2x větší stráta EXP po smrti..

Různé rady a řešené problémy a návrhy

Moderátoři: Dungeon Servant, World Builder, Dungeon Master

Odpovědět
Uživatelský avatar
DarckDewy
Příspěvky: 223
Registrován: 18. 10. 2012 13.07

2x větší stráta EXP po smrti..

Příspěvek od DarckDewy »

Jak začít.. :) Dnes se mi stala taková nepříjemnost.. Odhlásil jsem se na Druhé Straně.. A když jsem se dnes přihlásil tak mi to znova napsalo znovuobjevění a odebralo dalších 1500 exp.. Což znamená že se nemůžu ani vrátit nahoru aby má postava nepřišla o level.. Vůbec nechápu co se stalo..

Za jakékoliv vysvětlení.. Děkuji..

//Edit 16:27: Teď jsem si všiml že mě to i 2x napsalo na Tabuli úmrtí.. A to po 2hé přesně ve chvíli kdy jsem se přihlásil..
Eluriorfin Patson- Mladý, depresovní.. Krev Milující, nemrtvé obdivující.. -Popraven sťatím a následným spálením.
Kricík Šmatalko- Já jsem obchodník, nechceš si zahrát vo zlatku? *Škodolibě se usměje a promne si ruce.* - Zmizel při svých nekalých obchodech
Lembas
Uživatelský avatar
Lomylith
Příspěvky: 1340
Registrován: 13. 8. 2008 12.28
Bydliště: Druhá strana

Příspěvek od Lomylith »

Odpojil si se hned na Duhé straně v první místnosti?
Za´cho Detyr - Oběšen a upálen(21.Vodomrzen 1133 7:16)Zotročit a ničit!
Evana Ver Letha - Uvařena(25.Brzomráz 1146)
Drathir'Cryso Olath - Uzavřen v železné panně(26. Brzomráz 1152)
Aw´rixel Jednooký- Rozřezán (17. Obrozen 1154)
Victor Shawer - Odsouzen k utrpení (3. Vinobran 1161)
https://www.youtube.com/watch?v=jPU63WAnrSE



Je tažké byť debilom, pretože konkurencia je veliká.
Uživatelský avatar
DarckDewy
Příspěvky: 223
Registrován: 18. 10. 2012 13.07

Ano

Příspěvek od DarckDewy »

Ano.. Přesně tak hned v první místnosti..
Eluriorfin Patson- Mladý, depresovní.. Krev Milující, nemrtvé obdivující.. -Popraven sťatím a následným spálením.
Kricík Šmatalko- Já jsem obchodník, nechceš si zahrát vo zlatku? *Škodolibě se usměje a promne si ruce.* - Zmizel při svých nekalých obchodech
Lembas
Uživatelský avatar
placidity
Příspěvky: 1808
Registrován: 13. 1. 2011 22.19
Bydliště: Pod hromadou knih

Příspěvek od placidity »

A uložil jsi se před tím odpojením? Protože systém si tě mohl pamatovat jako mrtvolu, do db uložil jen něco, a proto ta dvojitá dávka.
Pokud by bylo potřeba doplnit ztracené knihy do knihovny, dejte vědět do PM.

Aktivní: Alariel Erna
Bejvávalo: Te'lyn (by Balrog) (by Niam - NSFW) | Ulrika | Ignatz
Ostatní: Ukládání logů a konverze screenshotů | Jak vyrobit portrét | Knihovna v Amfiberai
Uživatelský avatar
DarckDewy
Příspěvky: 223
Registrován: 18. 10. 2012 13.07

ne

Příspěvek od DarckDewy »

Tak už vím kde je chyba.. :(.. Odhlašoval jsem se asi v 1ráno a na rychlo.. Nikdy se mi to nestalo za žádnou postavu tak jsem si říkal že to nevadí.. Když to jednou neudělám..
Eluriorfin Patson- Mladý, depresovní.. Krev Milující, nemrtvé obdivující.. -Popraven sťatím a následným spálením.
Kricík Šmatalko- Já jsem obchodník, nechceš si zahrát vo zlatku? *Škodolibě se usměje a promne si ruce.* - Zmizel při svých nekalých obchodech
Lembas
Uživatelský avatar
dráp
Příspěvky: 392
Registrován: 1. 4. 2012 1.26

Re: ne

Příspěvek od dráp »

DarckDewy píše:Tak už vím kde je chyba.. :(.. Odhlašoval jsem se asi v 1ráno a na rychlo.. Nikdy se mi to nestalo za žádnou postavu tak jsem si říkal že to nevadí.. Když to jednou neudělám..
Ukládat postavu ani nemusíš, ale je dobré vyčkat minutu dvě před odlogem. Těch 1500 xp nemá moc smysl řešit, nahraješ to hned, co se lvlu týká, tak o něj asi přijdeš, ale hned to dohoníš.
Uživatelský avatar
DarckDewy
Příspěvky: 223
Registrován: 18. 10. 2012 13.07

lvl

Příspěvek od DarckDewy »

To ne nehraji to na levely... :) ale je takové divné bejt skoro 3 dny v kuse na EQ.. :) a nemít ani první 3 lvl.. :D

