Předání EQ

Pokud vás napadlo jak něco zlepšit, nebo chcete něco naopak zkritizovat

Moderátoři: Dungeon Servant, World Builder, Dungeon Master

Zamčeno
Uživatelský avatar
Pipin
Příspěvky: 12
Registrován: 26. 3. 2020 9.59

Předání EQ

Příspěvek od Pipin »

Pro některé z nás by bylo velmi užitečné vědět zda je možné předat EQ Alquistovi? EQ je momentálně mrtvá, ale tak nějak furt si dělám planý naděje, že by se to mohlo zvrátit. Moc bych ocenil vyjádření týmu zda by to umožnili, nebo zda ne. Stačí velmi jednoduchá odpověď. Hned by jsme jako hráči věděli na čem jsme a byl by konečně klid.

Alquist to tu udržel už v minulosti a určitě nebude mít problém to jako DM udržet i na dále. Se sestavením týmu včetně WB si myslím, že mít problém nebude.

Předem díky za vyjádření týmu :clover: . Vyřeší se tím hodně otazníků a věřím, že ne jen pro mě. Prosím o komunikaci.
Woxa
Příspěvky: 3737
Registrován: 19. 1. 2011 0.18
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Předání EQ

Příspěvek od Woxa »

Ehm, možná tě Alquist stanovil svým mluvčím a já o tom jen nevím... ale nebylo by lepší nechat na Alquistovi, ať si to (v případě zájmu) se stávajícím teamem vykomunikuje sám? Respektive dá alespoň tento záměr najevo. Být členem teamu, asi by se mi tu něchtělo rozepisovat tu nějaké stanovisko, abych se nakonec dozvěděl, že sám Alquist o to ani nestojí :)

Krom toho, že ani ve vedlejším vlákně se nikdo neobtěžoval s vyjádřením na konkrétní dotazy tohoto rázu, neočekával bych odpověď ani tady.
Aktivní: Febrilia Jr'eile, pořezaná kráska
Srdcovka: Caled Nailo, elfský bard a strážný z Amfiberai
Občasní: Grik, Lainathiel Nesseldë, Siriand Tir'ein, Jednoručka Cyrus, Neotesanec Lutz
Bonus: Knihovna v Amfiberai
Uživatelský avatar
Ungo
Příspěvky: 2724
Registrován: 19. 11. 2011 15.44
Kontaktovat uživatele:

Re: Předání EQ

Příspěvek od Ungo »

Já bych si taky prosil jeden modul pro svou 11letou neteř, když už by se rozdávaly kompetentním lidem.
Ph'nglui mglw'nafh Cthulhu R'lyeh wgah'nagl fhtagn
I'm an ancient monster. I'm not an octopus
Uživatelský avatar
Pipin
Příspěvky: 12
Registrován: 26. 3. 2020 9.59

Re: Předání EQ

Příspěvek od Pipin »

Kdepak mluvčím mě neurčil. Zvážil jsem možnosti a napřímo jsem ho zeptal. Dostal jsem odpověď, že jedině s vlastním týmem. Moc rád bych to tu už konečně rozsekl a nějaká skrytá komunikace … nu ta vyšumí raz dva úplně do ztracena a zase nic nebudeme vědět. Když i na veřejnou komunikaci čekáme dny, nebo se jí vůbec nedočkáme. Snad aspoň tady se dozvím na čem vlastně jsme :clover:
LuckyV
Příspěvky: 300
Registrován: 5. 12. 2017 20.09

Re: Předání EQ

Příspěvek od LuckyV »

vera4.jpg
vera4.jpg (314.08 KiB) Zobrazeno 2115 x
Lorttah - jeho osud neznámý
Uživatelský avatar
Pipin
Příspěvky: 12
Registrován: 26. 3. 2020 9.59

Re: Předání EQ

Příspěvek od Pipin »

Nevím jestli jsem to dobře pochopil, ale mě už to taky unavuje. A moc rád bych znal odpověď ať už se to konečně rozsekne.
Uživatelský avatar
Ogar
Příspěvky: 2825
Registrován: 18. 11. 2011 14.08

Re: Předání EQ

Příspěvek od Ogar »

Pipin píše: 3. 6. 2020 21.15 Kdepak mluvčím mě neurčil. Zvážil jsem možnosti a napřímo jsem ho zeptal. Dostal jsem odpověď, že jedině s vlastním týmem. Moc rád bych to tu už konečně rozsekl a nějaká skrytá komunikace … nu ta vyšumí raz dva úplně do ztracena a zase nic nebudeme vědět. Když i na veřejnou komunikaci čekáme dny, nebo se jí vůbec nedočkáme. Snad aspoň tady se dozvím na čem vlastně jsme :clover:
Pipine, to co tu píšeš je neuvěřitelně směšný. Já bych takový topic snad chápal od nějakého veterána, který by chtěl z nostalgie chytit druhou mízu, věnoval EQ roky života a úsilí a teď by laskavě požádal o modul. Nicméně někdo takový by už z principu zvolil jinou formu a přístup.

