Jiné Nwn servery

Vše co přímo nesouvisí s hrou na Equilibrii

Moderátoři: Dungeon Servant, World Builder, Dungeon Master

Odpovědět
Uživatelský avatar
Mourisson1
Příspěvky: 1735
Registrován: 27. 11. 2010 17.39
Kontaktovat uživatele:

Re: Jiné Nwn servery

Příspěvek od Mourisson1 »

A teď přibyl zajímvaý systém jazyků :O
Lothias Cys'variana

"...býval tady hráčem, ale spáchal ten největši hřích, creepil proti zkorumpovaným spoluhráčům. Snažili se ho zabanovat. Misto toho mu nedali staršího sráče, kterého tak chtěl. Obviněn z metagamu nyní creepi na Equilibrii. Creeper, který loví creepery. Potížista. Mourisson..." - Woxa 22. 10. 2015
Uživatelský avatar
Nalk
Příspěvky: 2616
Registrován: 12. 2. 2007 18.50
Bydliště: Jižní Morava - Znojmo a Brno - stále 100% jižan
Kontaktovat uživatele:

Re: Jiné Nwn servery

Příspěvek od Nalk »

Woxa píše:Hmm, co tak zasadního se tam změnilo, že najednou tam jsou rovné podmínky pro všechny? Dyť to vždy vypadalo, že je tam nadržováno drowům a případně jistému paladinskému spolku (obvykle záleželo na tom, kdo onen názor či stížnost zrovna psal).
Pestrost postav? Možná tam rasy nejsou zvýhodněný expově, ale vždy mi tam některé přišli jasně výhodnější a jiné téměř nezajímavé. A co se týká povolání, tak ano, některá jsou výhodnější, ale nevěřím, že na NT to bude jiné.

Systém smrti se mi i celkem líbí, některé zásahy do povolání také (a jiné naopak ne), speciální rasy mě nijak nelákají - spíš naopak, craft mě nebere, a nový svět je výhoda jen dočasná. Jediné co mi vždy na EQ chybělo byl "barvíř".
Nedělej, že víš.
Jasně jsou tam jisté lehce protekční skupiny, ale oproti EQ nevyřazují z činnosti všechny ostatní skupinky a i ty si získávají postavení. :shades:
"Compared to the "righteous" greed of the rulers, the villains of the world seem much more honorable. When scum rules the world, only more scum is born... You don't even understand that?"
- Eustass Kid (One Piece)

Van, kněz Hrebogův, vyznavač Vyšší cesty
acc.: Nalkanar
Shaman88
Příspěvky: 16
Registrován: 13. 1. 2013 3.10

Re: Jiné Nwn servery

Příspěvek od Shaman88 »

Jo nejsme s protekcí legendární.…
Woxa
Příspěvky: 3737
Registrován: 19. 1. 2011 0.18
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Jiné Nwn servery

Příspěvek od Woxa »

Však já nesrovnávám, kde je protekce větší. Pouze se mi nechce věřit těm rovným podmínkám pro každého.
Nedělám, že vím. Fórum sleduji stále a tam se téměř nic nezměnilo od doby, kdy jsem přestal aktivně hrát.
Aktivní: Febrilia Jr'eile, pořezaná kráska
Srdcovka: Caled Nailo, elfský bard a strážný z Amfiberai
Občasní: Grik, Lainathiel Nesseldë, Siriand Tir'ein, Jednoručka Cyrus, Neotesanec Lutz
Bonus: Knihovna v Amfiberai
Uživatelský avatar
Mourisson1
Příspěvky: 1735
Registrován: 27. 11. 2010 17.39
Kontaktovat uživatele:

Re: Jiné Nwn servery

Příspěvek od Mourisson1 »

Kdybych jenom sledoval forum EQ, taky bych na ní měl dost jinej názor než když jsem tam i nějakou dobu hrál ;)
Lothias Cys'variana

"...býval tady hráčem, ale spáchal ten největši hřích, creepil proti zkorumpovaným spoluhráčům. Snažili se ho zabanovat. Misto toho mu nedali staršího sráče, kterého tak chtěl. Obviněn z metagamu nyní creepi na Equilibrii. Creeper, který loví creepery. Potížista. Mourisson..." - Woxa 22. 10. 2015
Woxa
Příspěvky: 3737
Registrován: 19. 1. 2011 0.18
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Jiné Nwn servery

Příspěvek od Woxa »

