Mágovští přítelíčci

Chyby u nepřítelských NPC

Moderátoři: World Builder, Dungeon Master

Uživatelský avatar
divozenka
Příspěvky: 1416
Registrován: 12. 10. 2010 1.24

Re: Mágovští přítelíčci

Příspěvek od divozenka »

Karolina píše:
divozenka píše:
Karolina píše:Nebo se do přítelíčka vtělit a pak ho zase opustit, taky ho to přivolá.
Toto funguje když se to včas stihne :biggrin:
Já to měla na liště, takže se nic stíhat nemuselo.
Jako přímo vtělení? To je zajímavé :rolleyes: :smile:
divozenka + kopretinka = zlaticko71

Alyshia Kent - hmm nazdar fešáci *svůdně na ně mrkne*
Isandra - podivná strážná :devil_2:
Lucie Dobrotivá - jsem královna!
…………………………………………
Samantha Bel'yn - jmenuji se Firia
Elizabeth
Uživatelský avatar
DarckDewy
Příspěvky: 234
Registrován: 18. 10. 2012 13.07

Re: Mágovští přítelíčci

Příspěvek od DarckDewy »

Tákže.. Jsem se dostal čarodějem na 10 lvl.. A asi jsem chtěl moc když sem si přál aby Kobold dostal odstranění pastí.. :) Schopnost se furt neukazuje..
Eluriorfin Patson- Mladý, depresovní.. Krev Milující, nemrtvé obdivující.. -Popraven sťatím a následným spálením.
Kricík Šmatalko- Já jsem obchodník, nechceš si zahrát vo zlatku? *Škodolibě se usměje a promne si ruce.* - Zmizel při svých nekalých obchodech
Lembas
Uživatelský avatar
zuzuPD
Příspěvky: 3528
Registrován: 18. 4. 2009 23.44
Kontaktovat uživatele:

Re: Mágovští přítelíčci

Příspěvek od zuzuPD »

Koboldi a skřeti vůbec odstraňování pastí nemají.
Hyperaktivní hlavně MUNI.
ICQ: 345081919
Woxa
Příspěvky: 3737
Registrován: 19. 1. 2011 0.18
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Mágovští přítelíčci

Příspěvek od Woxa »

no což víla taky dobrá, pro takovýho PB evil mága :)
Aktivní: Febrilia Jr'eile, pořezaná kráska
Srdcovka: Caled Nailo, elfský bard a strážný z Amfiberai
Občasní: Grik, Lainathiel Nesseldë, Siriand Tir'ein, Jednoručka Cyrus, Neotesanec Lutz
Bonus: Knihovna v Amfiberai
Uživatelský avatar
zuzuPD
Příspěvky: 3528
Registrován: 18. 4. 2009 23.44
Kontaktovat uživatele:

Re: Mágovští přítelíčci

Příspěvek od zuzuPD »

Na odstraňování pastí doporučuji přítelíčka Kamarádská postava s levely rogue. Je s ní větší sranda než s klasickýma přítelíčkama, moc toho nesní (teda klidně i sní, ale uživí se často sama) a leckdy to bývá i efektivní bojová síla.
Hyperaktivní hlavně MUNI.
ICQ: 345081919
Woxa
Příspěvky: 3737
Registrován: 19. 1. 2011 0.18
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Mágovští přítelíčci

Příspěvek od Woxa »

Neblbni, ještě bych s ním musel i něco hrát.
Aktivní: Febrilia Jr'eile, pořezaná kráska
Srdcovka: Caled Nailo, elfský bard a strážný z Amfiberai
Občasní: Grik, Lainathiel Nesseldë, Siriand Tir'ein, Jednoručka Cyrus, Neotesanec Lutz
Bonus: Knihovna v Amfiberai
Uživatelský avatar
Mourisson1
Příspěvky: 1735
Registrován: 27. 11. 2010 17.39
Kontaktovat uživatele:

Re: Mágovští přítelíčci

Příspěvek od Mourisson1 »

zuzuPD píše:Na odstraňování pastí doporučuji přítelíčka Kamarádská postava s levely rogue. Je s ní větší sranda než s klasickýma přítelíčkama, moc toho nesní (teda klidně i sní, ale uživí se často sama) a leckdy to bývá i efektivní bojová síla.
Jen bacha pokud je to lothias, ten toho sní hooodně :megalol: :megalol: (Ale odemkne a odpastí :bigwink: )

Zkopírování z EQ stránek :
"Kobold
Někteří mágové si oblíbili používat jako svého přítelíčka civilizovaného kobolda. Tato plazí rasa je dosti inteligentní, možná se výcvik takového tvora i vyplatí. Díky svým rukoum je kobold velmi šikovný, může odstraňovat pasti a odemykat zámky a i v boji není tak úplně k ničemu i když preferují útočení z dálky. Díky svým citlivým smyslům jsou koboldi dobrými zvědy i když se neumějí tolik skrývat. A díky své relativně vysoké inteligenci může vyřizovat i jednodušší úkoly a vzkazy. Ovšem pozor! Nikdy jej nespouštějte z dohledu pokud jsou poblíž nesmiřitelní koboldí nepřátelé - skřeti. "

Asi klamavá reklama :smile:
Lothias Cys'variana

"...býval tady hráčem, ale spáchal ten největši hřích, creepil proti zkorumpovaným spoluhráčům. Snažili se ho zabanovat. Misto toho mu nedali staršího sráče, kterého tak chtěl. Obviněn z metagamu nyní creepi na Equilibrii. Creeper, který loví creepery. Potížista. Mourisson..." - Woxa 22. 10. 2015
Uživatelský avatar
Lomylith
Příspěvky: 1350
Registrován: 13. 8. 2008 12.28
Bydliště: Druhá strana

