Seznam hrajících postav EQ na webu

Různé rady a řešené problémy a návrhy

Moderátoři: Dungeon Servant, World Builder, Dungeon Master

Uživatelský avatar
Ungo
Příspěvky: 2700
Registrován: 19. 11. 2011 15.44
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Ungo »

Což není nikterak relvantní důvod, proč eliminovat funcki IC kouzla, které němá každý. Osobně byhc se přimlouval eliminvoat z času minuity, aby to odpovídalo hodinám, které vidí ve hře každý.
Ph'nglui mglw'nafh Cthulhu R'lyeh wgah'nagl fhtagn
I'm an ancient monster. I'm not an octopus
Uživatelský avatar
Braenn
Příspěvky: 4909
Registrován: 5. 1. 2007 12.12
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Braenn »

Hawkeye píše:Což není nikterak relvantní důvod, proč eliminovat funcki IC kouzla, které němá každý. Osobně byhc se přimlouval eliminvoat z času minuity, aby to odpovídalo hodinám, které vidí ve hře každý.

:megalol: Já bych to prosím zrušila celé. Kdo je ve hře si může každý zjistit i tím, že zapne NWN. Navíc takhle se mohou někteří logovat třeba jen na základě informace, že je IC den. A mágové budou moci ušetřit místo na nultém kruhu a místo Zjisti čas tam dát třeba nějaké útočné kouzlo, neboť místo kouzlení onoho kouzla jim bude stačit shodit nwn do okna a zapnout internetové stránky. S odstraněním minut zcela souhlasím, protože nekouzlící postavy teď ví, že je 8:46 a ne jen 8 a-nevím-kolik-minut, což jim umožňuje... ee, ještě jsem nepřišla na to, co to umožňuje, ale přijdu.

P.S. Děkuji Anademu. Super je, že tam je číslo měsíce a zároveň i jeho herní název. Paráda!
Uživatelský avatar
Ungo
Příspěvky: 2700
Registrován: 19. 11. 2011 15.44
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Ungo »

At zvedne ruku ten, kdo nepoužívá Zjisti čas. Já osobně velmi často, nejčastěji třeba, zajímá-li mne za jak dlouho zavřou obchody. Nemusím se ted zatěžovat se slotováním tohoto kouzla, protže díky tomu, že hraji v okně, je pro mně skoro rychlejší překliknout na prohlížeč, nehledě na to, že mi to nezručí hide ani nic podobného.
Neříkám, že se kvulůi tomu zboří svět, ale stojím si za tím, že košér to zrovna není.
Ph'nglui mglw'nafh Cthulhu R'lyeh wgah'nagl fhtagn
I'm an ancient monster. I'm not an octopus
Uživatelský avatar
Mini
Příspěvky: 262
Registrován: 24. 5. 2010 15.22

Příspěvek od Mini »

Hawkeye píše:At zvedne ruku ten, kdo nepoužívá Zjisti čas. Já osobně velmi často, nejčastěji třeba, zajímá-li mne za jak dlouho zavřou obchody. Nemusím se ted zatěžovat se slotováním tohoto kouzla, protže díky tomu, že hraji v okně, je pro mně skoro rychlejší překliknout na prohlížeč, nehledě na to, že mi to nezručí hide ani nic podobného.
Neříkám, že se kvulůi tomu zboří svět, ale stojím si za tím, že košér to zrovna není.
*hrdě zvedne ruku*
Laura třeba.. zjišťuje čas podle oblohy, což bylo při nuceném pobytu v táboře... velmi výhodné! :megalol:

Mimochodem, Anade.. opět pěkná věcička, co si nám tu vymyslel. Chválím a děkuji. :bigwink: Pro mě čas nerozhoduje, ale věřím, že jiní to ocení. :smile:
Mad Lay
Laura Boo
Rozy
Uživatelský avatar
The_Balrog
Příspěvky: 4924
Registrován: 3. 8. 2006 7.37
Bydliště: (ಠ_ృ)
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od The_Balrog »

Hele, vždyť ten čas je teď posunutej zhruba o hodinu. Nevím sice, jak často probíhá kalibrace (když se o to snažila kdysi Serena, tak to nijak zautomatizovat nešlo), ale holt i když to ukazuje "na minuty", reálná odchylka je dost velká na to, aby to byl jen doopravdy "přibližný odhad". To, že to je na minuty, sice trochu mate, fakticky to ale takovou přesnost zdaleka nemá, takže OK, ne? :)
„Jmenuju se Natalie. A dělám si, co chci.“
Uživatelský avatar
Olymar
Příspěvky: 1734
Registrován: 2. 2. 2010 23.15

Příspěvek od Olymar »

Také bych ty minuty nezobrazoval, částečně kvůli zpřesňující roli IC kouzla proti přirozenému odhadu na kompasu a protože přesnost offline systému nebude taková, aby to mělo nějaký význam.

