Aktualizace fóra

Pokud vás napadlo jak něco zlepšit, nebo chcete něco naopak zkritizovat

Moderátoři: Dungeon Servant, World Builder, Dungeon Master

Odpovědět
Uživatelský avatar
placidity
Příspěvky: 1808
Registrován: 13. 1. 2011 22.19
Bydliště: Pod hromadou knih

Re: Aktualizace fóra

Příspěvek od placidity »

Však to teď funguje prvním popsaným způsobem.

Druhý není moc dobrý pokud si člověk přečte téma, ale později chce reagovat. Zmizením mu to ztíží.
Pokud by bylo potřeba doplnit ztracené knihy do knihovny, dejte vědět do PM.

Aktivní: Alariel Erna
Bejvávalo: Te'lyn (by Balrog) (by Niam - NSFW) | Ulrika | Ignatz
Ostatní: Ukládání logů a konverze screenshotů | Jak vyrobit portrét | Knihovna v Amfiberai
Uživatelský avatar
Wolf
Příspěvky: 4056
Registrován: 25. 4. 2008 16.37
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Aktualizace fóra

Příspěvek od Wolf »

Je super, že to konečně vypadá, tak jak to teď vypadá!
Díky!! :clover:
Neutral Good Dungeon Master :clover:
Uživatelský avatar
The_Balrog
Příspěvky: 4924
Registrován: 3. 8. 2006 7.37
Bydliště: (ಠ_ృ)
Kontaktovat uživatele:

Re: Aktualizace fóra

Příspěvek od The_Balrog »

Wolf: Díky :)

Cid: Také mi přijde, jako Plackovi, že to funguje tak, jak by mělo. A nebo nechápu přesně, co myslíš, tak to prosím zkus popsat nějak znovu, nebo doprovodit nějakým obrázkem.

Rozhodně ale doporučuju zmáčknout shift+f5 a pak i f5, aby se eliminovala možnost, že ti zůstala polovina ze starého fóra a nově se načetlo jen něco.
„Jmenuju se Natalie. A dělám si, co chci.“
cid
Příspěvky: 116
Registrován: 10. 12. 2012 14.57

Re: Aktualizace fóra

Příspěvek od cid »

nejspíš se mi jenom ukázaly smíchané ikony z nového a starého fora těsně po aktualizaci kterou jste udělaly
některé ikony jsem měl jako očička a některé jako list papíru v kolečku
myslím že už mi to ale funguje správně podle starého fóra před aktualizací
:mellow: já nic to ostatní
odmítám psát reporty!
Uživatelský avatar
The_Balrog
Příspěvky: 4924
Registrován: 3. 8. 2006 7.37
Bydliště: (ಠ_ృ)
Kontaktovat uživatele:

Re: Aktualizace fóra

Příspěvek od The_Balrog »

cid píše:nejspíš se mi jenom ukázaly smíchané ikony z nového a starého fora těsně po aktualizaci kterou jste udělaly
některé ikony jsem měl jako očička a některé jako list papíru v kolečku
myslím že už mi to ale funguje správně podle starého fóra před aktualizací
Super, to jsem rád :)

A tak to zkusím napsat nějak viditelně...

Doporučuji po dnešní aktualizaci fóra promazat cache prohlížeče. Pokud to neuděláte, může se vám stát, že budete mít půlku obrázků tak a půlku jinak. Pokud nevíte, co cachce prohlížeče je, mělo by vám stačit zmáčknout Shift+F5 a pak ještě jednou F5. většinou to všechny problémy vyřeší.
„Jmenuju se Natalie. A dělám si, co chci.“
Woxa
Příspěvky: 3698
Registrován: 19. 1. 2011 0.18
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Aktualizace fóra

Příspěvek od Woxa »

a ctrl+f5 ve firefoxu
Aktivní: Febrilia Jr'eile, pořezaná kráska
Srdcovka: Caled Nailo, elfský bard a strážný z Amfiberai
Občasní: Grik, Lainathiel Nesseldë, Siriand Tir'ein, Jednoručka Cyrus, Neotesanec Lutz
Bonus: Knihovna v Amfiberai
Uživatelský avatar
The_Balrog
Příspěvky: 4924
Registrován: 3. 8. 2006 7.37
Bydliště: (ಠ_ృ)
Kontaktovat uživatele:

Re: Aktualizace fóra

Příspěvek od The_Balrog »

OK, a je tu problém, který se týká odkazů. Z nějakého záhadného důvodu většina krátkých odkazů uprostřed příspěvku (a v podpisu) nefunguje a ty delší začnou fungovat až po určité vzdálenosti. A chová se to tak nějak zvláštně chaoticky. Budu se snažit přijít na to, co a proč tam zlobí; a pokud byste to odhalili vy, co je tam za problém, budu moc rád, když mi to řeknete :)

Pokud vám tedy nejde kliknout na nějaký odkaz co někdo jiný uvedl v příslěvku či v podpisu, chyba není na vaší straně. :)

(Tyjo ale fakt tomu nerozumím. v podpisu tohohle příspěvku mi na Silmelinde kliknout jde, v tom předchozím nejde. Pff.)
„Jmenuju se Natalie. A dělám si, co chci.“
Uživatelský avatar
Olymar
Příspěvky: 1734
Registrován: 2. 2. 2010 23.15

Re: Aktualizace fóra

Příspěvek od Olymar »

The_Balrog píše:A když tak o tom přemýšlím, myslím, že by nyní mělo být možné rozšířit maximální šířku ikonky na 160 px. Nebo radši jen 155. :)
Ano, pochopil jsem dloubnutí a nastavil rozměry avataru na nejvýše 150×150 px.

