Aktualizace fóra

Pokud vás napadlo jak něco zlepšit, nebo chcete něco naopak zkritizovat

Moderátoři: Dungeon Servant, World Builder, Dungeon Master

Odpovědět
Uživatelský avatar
Nalk
Příspěvky: 2616
Registrován: 12. 2. 2007 18.50
Bydliště: Jižní Morava - Znojmo a Brno - stále 100% jižan
Kontaktovat uživatele:

Re: Aktualizace fóra

Příspěvek od Nalk »

Anade píše:Pokud používáš Firefox nebo Chrome, lze si pořídit rozšíření (odkazy viz níže) a vyrobit si soubor css s obsahem dle mé zprávy výše a pojmenovat jej onyxlab.cz.css. Bude se pak načítat, když budeš zobrazovat tento web a vyřeší zakryté odkazy. Pro Chrome to funguje asi jen v Linuxu a OS X s nainstalovaným miniserverem (odkaz a návod je u rozšíření, verzi pro Wokna jsem nehledal).
Firefox: https://addons.mozilla.org/en-US/firefox/addon/dotjs/
Chrome Linux: https://chrome.google.com/webstore/deta … giilfemcli
Chrome OS X: https://chrome.google.com/webstore/deta … hggafjfckh

viewtopic.php?p=141940#p141940
Tak třeba tady mi zase SZ nefunguje u Jona. Takže to asi není 100% tyhle addony.
"Compared to the "righteous" greed of the rulers, the villains of the world seem much more honorable. When scum rules the world, only more scum is born... You don't even understand that?"
- Eustass Kid (One Piece)

Van, kněz Hrebogův, vyznavač Vyšší cesty
acc.: Nalkanar
Uživatelský avatar
Anade
Příspěvky: 989
Registrován: 20. 8. 2008 23.54
Bydliště: Pardubice

Re: Aktualizace fóra

Příspěvek od Anade »

Nalk píše:
viewtopic.php?p=141940#p141940
Tak třeba tady mi zase SZ nefunguje u Jona. Takže to asi není 100% tyhle addony.
Znovu jsem to vyzkoušel ve Firefoxu i v Chrome a v obojím mi to funguje. Pokud nejsem přihlášen, chybí odkaz SZ a je tam pouze ICQ. Moje verze prohlížečů (obojí je linuxová verze):
Chromium: 25.0.1364.160
Firefox: 21.0
Obsah mého ~/.css/www.equilibrie.cz.css:

Kód: Vybrat vše

.inner .postbody {
        padding: 0 !important;
}
Ale mělo by fungovat i bez „.inner“, zkus přidat „!important“.

P.S.: Zkus pomocí add-onu Firebug kouknout na ten element se třídou .postbody přímo na stránce a upravit parametr přímo při zobrazení právě pomocí Firebugu. Ve Chrome to jde pomocí pravého myšítka a výběrem „Zkontrolovat prvek“ taky.
Anade Be'lein – rozporuplná, (pro některé) nevypočitatelná, nedůvěřivá elfka za půl druhé platinky
We do what we must because we can.
O papoušcích…
Uživatelský avatar
Mourisson1
Příspěvky: 1735
Registrován: 27. 11. 2010 17.39
Kontaktovat uživatele:

Re: Aktualizace fóra

Příspěvek od Mourisson1 »

Jsem si všiml že mi nějako blbne, že se mi v novinkách nezobrazují nové příspěvky ve Skrytejch forech. Na obsahu fora normálně skrytý forum svítí že je tam nepřečtenej příspěvek, ale v novinkách nevím proč nic.
Lothias Cys'variana

"...býval tady hráčem, ale spáchal ten největši hřích, creepil proti zkorumpovaným spoluhráčům. Snažili se ho zabanovat. Misto toho mu nedali staršího sráče, kterého tak chtěl. Obviněn z metagamu nyní creepi na Equilibrii. Creeper, který loví creepery. Potížista. Mourisson..." - Woxa 22. 10. 2015
Uživatelský avatar
zuzuPD
Příspěvky: 3528
Registrován: 18. 4. 2009 23.44
Kontaktovat uživatele:

