býčí síla (feat)

Moderátoři: World Builder, Dungeon Master

Odpovědět
MR.Kvak
Příspěvky: 38
Registrován: 21. 8. 2019 18.54

býčí síla (feat)

Příspěvek od MR.Kvak »

feat býčí síla se nesčítá z kouzlem.
„Předpokládá se že čas vánoční bude časem hojnosti radosti a míru, a sláb ten co ztrácí v sebe víru , a malí ten kdo mály jenom sílu . “ citace Smrtě ( z drobnou úpravou)
Uživatelský avatar
redo
Příspěvky: 127
Registrován: 10. 9. 2020 13.30

Re: býčí síla (feat)

Příspěvek od redo »

MR.Kvak píše: 7. 11. 2020 12.26 feat býčí síla se nesčítá z kouzlem.
Ano, dříve to tak fungovalo, Labir to ale upravil, aby se to nesčítalo.
MR.Kvak
Příspěvky: 38
Registrován: 21. 8. 2019 18.54

Re: býčí síla (feat)

Příspěvek od MR.Kvak »

redo píše: 7. 11. 2020 12.43
MR.Kvak píše: 7. 11. 2020 12.26 feat býčí síla se nesčítá z kouzlem.
Ano, dříve to tak fungovalo, Labir to ale upravil, aby se to nesčítalo.
nevšiml jsem si že tato EQ úprava je někde popsána prosím hoďte mi odkaz kde na foru .
„Předpokládá se že čas vánoční bude časem hojnosti radosti a míru, a sláb ten co ztrácí v sebe víru , a malí ten kdo mály jenom sílu . “ citace Smrtě ( z drobnou úpravou)
MR.Kvak
Příspěvky: 38
Registrován: 21. 8. 2019 18.54

Re: býčí síla (feat)

Příspěvek od MR.Kvak »

mužu poprosit o vyjádření teamu jak to teda je jestli je to chyba nebo to tak má byt a je to někde na foru zašité že to tak je . protože teď je má postava už úplně na …… , už tak jsem jel slabší build což je na EQ celkem nepříjemné . :smile:
„Předpokládá se že čas vánoční bude časem hojnosti radosti a míru, a sláb ten co ztrácí v sebe víru , a malí ten kdo mály jenom sílu . “ citace Smrtě ( z drobnou úpravou)
Uživatelský avatar
placidity
Příspěvky: 1846
Registrován: 13. 1. 2011 22.19
Bydliště: Pod hromadou knih

Re: býčí síla (feat)

Příspěvek od placidity »

Na foru o tom přímo nic není, ale před lety se o featové dex a str hráči bavili, a tady je to skoro od zdroje viewtopic.php?p=138021#p138021

tl;dr: velmi, velmi dávno Labir upravil bg aby se síla nestackovala, ale u zvěda harfeníků dexu zachoval. Proč přesně se tak stalo asi už nikdo nezjistí, ale pokud tým uzná za vhodné to vrátit zpátky tak tomu asi nic nebrání? Ale nejsem tým, co já vím.
Pokud by bylo potřeba doplnit ztracené knihy do knihovny, dejte vědět do PM.

Aktivní: Alariel Erna
Bejvávalo: Te'lyn (by Balrog) (by Niam - NSFW) | Ulrika | Ignatz
Ostatní: Ukládání logů a konverze screenshotů | Jak vyrobit portrét | Knihovna v Amfiberai
MR.Kvak
Příspěvky: 38
Registrován: 21. 8. 2019 18.54

Re: býčí síla (feat)

Příspěvek od MR.Kvak »

:megalol: nojestli je to tak, tak to je super že si dali tu praci a jsou upravy sepsane přímo a jasně ať to nemusi člověk dohledavat tak jak to ma i blato K2 , mam teť postavu která se muže jít klouzat a stravil jsem na ní čas od začatku nové EQ :megalol:
„Předpokládá se že čas vánoční bude časem hojnosti radosti a míru, a sláb ten co ztrácí v sebe víru , a malí ten kdo mály jenom sílu . “ citace Smrtě ( z drobnou úpravou)
Uživatelský avatar
Pipi_CZ
Příspěvky: 2096
Registrován: 7. 2. 2009 14.33
Kontaktovat uživatele:

Re: býčí síla (feat)

Příspěvek od Pipi_CZ »

Kvaku, tohle si řeš soukromě s týmem. Rozhodně bych nebyl na tvým místě urejpanej a naopak se zachoval trochu normálně. Tým ti může v mnohým vyjít vstříc, když se nebudeš chovat jak hovado. Protože jedině pak se budeš moct klouzat
MR.Kvak
Příspěvky: 38
Registrován: 21. 8. 2019 18.54

Re: býčí síla (feat)

Příspěvek od MR.Kvak »

tak jako pojedu ji dal co už nezabije mě to ale osobně mě to fakt dostalo , ale omlouvám se za svou reakci .
„Předpokládá se že čas vánoční bude časem hojnosti radosti a míru, a sláb ten co ztrácí v sebe víru , a malí ten kdo mály jenom sílu . “ citace Smrtě ( z drobnou úpravou)
Uživatelský avatar
OneIceOne2
Příspěvky: 85
Registrován: 23. 1. 2016 13.25

Re: býčí síla (feat)

Příspěvek od OneIceOne2 »

Já bych klidně ten feat vrátil, pokud to není obtížné, zkus to navrhnout týmu, co na to řekne.
Markus Derk
Uživatelský avatar
Tomas
Příspěvky: 131
Registrován: 25. 9. 2012 10.49
Bydliště: kravín
Kontaktovat uživatele:

Re: býčí síla (feat)

Příspěvek od Tomas »

Jen přidám: doména síla se take nescita s kouzlem sila.
Tomas Blake-Gardista Badatelské Obchodní Společnosti (dead)
Indra Hurakán- musím být rychlejší
MR.Kvak
Příspěvky: 38
Registrován: 21. 8. 2019 18.54

Re: býčí síla (feat)

Příspěvek od MR.Kvak »

no myslim že na Foru to team vidí at se rozhodnou sami ja jim už napsal . a vic to řešit nebudu .
„Předpokládá se že čas vánoční bude časem hojnosti radosti a míru, a sláb ten co ztrácí v sebe víru , a malí ten kdo mály jenom sílu . “ citace Smrtě ( z drobnou úpravou)
Odpovědět