Co se synchronizace týče, bude jistě potřeba, ale pokud mohu posloužit, restart serveru zastaví čas na cca 10-20 reálných minut zpět, takže taková denní korekce by byl jistě dobrý začátek, pakliže se čas nesynchronizuje denně.
Mithirwen Celeavaeil
Uživatelský avatar
Mourisson1
Příspěvky: 1688
Registrován: 27. 11. 2010 17.39
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Mourisson1 »

Asi jak psala Braenn, seslání kouzla Zjisti čas je rychlejší než tabovat na prohlížeč, refreshovat stránku a koukat tam na přesnej čas. A zaas tolik strašně výhodnejch kouzel na nultým kruhu taky není. Takže nějak nechápu co na tom Olymarovi a hawkeye vadí, mohli byste to prosím trošku rozepsat abych to také pochopil? :smile:

Jinak díky Anade, ušetří to dost času s logováním jen kvůli tomu abych viděl zda už můžu do hry do obchodů ;)
Lothias Cys'variana

"...býval tady hráčem, ale spáchal ten největši hřích, creepil proti zkorumpovaným spoluhráčům. Snažili se ho zabanovat. Misto toho mu nedali staršího sráče, kterého tak chtěl. Obviněn z metagamu nyní creepi na Equilibrii. Creeper, který loví creepery. Potížista. Mourisson..." - Woxa 22. 10. 2015
Uživatelský avatar
Anade
Příspěvky: 947
Registrován: 20. 8. 2008 23.54
Bydliště: Pardubice

Příspěvek od Anade »

Herní čas jsem změnil na „mlhavý“. Podržíte-li ukazatel myši nad časovým údajem, zobrazí se přiřazení číselných rozsahů časů k odpovídajícím mlhavým údajům.
Anade Be'lein – rozporuplná, (pro některé) nevypočitatelná, nedůvěřivá elfka za půl druhé platinky
We do what we must because we can.
O papoušcích…
Woxa
Příspěvky: 3698
Registrován: 19. 1. 2011 0.18
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Woxa »

pěkné a podle mého i dostačující, teď už snad nikdo "držkovat" nebude :)
Aktivní: Febrilia Jr'eile, pořezaná kráska
Srdcovka: Caled Nailo, elfský bard a strážný z Amfiberai
Občasní: Grik, Lainathiel Nesseldë, Siriand Tir'ein, Jednoručka Cyrus, Neotesanec Lutz
Bonus: Knihovna v Amfiberai
Djorema
Příspěvky: 43
Registrován: 18. 3. 2012 19.41

Příspěvek od Djorema »

.. To je dokonalý :yes:
..a dokonce je to i přehlednější než předtím ta záplava čísel - BRAVO & díky :clover:
Gréta Whistle (list ve větru)
Verenna Perith (snící mysl plnou jara; ale doupě pod sněhem...)
Uživatelský avatar
Pitikule
Příspěvky: 1082
Registrován: 4. 8. 2006 14.21
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Pitikule »

:clap: úžasný je slabé slovo - jsi úplný mág
Reklama: Piti - práce všeho druhu, vysoká kvalita, nízká cena - spokojenost zaručena!
Uživatelský avatar
Anade
Příspěvky: 947
Registrován: 20. 8. 2008 23.54
Bydliště: Pardubice

Příspěvek od Anade »

Zrušil jsem zobrazování hráčských účtů k postavám.
Anade Be'lein – rozporuplná, (pro některé) nevypočitatelná, nedůvěřivá elfka za půl druhé platinky
We do what we must because we can.
O papoušcích…
Uživatelský avatar
Tulak
Příspěvky: 208
Registrován: 4. 2. 2008 13.24
Kontaktovat uživatele:

Re: Seznam hrajících postav EQ na webu

Příspěvek od Tulak »

Myslím že by bylo dobrý srovnat čas
Tulák: odešel za minulostí
Rick Deckard: zmizel
Petr Král: socha na stráži
Uživatelský avatar
Niko
Příspěvky: 2091
Registrován: 10. 3. 2010 15.29
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Seznam hrajících postav EQ na webu

Příspěvek od Niko »

Čas je posunutý kvůli nedávnému pádu serveru. Automaticky se sesynchronizuje, jakmile Anade logne do hry.
Uživatelský avatar
Anade
Příspěvky: 947
Registrován: 20. 8. 2008 23.54
Bydliště: Pardubice

Re: Seznam hrajících postav EQ na webu

Příspěvek od Anade »

Stalo se.
Anade Be'lein – rozporuplná, (pro některé) nevypočitatelná, nedůvěřivá elfka za půl druhé platinky
We do what we must because we can.
O papoušcích…
Uživatelský avatar
Anade
Příspěvky: 947
Registrován: 20. 8. 2008 23.54
Bydliště: Pardubice

Re: Seznam hrajících postav EQ na webu

Příspěvek od Anade »

Přidána nová funkce převodu (téměř) libovolného reálného času na herní, která snad usnadní plánování herních akcí závislých na denní době. Popis funkce je v odkaze „info a nápověda“.
Patřičně je upraven také první příspěvek tohoto tématu.
Anade Be'lein – rozporuplná, (pro některé) nevypočitatelná, nedůvěřivá elfka za půl druhé platinky
We do what we must because we can.
O papoušcích…
Odpovědět