Však jo, taky neříkám, že vše co se na foru protřásá je absolutní pravda/lež. Jenže když už se to protřásá, tak to asi nějaký základ mít bude.
Aktivní: Febrilia Jr'eile, pořezaná kráska
Srdcovka: Caled Nailo, elfský bard a strážný z Amfiberai
Občasní: Grik, Lainathiel Nesseldë, Siriand Tir'ein, Jednoručka Cyrus, Neotesanec Lutz
Bonus: Knihovna v Amfiberai
Uživatelský avatar
Lomylith
Příspěvky: 1350
Registrován: 13. 8. 2008 12.28
Bydliště: Druhá strana

Re: Jiné Nwn servery

Příspěvek od Lomylith »

Mourissone a s čím si nespokojen na EQ? Nejvíce s tou protekcí pro jiné? Mě osobně by to zajímalo. Já si zas nemyslím, že je tak špatná. Pro mě to stále zůstává jako nejlepší český server. Moje zkušenosti s Thalii sou jen takové, že jsem tam logl nějaký drow mi dal šípy a sestřeloval jsem zombie asi hodinu, když jsem to zkoušel na povrchu za tieflinga, tak jsem hrál s hráčem myslím Xantipa a vypadalo to spíš, že na povrchu hrají hráči RP a dole jen běhají do nějakého portálu a looti. Nechci tvrdit, že Thalie je špatná a určitě má svoje kvality. Rozhodně, co jsem viděl, tak jejich WB svět neustále mění pokud se nepletu.
Slyšel jsem, že čarodej je tam strašně špatný ale zas barbar pokud to dotáhne na vysoký lvl, tak jsem čuměl na redukce 50% s fearem, co má myslím od 25lvl, tak to bude pořádný řezník. Vrah prý nemá paralýzu a neviditelnost dává 30% skrytí. Myslím, že vraha si tam moc lidí nezahraje, když ztratil tu nejmocnější věc, co měl. Boj poslepu naopak bude feat, co tam každý pojede, když se vyzná v systému. Netuším zda to ještě budou měnit ale DD s barbarem mi tam příjdou fakt moc silní.
Jak psal Woxa, tak jejich barvíř by byl na EQ super. Mylsím, že tam si snad můžou měnit i vzhled věcí hráči a nepotřebují k tomu DX?
Za´cho Detyr - Oběšen a upálen(21.Vodomrzen 1133 7:16)Zotročit a ničit!
Evana Ver Letha - Uvařena(25.Brzomráz 1146)
Drathir'Cryso Olath - Uzavřen v železné panně(26. Brzomráz 1152)
Aw´rixel Jednooký- Rozřezán (17. Obrozen 1154)
Victor Shawer - Odsouzen k utrpení (3. Vinobran 1161)
https://www.youtube.com/watch?v=jPU63WAnrSE



Je tažké byť debilom, pretože konkurencia je veliká.
Uživatelský avatar
Mourisson1
Příspěvky: 1735
Registrován: 27. 11. 2010 17.39
Kontaktovat uživatele:

Re: Jiné Nwn servery

Příspěvek od Mourisson1 »

O žádné protekci jsem ve svém příspěvku nemluvil, ta se zmínila až později.

To s čím jsem na EQ nespokojen jsem tam tuším taky vypsal. Hráči, placos, a to že to už moc znám, a radši poznávám nové.

Vzatu z fora TH : "Smrtící útok (Dead attack)
- Vrah může použít smrtící útok, který funguje obdobně jako zákeřný útok. Úspěšný útok nutí cíl útoku projít testem na výdrž proti TO 10 + úroveň vraha + jeho oprava za inteligenci, nebo je paralyzován na tolik kol, kolik je vrahova úroveň. I když je záchranný hod úspěšný, oběť stále utrží +1d6 zranění navíc k normálnímu způsobenému zranění. Toto zranění se zvedá za každou druhou úroveň vraha následující po první úrovni (tedy 1, 3, 5, 7 a 9)."

Takže nevím odkud jsi to slyšel, ale bylo to špatně.