Pro informaci:
1) Modul se předávat nebude
2) Zvažuje se nové aktivní (a odolné) DX, které by mělo vizi a umělo ji prodat
3) Zvažuje se posun dějství / času ve světě / změny nastavení světa (politika, nebezpečí, oblasti)
Uživatelský avatar
Pipin
Příspěvky: 12
Registrován: 26. 3. 2020 9.59

Re: Předání EQ

Příspěvek od Pipin »

Velmi děkuji za odpověď :smile: :clover:
zdech
Příspěvky: 1228
Registrován: 25. 3. 2009 15.17

Re: Předání EQ

Příspěvek od zdech »

Ogar píše: 3. 6. 2020 21.37 Pro informaci:
1) Modul se předávat nebude
2) Zvažuje se nové aktivní (a odolné) DX, které by mělo vizi a umělo ji prodat
3) Zvažuje se posun dějství / času ve světě / změny nastavení světa (politika, nebezpečí, oblasti)
Hlavně nezapomeňte řádně podchytit "4) Rozšířit hráčskou základnu", jinak pozbývá 2) a 3) na účinnosti. I když je pravda, že stabilní hru lze udržet od 3+ lidí. Jen tedy čím komornější, tím náchylnější na vnitřní spory.

EDIT: Tak mě napadá, že 3) může v IC rovině snadno provařit Dodatek závazných pravidel "8.1. Tým Equilibrie se zaručuje, že nikdy nebude proveden wipe (smazání všech postav)." I když tohle asi docela bezpečně jistí elfí populace.
Serbitar Draga - Služebník Říše 1124 - 1199
Torwald Seveřan - cestu hledající
Lassair
Příspěvky: 493
Registrován: 3. 3. 2009 22.59

Re: Předání EQ

Příspěvek od Lassair »

Nikdo za Alquista mluvit nemůže, ale když jsem s ním mluvila, tak se na EQ prostě vrátit nehodlá a já se mu ani nedivím. Rozhodl se to uzavřít a jít dál Ono je milé, že chcete dát nové DX (které s vámi stejně nevydrží), ale nepochopili jste, že hráči odešli kvůli tomuto týmu jinam... A třeba já to vidím tak, že bych byla padlá na hlavu, kdybych investovala znova emoce, čas cokoliv na serveru se stejným týmem a nové DX, které buď vyštípete, nebo bude váš klon, mě opravdu do hry nedostane...
Říkalo se vám to dlouho, měli jste to řešit mnohem dřív, obávám se, že teď už je fakt pozdě...JInak jako správné ovce oznamuji, že Thalie není tak špatná, jak jsem si myslela:)
Béééé...
Lassair
Příspěvky: 493
Registrován: 3. 3. 2009 22.59

Re: Předání EQ

Příspěvek od Lassair »

Mimochodem, měla jsem to tu ráda, strávila jsem tu přes deset let hraní. Vím, že toto psát je naprosto zbytečné, protože ti, kterých se to netýká se zamyslí a ti, kteří by se měli zamyslet se nezamyslí... EQ mi hodně chybělo a chybět asi i bude, ale nějaké smutnění a doufání to nevyřeší. Tož tak. /To jen kdyby někdo pindal, že tu nemám co pindat, přece jsem jen blbej hráč, tak jsem blbej hráč, co tady byl trochu dýl no/
Béééé...
Uživatelský avatar
Niko
Příspěvky: 2138
Registrován: 10. 3. 2010 15.29
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Předání EQ

Příspěvek od Niko »

Pokud je Thalie tak skvělá, tak tam prosím hrajte a nechoďte sem investovat emoce, čas a cokoliv dalšího. Opakovat pořád stejné nářky nikam nevede (váš názor dobře známe) a že se cca 6 hráčů v čele s Alquistem rozhodlo odejít jinam respektujeme. Vy respektujte to, že si z vás nikdo nesedne na zadek a nebude vám nastavovat hru, jak by se hodila zrovna vám.

Pokud je Alquist tak skvělý DM, jak tu všichni tvrdíte, tak ho určitě tamní tým požádá, aby se k nim přidal. Upřímně mu to přeju.

Nevidím rozdíl v serveru, na kterém loguje 6 lidí jednou za čas na konkrétní domluvenou hru, proti serveru, kde nehraje nikdo. Svět je mrtvej v obou rovinách, dokud na něm nebude probíhat generická hra, nezávislá na domluvě.


Pipin svou odpověď dostal, toto téma zamykám a podobné příspěvky na téma zlá EQ a skvělá Thalie si nechte prosím od cesty. Nikoho nebaví číst pořád ty stejné věci, natož na ně neustále dokola reagovat.
Zamčeno