Re: Mágovští přítelíčci

Příspěvek od Lomylith »

Doporučil bych ti dát vílu. Má to odstranění pastí i zámků. Na větším lvlu vylepšnou neviditelnost. Pokud ale dáš epický lvl, tak si to změn na bulvu. Ta je pak OP.
Za´cho Detyr - Oběšen a upálen(21.Vodomrzen 1133 7:16)Zotročit a ničit!
Evana Ver Letha - Uvařena(25.Brzomráz 1146)
Drathir'Cryso Olath - Uzavřen v železné panně(26. Brzomráz 1152)
Aw´rixel Jednooký- Rozřezán (17. Obrozen 1154)
Victor Shawer - Odsouzen k utrpení (3. Vinobran 1161)
https://www.youtube.com/watch?v=jPU63WAnrSE



Je tažké byť debilom, pretože konkurencia je veliká.
Uživatelský avatar
The_Balrog
Příspěvky: 5038
Registrován: 3. 8. 2006 7.37
Bydliště: (ಠ_ృ)
Kontaktovat uživatele:

Re: Mágovští přítelíčci

Příspěvek od The_Balrog »

Však říkáme. :) Hrozivý nekromant, pán všech lichů, mistr temnot, a jeho přítelkyně vílka Zvonilka.
„Jmenuju se Natalie. A dělám si, co chci.“
Uživatelský avatar
Nalk
Příspěvky: 2616
Registrován: 12. 2. 2007 18.50
Bydliště: Jižní Morava - Znojmo a Brno - stále 100% jižan
Kontaktovat uživatele:

Re: Mágovští přítelíčci

Příspěvek od Nalk »

https://www.equilibrie.cz/equilibri … =bestie_02
Skřet
Někteří mágové si oblíbili používat jako svého přítelíčka civilizovaného skřeta. Otázkou je jestli se vyplatí investovat čas na civilizaci takovéhoto necivilizovaného tvora. Na druhou stranu díky svým rukoum je skřet velmi šikovný, může odstraňovat pasti a odemykat zámky a i v boji není tak úplně k ničemu. Navíc skřeti mají tradičně velmi dobrý zrak ve tmě a jsou díky svým smyslům velmi dobrými zvědy ačkoliv se moc neumí skrývat. Díky své relativně vysoké inteligenci může vyřizovat i jednodušší úkoly a vzkazy. Ovšem pozor! Nikdy jej nespouštějte z dohledu pokud jsou poblíž nesmiřitelní skřetí nepřátelé - koboldi.

Kobold
Někteří mágové si oblíbili používat jako svého přítelíčka civilizovaného kobolda. Tato plazí rasa je dosti inteligentní, možná se výcvik takového tvora i vyplatí. Díky svým rukoum je kobold velmi šikovný, může odstraňovat pasti a odemykat zámky a i v boji není tak úplně k ničemu i když preferují útočení z dálky. Díky svým citlivým smyslům jsou koboldi dobrými zvědy i když se neumějí tolik skrývat. A díky své relativně vysoké inteligenci může vyřizovat i jednodušší úkoly a vzkazy. Ovšem pozor! Nikdy jej nespouštějte z dohledu pokud jsou poblíž nesmiřitelní koboldí nepřátelé - skřeti.


Osobně bych to považoval za bug, pokud ani po deseti lvlech nic takového neumí (fakt nemá ttakový přítelíček po odečtení statů ani bod?) a jako takový ho přepsal do bugů, aby se to nepřehlédlo při další opravě modulu.
"Compared to the "righteous" greed of the rulers, the villains of the world seem much more honorable. When scum rules the world, only more scum is born... You don't even understand that?"
- Eustass Kid (One Piece)

Van, kněz Hrebogův, vyznavač Vyšší cesty
acc.: Nalkanar
Uživatelský avatar
DarckDewy
Příspěvky: 234
Registrován: 18. 10. 2012 13.07

Re: Mágovští přítelíčci

Příspěvek od DarckDewy »

Nemá ani bod.. Na odemykání zámků si nemůžu stěžovat.. To dostal ale pasti nikde..
Eluriorfin Patson- Mladý, depresovní.. Krev Milující, nemrtvé obdivující.. -Popraven sťatím a následným spálením.
Kricík Šmatalko- Já jsem obchodník, nechceš si zahrát vo zlatku? *Škodolibě se usměje a promne si ruce.* - Zmizel při svých nekalých obchodech
Lembas
Uživatelský avatar
zuzuPD
Příspěvky: 3528
Registrován: 18. 4. 2009 23.44
Kontaktovat uživatele:

Re: Mágovští přítelíčci

Příspěvek od zuzuPD »

Kobolda a skřeta jsem si sice neprojížděl level po levelu, ale na náhodně vybraných levelech neměl tuto dovednost vůbec otevřenou.
Hyperaktivní hlavně MUNI.
ICQ: 345081919
Uživatelský avatar
DarckDewy
Příspěvky: 234
Registrován: 18. 10. 2012 13.07

Re: Mágovští přítelíčci

Příspěvek od DarckDewy »

Mě spíš jde o to že když je to tam napsané měl by to mít.. :smile:
Eluriorfin Patson- Mladý, depresovní.. Krev Milující, nemrtvé obdivující.. -Popraven sťatím a následným spálením.
Kricík Šmatalko- Já jsem obchodník, nechceš si zahrát vo zlatku? *Škodolibě se usměje a promne si ruce.* - Zmizel při svých nekalých obchodech
Lembas
Odpovědět