A ano, přesně tak funguje barvíř ;)
Lothias Cys'variana

"...býval tady hráčem, ale spáchal ten největši hřích, creepil proti zkorumpovaným spoluhráčům. Snažili se ho zabanovat. Misto toho mu nedali staršího sráče, kterého tak chtěl. Obviněn z metagamu nyní creepi na Equilibrii. Creeper, který loví creepery. Potížista. Mourisson..." - Woxa 22. 10. 2015
Uživatelský avatar
Jon
Příspěvky: 2538
Registrován: 2. 4. 2007 10.28
Bydliště: Thalie
Kontaktovat uživatele:

Re: Jiné Nwn servery

Příspěvek od Jon »

Za sebe teda můžu prohlásit, že když hráč chce, zažije tam i RP orgie :)) Svět je velikej, rozsáhlej a reálie jsou skvěle propracovaný, včetně historie.

Možnost vymazlit si hadry a zbroj postavičky je tam od začátku, na NT akorát přibyly ještě další modely.

A povolání jsou nově upravená úplně jinak než v původních NWN (resp. mají spoustu změn), některá jsou nová úplně. Bude sice chvíli trvat, než se to doladí, ale je to podle mě rozhodně plus...

Další nezanedbatelnej plus Nový Thalie jsou nádherný, vymazlený lokace. Je to jak hrát nějakou úplně jinou hru.
Kraki Skengdrang
Uživatelský avatar
Lomylith
Příspěvky: 1350
Registrován: 13. 8. 2008 12.28
Bydliště: Druhá strana

Re: Jiné Nwn servery

Příspěvek od Lomylith »

Tak ono by to chtělo na EQ ten CEP 2.4 konečně.
Mám tedy špatné informace Mourissone.
Za´cho Detyr - Oběšen a upálen(21.Vodomrzen 1133 7:16)Zotročit a ničit!
Evana Ver Letha - Uvařena(25.Brzomráz 1146)
Drathir'Cryso Olath - Uzavřen v železné panně(26. Brzomráz 1152)
Aw´rixel Jednooký- Rozřezán (17. Obrozen 1154)
Victor Shawer - Odsouzen k utrpení (3. Vinobran 1161)
https://www.youtube.com/watch?v=jPU63WAnrSE



Je tažké byť debilom, pretože konkurencia je veliká.
Uživatelský avatar
Jon
Příspěvky: 2538
Registrován: 2. 4. 2007 10.28
Bydliště: Thalie
Kontaktovat uživatele:

Re: Jiné Nwn servery

Příspěvek od Jon »

Čemu EQ pomůže CEP 2.4? Zruší PLACOS? Naučí hráče hrát jiné než sociální zápletky?
Kraki Skengdrang
Onyx
Příspěvky: 1487
Registrován: 20. 12. 2005 4.25
Bydliště: Někde pod Hag Hargol
Kontaktovat uživatele:

Re: Jiné Nwn servery

Příspěvek od Onyx »

Problém je asi v tom, že Thalie je server pro creepery na kterém je tolerováno RP. Kdežto Equilibrie je server pro RP kde se creepení moc netoleruje. Pak najednou má PLACOS smysl a je pochopitelné, že zde hráči chtějí hrát i charakter postavy a ne jen něco vraždit.

A co se bodů zde řečených týče:
- Nový server vždy přiláká lidi. Ale jen do té chvíle, kdy je většina lokací prozkoumána a většina dungeonů objevena. Pak se hráči zase rozejdou tam, kde je nejvíc baví hrát.
- Úprava předmětů jakýmkoliv hráčem je fajn, ale pouze za předpokladu, že vám nevadí plná plátová zbroj, která vypadá jako ježek nebo bikiny.
- A nakonec. Nestydíte se sami před sebou, když propagujete Thalii na fórech jiných serverů, aby jste jim odvedli lidi? A přitom se nestydíte pomlouvat, že je zde protekce a skoro nikdo ničeho nedozáhne. Jestli se takhle na Thalii řeší všechny problémy, tak potěš koště.
Uživatelský avatar
Lomylith
Příspěvky: 1350
Registrován: 13. 8. 2008 12.28
Bydliště: Druhá strana

Re: Jiné Nwn servery

Příspěvek od Lomylith »

Cep 2.4 dává nové možnosti vzhledů věcí atd. Mi osobě placos nikdy nevadil a ani mě neomezoval. Za každou postavu jsem byl jen v +. Sice třeba jen +2 nebo ted posledně +3.
Za´cho Detyr - Oběšen a upálen(21.Vodomrzen 1133 7:16)Zotročit a ničit!
Evana Ver Letha - Uvařena(25.Brzomráz 1146)
Drathir'Cryso Olath - Uzavřen v železné panně(26. Brzomráz 1152)
Aw´rixel Jednooký- Rozřezán (17. Obrozen 1154)
Victor Shawer - Odsouzen k utrpení (3. Vinobran 1161)
https://www.youtube.com/watch?v=jPU63WAnrSE