Re: Aktualizace fóra

Příspěvek od zuzuPD »

Mourissonuv problém byl v tom, že jsem jako moderátor schválil příspěvek, který byl napsaný o den dříve. Takový se v novinkách nezobrazuje.
Celkově s tím schvalováním je to peklo :-/
Hyperaktivní hlavně MUNI.
ICQ: 345081919
Uživatelský avatar
Olymar
Příspěvky: 1785
Registrován: 2. 2. 2010 23.15

Re: Aktualizace fóra

Příspěvek od Olymar »

Možná jsem odhalil příčinu toho schvalování, vyzkoušejte, zda to už na fóru MUNI (ne)funguje.
Mithirwen Celeavaeil
Jesper
Příspěvky: 633
Registrován: 17. 12. 2008 15.30
Kontaktovat uživatele:

Re: Aktualizace fóra

Příspěvek od Jesper »

Olymar píše:Možná jsem odhalil příčinu toho schvalování, vyzkoušejte, zda to už na fóru MUNI (ne)funguje.
Funguje; alespoň u mých příspěvků a editací na MUNI fóru už není schválení moderátora nutné.
( ͡° ͜ʖ ͡°)
Woxa
Příspěvky: 3737
Registrován: 19. 1. 2011 0.18
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Aktualizace fóra

Příspěvek od Woxa »

Taky sem si tam vesele spamnul nějaký blábol.
Aktivní: Febrilia Jr'eile, pořezaná kráska
Srdcovka: Caled Nailo, elfský bard a strážný z Amfiberai
Občasní: Grik, Lainathiel Nesseldë, Siriand Tir'ein, Jednoručka Cyrus, Neotesanec Lutz
Bonus: Knihovna v Amfiberai
Uživatelský avatar
Olymar
Příspěvky: 1785
Registrován: 2. 2. 2010 23.15

Re: Aktualizace fóra

Příspěvek od Olymar »

Tak jsem to u všech skrytých fór naklikal - musel jsem u každého hráče resetovat osobní oprávnění zanesené ještě ze starého fóra - snad to už nebude nyní zlobit.
Mithirwen Celeavaeil
Uživatelský avatar
Nalk
Příspěvky: 2616
Registrován: 12. 2. 2007 18.50
Bydliště: Jižní Morava - Znojmo a Brno - stále 100% jižan
Kontaktovat uživatele:

Re: Aktualizace fóra

Příspěvek od Nalk »

Do zpráv nejde vložit více příjemců. Na TH lze a upřímně, je to celkem fajn věc. Pouvažujte.
"Compared to the "righteous" greed of the rulers, the villains of the world seem much more honorable. When scum rules the world, only more scum is born... You don't even understand that?"
- Eustass Kid (One Piece)

Van, kněz Hrebogův, vyznavač Vyšší cesty
acc.: Nalkanar
Pavel Urban
Příspěvky: 5886
Registrován: 30. 4. 2007 16.38

Re: Aktualizace fóra

Příspěvek od Pavel Urban »

Podfórum Arnagol - příspěvek se nevyvěsí, dokud ho neschválí moderátor fóra.
Historie umírá s těmi, kteří ji pamatují.
The cup is full.
Uživatelský avatar
Olymar
Příspěvky: 1785
Registrován: 2. 2. 2010 23.15

Re: Aktualizace fóra

Příspěvek od Olymar »

Pavel Urban píše:Podfórum Arnagol - příspěvek se nevyvěsí, dokud ho neschválí moderátor fóra.
Opraveno.
Mithirwen Celeavaeil
Pavel Urban
Příspěvky: 5886
Registrován: 30. 4. 2007 16.38

Re: Aktualizace fóra

Příspěvek od Pavel Urban »

Díky.
Historie umírá s těmi, kteří ji pamatují.
The cup is full.
Uživatelský avatar
The_Balrog
Příspěvky: 5038
Registrován: 3. 8. 2006 7.37
Bydliště: (ಠ_ృ)
Kontaktovat uživatele:

Re: Aktualizace fóra

Příspěvek od The_Balrog »

Rozumíte někdo tomu, jak funguej sledování editací? Zde: viewtopic.php?p=143247#p143247 se mi neukazuje, že bych příspěvek editnul, zatímco u Nalka pode mnou se to samo ukázalo.

