Co vás ve hře dostalo

Neaktuální a stará témata

Moderátoři: Dungeon Servant, Dungeon Master

Woxa
Kontaktovat uživatele:

Re: Co vás ve hře dostalo

Příspěvek od Woxa »

Ano, psal jsi, že jeden z nich byl nováček a pro situace neznalého by to z toho tvého vyjádření mohlo vypadat, že právě ten nováček hřešil, tak jsem to jen uvedl na pravou míru. Pokud jde o omluvu, tak tu po tobě vážně nechci, jen jsem komentoval úroveň slušnosti na EQ.

A pětiminutová lognutí? K tomu, abych si vyřídil základní věci, zkontroloval zda se někdo obtěžoval reagovat na korespondenci či jiné aktivity to bohatě stačí :)
Aktivní: Febrilia Jr'eile, pořezaná kráska
Srdcovka: Caled Nailo, elfský bard a strážný z Amfiberai
Občasní: Grik, Lainathiel Nesseldë, Siriand Tir'ein, Jednoručka Cyrus, Neotesanec Lutz
Bonus: Knihovna v Amfiberai

The_Balrog
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od The_Balrog »

Basnicku jsem z IC sekce smazal a odkazal na hru. Fórum je jednou zalozeno jako pg-13, tak je fajn to dodrzovat. Zbytek pekne napsal Nalk, takze odkazuji na nej.

Zjistovat, jestli na zpravu mohou (a chteji) nejaka NPC nejak reagovat, nyni moc nemohu, coz ale neznamena, ze to bez problemu proslo.
acc. westgard, postava Alkaran aep Ellena | Silmelinde (stačí mi říci a já ji lognu)

Woxa
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Woxa »

Právě jsem zjistil, že tato zrůdnost skončila i v Amfi knihovně... takže NPC hlídače tam není jen tak pro srandu králikům a tedy poprosím autora, aby mi do PM sdělil popis onoho hrdiny, který je za umístění v knihovně odpovědný. Dík.
Občasní: Grik, Lainathiel Nesseldë, Siriand Tir'ein, Jednoručka Cyrus, Neotesanec Lutz

DarckDewy

Příspěvek od DarckDewy »

Takže.. Pro zábavu. Do knihovny jde podstrčit cokoliv, nejvtipnější na tom je že bez povšimnutí.

Masově jsem vytáhl knihy, kdo si všimne že tam je i jedna navíce když se vrací? Navíce jsem to byl já Osobně za Kricíka a podvádění na to mám. Hraju RP nejsem tu od toho abych se hádal.

EDIT: Jeden přeřek
Naposledy upravil(a) DarckDewy dne 7. 6. 2015 15.30, celkem upraveno 1 x.
Eluriorfin Patson- Mladý, depresovní.. Krev Milující, nemrtvé obdivující.. -Popraven sťatím a následným spálením.
Kricík Šmatalko- Já jsem obchodník, nechceš si zahrát vo zlatku? *Škodolibě se usměje a promne si ruce.*

Hawkeye
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Hawkeye »

Právě jsi se přiznal ke zneužití nepřítomnosti DM.
Obrázek
Lenwe Sillimaure - Elf neříká „Jo“ a elfky obzvláště ne! GalerieBuď elf
A'han Sein - To není nic osobního. Já nemám rád nikoho.

Woxa
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Woxa »

1) knihovna nemá takovou návštěvnost, aby si NPC nebylo schopno vybavit jaké osoby tam v poslední době byly...
2) nevíš co jsou zač oni hlídači a tedy zda je tvé podvádění dostatečně vysoké
3) jak již bylo řečeno, pokud jsi u toho neměl DX, jde o zneužití nepřítomnosti

Alquist

Příspěvek od Alquist »

Knihovnu ti Woxo odehraju já - udělej si vyšetřování IC páč to chci odehrát jako IC záležitost. Vložit list do knihovny není zas takový problém.
Pokud teda budeš mít chuť.

Co se básničky týče - osobně mě nevadí neslušné vyjádřování v mezích (blbec,pitomec,atd..) Ale jak bylo řečeno tohle je pořád jen hra a mantinely jsou nastavené tak jak mají.
Druhá věc je že třeba v Mithalliru U Zdi byla taková básnička ihned stržena. Mamonín ani neřeším.
" Kdo nic nedělá, nic nezkazí!"

Mordechaj Rasper - aktivní

Woxa
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Woxa »

Jasný, já netvrdím, že je velký problém tam něco takového dostat (když se na to půjde chytře), ale nelíbí se mi, že si hráč sám rozhoduje jak snadné to je a v přítomnosti NPC to ňák, sám udělá.

Alquist

Příspěvek od Alquist »

Souhlas.
" Kdo nic nedělá, nic nezkazí!"

Mordechaj Rasper - aktivní

Braenn
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Braenn »

Kde jsou ty doby, kdy se nenávist k postavě projevovala trochou hráčského vkusu a hlavně, když už jde o dílo literární, alespoň snahy a talentu.
Na druhou stranu, cítím se být zas profesionálním potížistou - forum chcípá, já si jedu válet šunky do ciziny, ale stejně vznikne (alespoň drobný) flame okolo Maíreig. Hell yeah. :buba:
Cynrik Weber Bych se po... tento. Ehm.
Maíreig Gilliome Weber Off. Na přání loguji, pouze v pevnosti.