Je tažké byť debilom, pretože konkurencia je veliká.
Uživatelský avatar
Nalk
Příspěvky: 2616
Registrován: 12. 2. 2007 18.50
Bydliště: Jižní Morava - Znojmo a Brno - stále 100% jižan
Kontaktovat uživatele:

Re: Jiné Nwn servery

Příspěvek od Nalk »

Onyx píše:Problém je asi v tom, že Thalie je server pro creepery na kterém je tolerováno RP. Kdežto Equilibrie je server pro RP kde se creepení moc netoleruje. Pak najednou má PLACOS smysl a je pochopitelné, že zde hráči chtějí hrát i charakter postavy a ne jen něco vraždit.

A co se bodů zde řečených týče:
- Nový server vždy přiláká lidi. Ale jen do té chvíle, kdy je většina lokací prozkoumána a většina dungeonů objevena. Pak se hráči zase rozejdou tam, kde je nejvíc baví hrát.
- Úprava předmětů jakýmkoliv hráčem je fajn, ale pouze za předpokladu, že vám nevadí plná plátová zbroj, která vypadá jako ježek nebo bikiny.
- A nakonec. Nestydíte se sami před sebou, když propagujete Thalii na fórech jiných serverů, aby jste jim odvedli lidi? A přitom se nestydíte pomlouvat, že je zde protekce a skoro nikdo ničeho nedozáhne. Jestli se takhle na Thalii řeší všechny problémy, tak potěš koště.
RP je tam na solidní úrovni, to, že je jen "tolerováno", je výmysl převážně lidí, co tam nikdy nehráli delší dobu. Hlavně těch z EQ. Ale upřímně, kdysi jsem si myslel to samé. Faktem zůstává, že na TH bylo/je hodně starých hráčů z EQ, kterým se nelíbili mnohé změny, které tu probíhaly.

1) Nový server, nicméně mám pocit, že než došlo na finální dění staré verze Thalie, tak byla TH srovnatelná nebo s větší návštěvností jak EQ.
2) To je vychytáno, takže to nehrozí.
3) Odkdy je říkání pravdy (protekce a nedosáhnutí postů) pomluva?
"Compared to the "righteous" greed of the rulers, the villains of the world seem much more honorable. When scum rules the world, only more scum is born... You don't even understand that?"
- Eustass Kid (One Piece)

Van, kněz Hrebogův, vyznavač Vyšší cesty
acc.: Nalkanar
Uživatelský avatar
Jon
Příspěvky: 2538
Registrován: 2. 4. 2007 10.28
Bydliště: Thalie
Kontaktovat uživatele:

Re: Jiné Nwn servery

Příspěvek od Jon »

Onyx píše:Problém je asi v tom, že Thalie je server pro creepery na kterém je tolerováno RP. Kdežto Equilibrie je server pro RP kde se creepení moc netoleruje. Pak najednou má PLACOS smysl a je pochopitelné, že zde hráči chtějí hrát i charakter postavy a ne jen něco vraždit.

A co se bodů zde řečených týče:
- Nový server vždy přiláká lidi. Ale jen do té chvíle, kdy je většina lokací prozkoumána a většina dungeonů objevena. Pak se hráči zase rozejdou tam, kde je nejvíc baví hrát.
- Úprava předmětů jakýmkoliv hráčem je fajn, ale pouze za předpokladu, že vám nevadí plná plátová zbroj, která vypadá jako ježek nebo bikiny.
- A nakonec. Nestydíte se sami před sebou, když propagujete Thalii na fórech jiných serverů, aby jste jim odvedli lidi? A přitom se nestydíte pomlouvat, že je zde protekce a skoro nikdo ničeho nedozáhne. Jestli se takhle na Thalii řeší všechny problémy, tak potěš koště.
Myslím, Onyxi, že se trochu mýlíš. Thalie je, pokud vím, server, kde je RP vyžadováno (pravda, ne tak striktně jako zde, tedy, není to přímo v pravidlech) a hlavně podporováno (teď třeba systémem smrti). Otázkou je, co je to creep? Kolečkování jednoho dungeonu pořád dokola - ano. Občas si vyjít na výpravu a pobít kdejakou potvoru - ne. Prvému se dá zamezit třeba nastavením spawnu. Druhé nikomu nijak neškodí. Problém je, že PLACOS nezohledňuje nijak čas, kdy je postava offline... a tak i ten, kdo občas zajde ulovit pár medvědů nebo krokodýlů, začne být PLACOSem upozorňován. Sice se tato "omezení" příliš neprojevují, ale i pocit, že dělám něco, co není chtěno, je nepříjemný a brání hře pro relax (což je podle mě smysl hry). Hlavně to nutí postavu například lovce trávit čas ve městě s jinými lidmi, i když je smaotář, čímž je podporováno sociální roleplay (The Sims zpsůob hry), který bohužel často zabíjí zajímavé zápletky (a někteří hráči se ani nedokážou vyrovnat s tím, když se nějaká zápletka objeví).