- editoval jsem až po Plackově příspěvku, takže by to nemělo být to, že se záznam o editaci objeví, až když nejste poslední příspěvek v topicu.
- Nalkův příspěvek nemá vyplněný "důvod editace", proto asi nebude ani platit, že se záznam o editaci objeví, jen pokud si to přispěvatel vybere.
- mohlo by to být tím, že jsem moderátor, a u toho se to chová jinak? (Zdech taky editoval a nemá to tam...)
„Jmenuju se Natalie. A dělám si, co chci.“
Uživatelský avatar
Nalk
Příspěvky: 2616
Registrován: 12. 2. 2007 18.50
Bydliště: Jižní Morava - Znojmo a Brno - stále 100% jižan
Kontaktovat uživatele:

Re: Aktualizace fóra

Příspěvek od Nalk »

The_Balrog píše:Rozumíte někdo tomu, jak funguej sledování editací? Zde: viewtopic.php?p=143247#p143247 se mi neukazuje, že bych příspěvek editnul, zatímco u Nalka pode mnou se to samo ukázalo.

- editoval jsem až po Plackově příspěvku, takže by to nemělo být to, že se záznam o editaci objeví, až když nejste poslední příspěvek v topicu.
- Nalkův příspěvek nemá vyplněný "důvod editace", proto asi nebude ani platit, že se záznam o editaci objeví, jen pokud si to přispěvatel vybere.
- mohlo by to být tím, že jsem moderátor, a u toho se to chová jinak? (Zdech taky editoval a nemá to tam...)
Na TH (stejný styl fóra) se zobrazují edity, až když jsou po tobě další příspěvky a ty to edituješ.
"Compared to the "righteous" greed of the rulers, the villains of the world seem much more honorable. When scum rules the world, only more scum is born... You don't even understand that?"
- Eustass Kid (One Piece)

Van, kněz Hrebogův, vyznavač Vyšší cesty
acc.: Nalkanar
Uživatelský avatar
The_Balrog
Příspěvky: 5038
Registrován: 3. 8. 2006 7.37
Bydliště: (ಠ_ృ)
Kontaktovat uživatele:

Re: Aktualizace fóra

Příspěvek od The_Balrog »

Nalk píše:
The_Balrog píše:Rozumíte někdo tomu, jak funguej sledování editací? Zde: viewtopic.php?p=143247#p143247 se mi neukazuje, že bych příspěvek editnul, zatímco u Nalka pode mnou se to samo ukázalo.

- editoval jsem až po Plackově příspěvku, takže by to nemělo být to, že se záznam o editaci objeví, až když nejste poslední příspěvek v topicu.
- Nalkův příspěvek nemá vyplněný "důvod editace", proto asi nebude ani platit, že se záznam o editaci objeví, jen pokud si to přispěvatel vybere.
- mohlo by to být tím, že jsem moderátor, a u toho se to chová jinak? (Zdech taky editoval a nemá to tam...)
Na TH (stejný styl fóra) se zobrazují edity, až když jsou po tobě další příspěvky a ty to edituješ.
Jasné, ale viz bod 1.
„Jmenuju se Natalie. A dělám si, co chci.“
Uživatelský avatar
Nalk
Příspěvky: 2616
Registrován: 12. 2. 2007 18.50
Bydliště: Jižní Morava - Znojmo a Brno - stále 100% jižan
Kontaktovat uživatele:

Re: Aktualizace fóra

Příspěvek od Nalk »

Pak zase ti s moderátorskou pravomocí mohou editovat bez zaregistrování. U běžných uživatelů to tak je.
Čili čas uzrál pro opětovné citování všeho vždy a všude
"Compared to the "righteous" greed of the rulers, the villains of the world seem much more honorable. When scum rules the world, only more scum is born... You don't even understand that?"
- Eustass Kid (One Piece)

Van, kněz Hrebogův, vyznavač Vyšší cesty
acc.: Nalkanar
Uživatelský avatar
Anade
Příspěvky: 989
Registrován: 20. 8. 2008 23.54
Bydliště: Pardubice