A dlužím i odpověď ohledně těch barev skupin - ono je to tak, že tematická fóra mívala svoje barvy a zatímco rádci s hostiteli měli červenou, DM fóra byla modrá. Kdybyste ale někdo chtěl přijít s lepším barevným rozlišením, nyní je celkem správný čas než si všichni zvykneme. Do budoucna může být potřeba stanovit barvy pro všechny (i současně skryté) skupiny:
WB
DM (DS)
Rádce
Hostitel
SH
Potížista
Mithirwen Celeavaeil
Uživatelský avatar
Mini
Příspěvky: 262
Registrován: 24. 5. 2010 15.22

Re: Aktualizace fóra

Příspěvek od Mini »

Psalo se o záporech, teď tedy dopisuji i poděkování.

Množství práce co to jistě dalo je na fóru vidět. Příjemné barvy, oddělené jednotlivé příspěvky, avataři vlevo, na citacích je už lépe znát, že nejsou psány tím kdo je do příspěvku vložil.

Pro nějaké ty ozdobičky v růžcích, které dělaly equilibrijské fórům "jiné" asi už nemá cenu vzdychat.

Hlavička starého fóra vrátila tomu "strohému betonovému paneláku" trochu duše "historických domů" (kdybych použila přirovnání k architektuře). :-) Chápu, že změna potřeba byla, jestli má dnes nový dům bezpečnostní dveře.

Teď, jen... až bude trochu času, musím se ještě zorientovat v SZ (kdysi PM) kde se mi ještě nepodařilo objevit "čudlík" k možnosti odpovědět na zprávu bez citace, při zachování textu v předmětu zprávy, ale tuším... že to tam někde schovaný bude! *pozvedne prst a šibalsky se pousměje*

Takže... vcelku DÍKY. :-)

EDIT po chvíli: "Čudlíček" objeven. ;-)
Mad Lay
Laura Boo
Rozy
Uživatelský avatar
Wolf
Příspěvky: 4056
Registrován: 25. 4. 2008 16.37
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Aktualizace fóra

Příspěvek od Wolf »

The_Balrog píše:OK, a je tu problém, který se týká odkazů. Z nějakého záhadného důvodu většina krátkých odkazů uprostřed příspěvku (a v podpisu) nefunguje a ty delší začnou fungovat až po určité vzdálenosti. A chová se to tak nějak zvláštně chaoticky. Budu se snažit přijít na to, co a proč tam zlobí; a pokud byste to odhalili vy, co je tam za problém, budu moc rád, když mi to řeknete :)

Pokud vám tedy nejde kliknout na nějaký odkaz co někdo jiný uvedl v příslěvku či v podpisu, chyba není na vaší straně. :)

(Tyjo ale fakt tomu nerozumím. v podpisu tohohle příspěvku mi na Silmelinde kliknout jde, v tom předchozím nejde. Pff.)
Hele mě to jde, jen je celkem náročný myší naject na link, ale jde mi to.

EDIT: Tak zpět. Tvoje Silmelinde mi jde, odkaz na tvé stránky a na mého Godnera ne...
Neutral Good Dungeon Master :clover:
Uživatelský avatar
The_Balrog
Příspěvky: 4924
Registrován: 3. 8. 2006 7.37
Bydliště: (ಠ_ృ)
Kontaktovat uživatele:

Re: Aktualizace fóra

Příspěvek od The_Balrog »

Mini: Díky. :) Ozdobičky v růžkách byl pěkné, ale když jsem zjistil, jak byly dělané, rozhodl jsem se to neopakovat. Bylo to totiž osm divů (= průhledných rámečků) nad sebou, které v sobe neměly vůbec nic, krom vždycky jedné čáry nebo jednoho růžku. (čtyři čárky okrajů + čtyři růžky = osm) Nepřišlo mi to úplně košer a raději jsem to jen nechal orámované jednoduchou čarou. Možná až budu mít nějakou experimentální náladu, že se to pokusím vyřešit nějak jinak, ale na to přijde čas pravděpodobně až úplně na konec. :)

Wolf: No právě že to někde jde a jinde ne, grrrrrrr. U mně v Opeře to navíc šlo líp než v Chrome. Budu to holt muset zkoumat.
„Jmenuju se Natalie. A dělám si, co chci.“
Uživatelský avatar
Wolf
Příspěvky: 4056
Registrován: 25. 4. 2008 16.37
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Aktualizace fóra