Opakovaně píšu, že i na Thalii jsou postavy, co hrají charakter postavy a jsou podporvány.

S novým serverem máš samozřejmě pravdu. Nic to ale nemění na tom, že odsuzovat nový server předem je poněkud nešťastné.

Úprava předmětů je podle mě základ... a věř, že ježčích plátových zbrojí nebo bikin je clekem minimální množství (samozřejmě se nějaké takové vždycky objeví... ale moc dlouho to nevydrží, protože tomu se většinou vysmějí i "creepeři" - ostatně, nikdo nechce, aby jeho postavička vypadala jako pitomeček). Kromě toho, ty nejhorší a nejhnusnější extrémy jsou systémem z výběru vyřazeny.

Co se toho pomlouvání a "reklamy" týká, Onyxi, myslel jsem, že není nic špatného na tom, když se napíše, co je na nové Thalii k dispozici, vzhledem k tomuto topicu, který se jmenuje "Jiné Nwn servery", a přitom uvedu nějaké dohady na pravou míru. O nějaké protekci nic nevím, to je Nalkovo věčné téma, nechápu, že tě ještě rozčiluje :))
Kraki Skengdrang
Onyx
Příspěvky: 1487
Registrován: 20. 12. 2005 4.25
Bydliště: Někde pod Hag Hargol
Kontaktovat uživatele:

Re: Jiné Nwn servery

Příspěvek od Onyx »

V EQ lze chodit na výpravy, ale musí se i nějaký čas ztrávit hraním bez zabíjení potvor. Prostě nejenom bojem živ je člověk a pokud chceme hrát opravdové charaktery, tak budeme dělat i jiné činnosti. Třeba si právě povídat a hrát jak říkáš sociální charaktery. Prostě hlavní myšlenka je v tom, že oba dva servery jsou zaměřené na něco jiného. Thalie je server, kde je boj důležitý. Dá se říci, vlastně nejdůležitější. Kdežto na EQ je jen jeden z aspktů postavy.

Přiznám se, že jsem na Thalii nikdy nehrál. Ani na nové, ani na staré. Ale mluvil jsem s několika lidmi, kteří tam hráli. Sice je to svědectví z druhé ruky (u soudu by neprošlo), ale nic jiného nemám, takže berte v potaz, že se mohu mýlit. Slyšel jsem, že na Thalii je spousta dobrých RP hráčů, ale ti jsou spíš v menšině a hrají si odděleně od PG hráčů, které zajímá hlavně velikost jejich levelu a schopnost rozdávat co nejvíc zranění v jednom kole.

S tou reklamou nenarážím na tvůj příspěvek, ale právě na Nalka a jeho promluvu o protekci. Vím, že zkušenější hráči to budou asi ignorovat, ale pokud si to přečte nějaký nováček, tak pak půjde automaticky hrát jinam.
Nedělej, že víš.
Jasně jsou tam jisté lehce protekční skupiny, ale oproti EQ nevyřazují z činnosti všechny ostatní skupinky a i ty si získávají postavení. :shades:
Tohle je jasný útok na EQ, že pokud si tu někdo nezařídí protekci, tak tu nikdy ničeho nedásáhnout. A popravdě mi odpověz, jestli by si tohle nechali na Thalii líbit.

