilia Jr'eile, pořezaná kráska
Srdcovka: Caled Nailo, elfský bard a strážný z Amfiberai
Občasní: Grik, Lainathiel Nesseldë, Siriand Tir'ein, Jednoručka Cyrus, Neotesanec Lutz
Bonus: Knihovna v Amfiberai
Uživatelský avatar
Wolf
Příspěvky: 4080
Registrován: 25. 4. 2008 16.37
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Filtr na skrytí povolání a úrovní hrajících postav

Příspěvek od Wolf »

Nejsem buh a nejsem ve hře 24/7.
Muzu ale s klidem říct, ze když mě to ve hře trkne, na ty skilly se dívám.
Neutral Good Dungeon Master :clover:
Uživatelský avatar
Van
Příspěvky: 422
Registrován: 25. 2. 2012 19.50

Re: Filtr na skrytí povolání a úrovní hrajících postav

Příspěvek od Van »

Diskuze o socka skillech by šla rozdělit :shades: stejně jako vše krom asi té části, že Anade má zneužitelnou část playerlistu pro sebe :bigwink:

kór když je to stoprvní debata furt o tom samém
Uživatelský avatar
Anade
Příspěvky: 989
Registrován: 20. 8. 2008 23.54
Bydliště: Pardubice

Re: Filtr na skrytí povolání a úrovní hrajících postav

Příspěvek od Anade »

Nalku, naposledy:
Anade má to, co server posílá klientovi, tj. to samé, co může mít kdokoliv s klientem NWN. Žádná výhoda oproti ostatním se nekoná. Tečka.
Anade Be'lein – rozporuplná, (pro některé) nevypočitatelná, nedůvěřivá elfka za půl druhé platinky
We do what we must because we can.
O papoušcích…
Shaman88
Příspěvky: 16
Registrován: 13. 1. 2013 3.10

Re: Filtr na skrytí povolání a úrovní hrajících postav

Příspěvek od Shaman88 »

Měl bych k tomu dotaz.
Filtruje to to zobrazení i pro DM klienty? Popř. dá se nějak udělat seznam adres pro které ten filtr nebude aplikován?
Odpovědět