Spíš vyčkám na druhé straně.. :) Stejně je nahoře noc.. A mou postavu Fascinujou Nemrtví... :)
Eluriorfin Patson- Mladý, depresovní.. Krev Milující, nemrtvé obdivující.. -Popraven sťatím a následným spálením.
Kricík Šmatalko- Já jsem obchodník, nechceš si zahrát vo zlatku? *Škodolibě se usměje a promne si ruce.* - Zmizel při svých nekalých obchodech
Lembas
Uživatelský avatar
placidity
Příspěvky: 1808
Registrován: 13. 1. 2011 22.19
Bydliště: Pod hromadou knih

Příspěvek od placidity »

Obecně bych doporučil prostě postavu před odlogem ukládat přes dialog. Je to jistota, v případě vytežení zástupce do rychlého slotu to přes klávesy zabere asi vteřinu a nikdy se mi nestalo, že bych se objevil jinde nebo jinak než jsem skončil.

Výjimkou budiž pád serveru, kdy v případě neuložených dat v jeho paměti se postavy objevují na náhodných místech, občas i tam kdy naposledy nalogovaly (aneb rollback po několika hodinách hry) :)
Pokud by bylo potřeba doplnit ztracené knihy do knihovny, dejte vědět do PM.

Aktivní: Alariel Erna
Bejvávalo: Te'lyn (by Balrog) (by Niam - NSFW) | Ulrika | Ignatz
Ostatní: Ukládání logů a konverze screenshotů | Jak vyrobit portrét | Knihovna v Amfiberai
Uživatelský avatar
DarckDewy
Příspěvky: 223
Registrován: 18. 10. 2012 13.07

Dělám

Příspěvek od DarckDewy »

Většinou to tak dělám.. :) že přes pokročilé ovládání :D ale neměl jsem čas.. :) Tak už jen chvilinku a můžu nahoru.. :)

//Edit: Tak už ne jen chvilku něco mě tam zabilo.. :( takže znova vydělat 1500 exp.. :(
Eluriorfin Patson- Mladý, depresovní.. Krev Milující, nemrtvé obdivující.. -Popraven sťatím a následným spálením.
Kricík Šmatalko- Já jsem obchodník, nechceš si zahrát vo zlatku? *Škodolibě se usměje a promne si ruce.* - Zmizel při svých nekalých obchodech
Lembas
Uživatelský avatar
Lomylith
Příspěvky: 1340
Registrován: 13. 8. 2008 12.28
Bydliště: Druhá strana

Příspěvek od Lomylith »

Pokud se odlogneš hned v první místnosti, tak to vždycky veme ty xp. Mi se to stalo, taky jsem to řešil ale DM mi řekl, že si mám ukládat postavu. Lepší je si dojít aspoń k nástěnce a tam se odlognout.
Za´cho Detyr - Oběšen a upálen(21.Vodomrzen 1133 7:16)Zotročit a ničit!
Evana Ver Letha - Uvařena(25.Brzomráz 1146)
Drathir'Cryso Olath - Uzavřen v železné panně(26. Brzomráz 1152)
Aw´rixel Jednooký- Rozřezán (17. Obrozen 1154)
Victor Shawer - Odsouzen k utrpení (3. Vinobran 1161)
https://www.youtube.com/watch?v=jPU63WAnrSE



Je tažké byť debilom, pretože konkurencia je veliká.
Uživatelský avatar
DarckDewy
Příspěvky: 223
Registrován: 18. 10. 2012 13.07

Hmm ok

Příspěvek od DarckDewy »

Jojo tak příště to tak udělám.. :)
Eluriorfin Patson- Mladý, depresovní.. Krev Milující, nemrtvé obdivující.. -Popraven sťatím a následným spálením.
Kricík Šmatalko- Já jsem obchodník, nechceš si zahrát vo zlatku? *Škodolibě se usměje a promne si ruce.* - Zmizel při svých nekalých obchodech
Lembas
Woxa
Příspěvky: 3698
Registrován: 19. 1. 2011 0.18
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Woxa »

Dej si pak stejný pozor i nahoře, až DS opustíš. Už párkrát jsem doplatil na rychlý odlog nahoře, kdy jsem po dalším lognutí nebyl v chrámu, ale opět na DS (a musel znovu dávat XP avatarům).
Aktivní: Febrilia Jr'eile, pořezaná kráska
Srdcovka: Caled Nailo, elfský bard a strážný z Amfiberai
Občasní: Grik, Lainathiel Nesseldë, Siriand Tir'ein, Jednoručka Cyrus, Neotesanec Lutz
Bonus: Knihovna v Amfiberai
Uživatelský avatar
DarckDewy
Příspěvky: 223
Registrován: 18. 10. 2012 13.07

Jo

Příspěvek od DarckDewy »

Ok.. Takže to platí oboustraně.. :) Chápu..
Eluriorfin Patson- Mladý, depresovní.. Krev Milující, nemrtvé obdivující.. -Popraven sťatím a následným spálením.
Kricík Šmatalko- Já jsem obchodník, nechceš si zahrát vo zlatku? *Škodolibě se usměje a promne si ruce.* - Zmizel při svých nekalých obchodech
Lembas
Odpovědět