Proto prosím Olymara o znovuzavedení BANu pro Nalka na fórum.
Uživatelský avatar
Nalk
Příspěvky: 2616
Registrován: 12. 2. 2007 18.50
Bydliště: Jižní Morava - Znojmo a Brno - stále 100% jižan
Kontaktovat uživatele:

Re: Jiné Nwn servery

Příspěvek od Nalk »

Nashle. Bylo mi ctí tu hrát v těch lepších dobách.
"Compared to the "righteous" greed of the rulers, the villains of the world seem much more honorable. When scum rules the world, only more scum is born... You don't even understand that?"
- Eustass Kid (One Piece)

Van, kněz Hrebogův, vyznavač Vyšší cesty
acc.: Nalkanar
zdech
Příspěvky: 1228
Registrován: 25. 3. 2009 15.17

Re: Jiné Nwn servery

Příspěvek od zdech »

Je to v první řadě vždy o lidech. Nové věci pochopení hloubky hry neovlivní (i když nemít nej-helmu jen v jednom provedení, svět by vypadal pestřeji).
Sociální zápletky mají to plus, že v nich nijak výrazněji nezvýhodňuje ždímání děravého systému. To je spolu s minimem viditelných nevýhod značné lákadlo, ale je bez debaty že všeho moc škodí.
PLACOS také vidím jako ne nejšťastnější udělátko (asi i proto, že si s ním ani po čtyřech letech nerozumím), i když za nejsmutnější mi přijde skutečnost, že byl někdo vůbec dotlačen k jeho vytvoření.

Nulový postih za smrt je pro mě (s výjimkou WoW) docela nová představa. Neubírá to ještě víc na určité snaze o alespoň nějaký pud sebezáchovy?

Nalku, aby se dalo říci, že v nějakém spolku lidí není protekce, musel by to být sdružení strojů. Mrkni co napsala včera Braenn o nedostatku Dx, vezmi to jako takový základ. Přidej úvahu porovnávající ideální představu herního světa s tou nejrozšířenější. A nezapomeň na lidskou (i vlastní) ochotu věřit a prohlašovat věci za pravdu proto, že je někdo zmínil bez ohledu na jejich smysl. Zaštěrchej. Protekce? Určitě. Taková a z důvodů jež hlásí JPP? Určitě ne.
Serbitar Draga - Služebník Říše 1124 - 1199
Torwald Seveřan - cestu hledající
Uživatelský avatar
Ungo
Příspěvky: 2724
Registrován: 19. 11. 2011 15.44
Kontaktovat uživatele:

Re: Jiné Nwn servery

Příspěvek od Ungo »

Jen tak krátce.

Jsme toho názoru, že RP svět je tím reálnější, čím více se zaměřuje na sociální hru postav. Už jen z toho důvodu, že na charakteru a sociálním jednání postavy lze nějaké ro RP předvést.

Jinak osobně tuto debatu považuji, spíše než za debatu o jiném RP serveru, za prostor, kde se někteří snaží svému odchodu dodat na opulenci. Někteří, jako vždy, prosazují své absolutní pravdy, jen proto, aby je mohli prosazovat. Nu a někteří se jen snaží řešit staré křivdy a před odchodem nakydat ještě trochu špíny. Jsem přesvědčen, že stejně jako je tomu ted, zde budou odejdivší nadále spamovat fórum tím, jak jsou na NT spokojeni a jak moc je EQ na nic.

Ano, EQ má velkou spoustu potíží. Ale z toho, co jsem si zde přečetl, je 90 % problémů založeno na hráčích a nikoli na podmínkách serveru. Nějaká protekce je blud těch, kteří si myslím, že jakýkoli úspěch jim spadne do klína bez práce.

Přeji NT mnoho úspěchů a přeji všem, aby si tam dobře zahráli. Bohužel kvalitu serveru dělají především hráči. Špatní hráči zde, budou špatní hráči na NT, budou jimi všude.

Omlouvámse těm, kteří sebatu berou vážně.

PS: Pánové Jone a Onyxi, jestli něco EQ rozhodně neudělá dobré jméno, tak jsou to dva členové týmu handrkující se na veřejném foru. Dopřejte hráčům alespon iluzi, že tým EQ je jednotný a táhne za jeden provaz.
Ph'nglui mglw'nafh Cthulhu R'lyeh wgah'nagl fhtagn
I'm an ancient monster. I'm not an octopus
Uživatelský avatar
Alquist
Příspěvky: 3712
Registrován: 11. 2. 2012 10.47

Re: Jiné Nwn servery

Příspěvek od Alquist »

Osobně si myslím že EQ i Thalie má svoje kouzlo pro určitý hráče.
Každýmu po chuti.
…..
Třeba se na Thalii kouknu a uvidím.
Ale rozhodně nemám chuť hrát na dvou různých servrech - protože to je z mého pohledu na pěst.
RIP
Odpovědět