Re: Aktualizace fóra

Příspěvek od Anade »

Prosil bych upravit v „OOC: Rady a řešení problémů“ příspěvek Helmice s viditelným obličejem – opravit URL odkazu na nové:
https://www.equilibrie.cz/equilibri … ostatni_10

V příspěvku PŘÍMÉ PŘEDÁVÁNÍ VS. POLOŽENÍ NA ZEM je řečeno, že položený předmět někdy „zmizí“ pod „placeable“ a nejde zvednout. Lze to však obejít pomocí rady SEBRÁNÍ PŘEDMĚTU, KTERÝ SEBRAT NEJDE, možná by to stálo za úpravu.

V příspěvku o barvách bych zvážil doplnění odkazu na barevnou paletu na wikii: http://nwn.wikia.com/wiki/Dye_kit nebo stránku s obrázky: http://nwn.wikia.com/wiki/File:Leather_colors.jpg a http://nwn.wikia.com/wiki/File:Metal_colors.jpg (či přímo obrázky: http://images4.wikia.nocookie.net/__cb5 … colors.jpg a http://images4.wikia.nocookie.net/__cb5 … colors.jpg)
Anade Be'lein – rozporuplná, (pro některé) nevypočitatelná, nedůvěřivá elfka za půl druhé platinky
We do what we must because we can.
O papoušcích…
Uživatelský avatar
Olymar
Příspěvky: 1785
Registrován: 2. 2. 2010 23.15

Re: Aktualizace fóra

Příspěvek od Olymar »

Anade píše:Prosil bych upravit v „OOC: Rady a řešení problémů“ příspěvek Helmice s viditelným obličejem – opravit URL odkazu na nové:
https://www.equilibrie.cz/equilibri … ostatni_10
Opraveno.
Anade píše:V příspěvku PŘÍMÉ PŘEDÁVÁNÍ VS. POLOŽENÍ NA ZEM je řečeno, že položený předmět někdy „zmizí“ pod „placeable“ a nejde zvednout. Lze to však obejít pomocí rady SEBRÁNÍ PŘEDMĚTU, KTERÝ SEBRAT NEJDE, možná by to stálo za úpravu.
Aktualizováno.
Je pro to nějaký důvod? Je na externím odkazu více informací?

Pozn.: Opraveno i pár drobných chyb v hlavičce fóra.
Mithirwen Celeavaeil
Uživatelský avatar
Anade
Příspěvky: 989
Registrován: 20. 8. 2008 23.54
Bydliště: Pardubice

Re: Aktualizace fóra

Příspěvek od Anade »

Za předchozí úpravy děkuji.
Olymar píše:
Anade píše:(…) o barvách(…)
Je pro to nějaký důvod? Je na externím odkazu více informací?
Obrázky jsou větší, barvy jsou také očíslované (dle mého názoru elegantněji, na mne nepůsobí ta čísla s bílým obrysem příjemně) a jsou doplněny názvy barev (byť anglické). Navíc je v textu napsáno, že každý kus oděvu má šest tzv. barevných kanálů. Takže ano, mám pro to důvod a je tam více informací.
Anade Be'lein – rozporuplná, (pro některé) nevypočitatelná, nedůvěřivá elfka za půl druhé platinky
We do what we must because we can.
O papoušcích…
Uživatelský avatar
The_Balrog
Příspěvky: 5038
Registrován: 3. 8. 2006 7.37
Bydliště: (ಠ_ృ)
Kontaktovat uživatele:

Re: Aktualizace fóra

Příspěvek od The_Balrog »

Aby byly k přečtení čísla barev, musí být ty obrázky v plném rozlišení, tj. 1008 pixelů široké. Kvůli názvům barev také není moc dobře vidět samotný odstín, takže použitelnost těchto palet je podle mne rapidně menší, než stávajícího malého přehledu, který na fóru nyní je.

Ale až budu na počítači, doplním odkazy na ty obří paletové plachty na stávající obrázky palety.
„Jmenuju se Natalie. A dělám si, co chci.“
Odpovědět