Příspěvek od Wolf »

No hele tak třeba u tebe mi jde Alky a Silme v každým příspěvku, ale ty comicsy (bože to vypadá hrozně) v žádným z tvých příspěvků nejdou. Stejně tak ten muj Godner.…
Tedy nepříjde mi to nějak náhodný.
Neutral Good Dungeon Master :clover:
Uživatelský avatar
The_Balrog
Příspěvky: 4924
Registrován: 3. 8. 2006 7.37
Bydliště: (ಠ_ృ)
Kontaktovat uživatele:

Re: Aktualizace fóra

Příspěvek od The_Balrog »

No a taky mi nejde kliknout na ikonky pro PM u některejch lidí (cid, woxa), zatímco u jiných (já, plymar, ty) mi to jde. Fuck that!! :)

Nejspíš to zlobí kvůli tomu, jak jsem přehodil portréty nalevo.
„Jmenuju se Natalie. A dělám si, co chci.“
Uživatelský avatar
Mini
Příspěvky: 262
Registrován: 24. 5. 2010 15.22

Re: Aktualizace fóra

Příspěvek od Mini »

Kliknout na ikonky pro PM mi (tady z práce) jde tak na 50%, ale není to adresátem, prostě někde jde a o pár příspěvků výš/niž ne, u stejného člověka.
Mad Lay
Laura Boo
Rozy
Jesper
Příspěvky: 627
Registrován: 17. 12. 2008 15.30
Kontaktovat uživatele:

Re: Aktualizace fóra

Příspěvek od Jesper »

Mini píše:Kliknout na ikonky pro PM mi (tady z práce) jde tak na 50%, ale není to adresátem, prostě někde jde a o pár příspěvků výš/niž ne, u stejného člověka.
Same here
( ͡° ͜ʖ ͡°)
Uživatelský avatar
placidity
Příspěvky: 1808
Registrován: 13. 1. 2011 22.19
Bydliště: Pod hromadou knih

Re: Aktualizace fóra

Příspěvek od placidity »

Někde bude zrada v divech a jejich css...

Tmavě fialový je class=inner, ten malý světlý class=postbody. A pokud se nemýlím, kde se nepřekrývají tam si neklikneš. Možná špatné vrstvení?
Bez názvu.jpg
Pokud by bylo potřeba doplnit ztracené knihy do knihovny, dejte vědět do PM.

Aktivní: Alariel Erna
Bejvávalo: Te'lyn (by Balrog) (by Niam - NSFW) | Ulrika | Ignatz
Ostatní: Ukládání logů a konverze screenshotů | Jak vyrobit portrét | Knihovna v Amfiberai
Uživatelský avatar
The_Balrog
Příspěvky: 4924
Registrován: 3. 8. 2006 7.37
Bydliště: (ಠ_ృ)
Kontaktovat uživatele:

Re: Aktualizace fóra

Příspěvek od The_Balrog »

Hmm, jo, jsou to očividně tyhle malý svině "na výšku". No paráda, to bude zase večer jak Alenka v říši divů.

Obrázek
„Jmenuju se Natalie. A dělám si, co chci.“
Uživatelský avatar
placidity
Příspěvky: 1808
Registrován: 13. 1. 2011 22.19
Bydliště: Pod hromadou knih

Re: Aktualizace fóra

Příspěvek od placidity »

Obrázek
Pokud by bylo potřeba doplnit ztracené knihy do knihovny, dejte vědět do PM.

Aktivní: Alariel Erna
Bejvávalo: Te'lyn (by Balrog) (by Niam - NSFW) | Ulrika | Ignatz
Ostatní: Ukládání logů a konverze screenshotů | Jak vyrobit portrét | Knihovna v Amfiberai
Woxa
Příspěvky: 3698
Registrován: 19. 1. 2011 0.18
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Aktualizace fóra

Příspěvek od Woxa »

Jsem ti možná měl říct, že to mám od Balroga :)
Aktivní: Febrilia Jr'eile, pořezaná kráska
Srdcovka: Caled Nailo, elfský bard a strážný z Amfiberai
Občasní: Grik, Lainathiel Nesseldë, Siriand Tir'ein, Jednoručka Cyrus, Neotesanec Lutz
Bonus: Knihovna v Amfiberai
Uživatelský avatar
placidity
Příspěvky: 1808
Registrován: 13. 1. 2011 22.19
Bydliště: Pod hromadou knih

Re: Aktualizace fóra

Příspěvek od placidity »

Mě je fuk od koho to máš, protože si to zaslouží veřejné vyvěšení (a ti škodolibější z nás se přitom můžou Balrogovi za zády smát, Áhahahahaha...) :)
Pokud by bylo potřeba doplnit ztracené knihy do knihovny, dejte vědět do PM.

Aktivní: Alariel Erna
Bejvávalo: Te'lyn (by Balrog) (by Niam - NSFW) | Ulrika | Ignatz
Ostatní: Ukládání logů a konverze screenshotů | Jak vyrobit portrét | Knihovna v Amfiberai
Odpovědět