DarckDewy

Příspěvek od DarckDewy »

Kolikrát tu budu opakovat že mé dílo to není, má postava to pouze roznáší mezi nástěnky, tudíž sem ten čí je to povinost dát k možnosti přečtení.

Takže vás žádám ten někdo si stejně nepřečte forum, kritiky k textu prosím do PM ať je můžu předat.
Eluriorfin Patson- Mladý, depresovní.. Krev Milující, nemrtvé obdivující.. -Popraven sťatím a následným spálením.
Kricík Šmatalko- Já jsem obchodník, nechceš si zahrát vo zlatku? *Škodolibě se usměje a promne si ruce.*

Braenn
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Braenn »

1) Není to tvé dílo, ale ty ho šíříš = ty jsi odpovědný IC i OOC za obsah vylepeného díla víc, než autor samotný.

2) Na nástěnkách je odkaz na forum a na foru je odkaz na nástěnku, kde je jen odkaz na forum, což zvedá úroveň díla do podoby neuchopitelného paradoxu.

3) Zdarma alternativní tip pro místa s menší tolerancí k vyvěšení čehokoli: protože jsem taky už něco hanopisů a pamfletů šířila, můžu doporučit IC více korektní způsob - uděláš X kopií s démonkem a ty pak vylepuješ na stromy a ploty mimo město, případně do skrytějších uliček. Večer posbíráš, ráno rozházíš znova.
Cynrik Weber Bych se po... tento. Ehm.
Maíreig Gilliome Weber Off. Na přání loguji, pouze v pevnosti.

DarckDewy

Příspěvek od DarckDewy »

Nevím jak To Balrog upravil když to z fora stáhl ale odkaz na hru ukazuje že když nehraje mohl by alespoň napsat že je to k dostání přes PM, nemám potřebu házet vzkazy na forum, nikdy sem neměl ) když jsem je zvládl IC vyvěsit ale každému musí dojít že se to do jednoho vzkazu napsat nedá aby se to jen vylepilo.

Ano ale myslím tím za kvalitu literární :D odpovědný nejsem s ostatním problém nemám.

PS: Nemůžu hrát tak často abych ráno rozházel večer strhl.

Van

Příspěvek od Van »

Moderátor? Rozdělit bokem?

The_Balrog
Kontaktovat uživatele:

Když jsem dotyčný příspěvek editoval, ve hře jsem nebyl, a tak jsem nemohl vědět, že ve hře je odvolávka na fórum. Zásadní je, že ta básnička by na fóru být nemusela/neměla, a proto je smazaná. To byla moje jediná starost. Jak technicky vymyslíte distribuci s tím, že text nebude vyvěšený na veřejné části fóra, to už je na vás (autorech a distributorech).
acc. westgard, postava Alkaran aep Ellena | Silmelinde (stačí mi říci a já ji lognu)

DarckDewy

Příspěvek od DarckDewy »

Dobře, nu já jsem se k onu forum ještě nedostal, tudíž tam změním na Vyžádání po PM při dalším výtisku.

The_Balrog
Kontaktovat uživatele:

Hele, je spousta možností, jak to pohodlně udělat a nenechávat ten text veřejně na fóru. Když už člověk nemá vlastní FTP nebo něco podobného, není problém to nasdílet třeba jako googledoc a na nástěnku dát odkaz ne na fórum, ale na ten dokument (třeba pomocí nějakého zkracovače adres, aby se to dobře pamatovalo). Tak se ostatně dají řešit různé věci, třeba tajné mapy a kdovíco ještě.

A už jsme tomu tady věnovali asi příliš moc času a příspěvků; obzvlášť s ohledem na to, o čem se bavíme.

Woxa
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Woxa »

Hele teď budu prozměnu za rejpala...
ale jaký je rozdíl mezi tím dát na fórum "nemravnou věc" a dát na fórum odkaz na "nemravnou věc"?

The_Balrog
Kontaktovat uživatele:

Díky za otázku, rád upřesním.

Rozdíl není vcelku žádný, proto jsem (nevyřčeně) mluvil o řešení, kdy na fóru nic není a ve hře jsou ony "odkazy" na vzkazech. Proto jsem zmiňoval zkracovače adres, aby se tam člověk snadno dostal. Na fóru to holt nebude, což je cena za to, že se jedná o věc, která na fóru být "nemá".

EDIT: takže kdybych to (nedejbože) dělal já, na nástěnkách by bylo něco jako:

Urážlivá básnička
*ne moc podařená urážlivá básnička o paní Weberové*
// http://bit.ly/eqmair

- ale kde to jsme, že to musím psát…

Woxa
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Woxa »

No já právě taky žádný rozdíl nevidím a proto se ptám, proč je jedna varianta ok a druhá ne :)
EDIT: aha, už chápu jak to Balrog myslel, jsem natvrdlej :)
Naposledy upravil(a) Woxa dne 10. 6. 2015 10.24, celkem upraveno 1 x.

Zamčeno