Stránka 1 z 1

Audiopříběhy

Napsal: 12. 2. 2021 18.14
od Skurkaa
Zdravím,
rozhodl jsem se ve volnočasové aktivitě, krom hraní se věnovat trošku jiné zálibě. A proto vám dneska přináším, první díl z Felixovi sbírky. Vše je domluveno a autor mi sám dovolil toto zveřejnit :bigwink:

"Cena nesmrtelnosti - část první"
https://uloz.to/file/dMUSf799W6YF/nesmrtelnost1-mp3

"Cena nesmrtelnosti - část druhá"
https://uloz.to/file/1PQbB2jErfPx/nesmrtelnost2-mp3

"Cena nesmrtelnosti - část třetí"
https://uloz.to/file/xp9MRQVixuBB/nesmrtelnost3-mp3

"Skřetí zlato"
https://uloz.to/file/BbLkIx5IEsiH/skreti-zlato-mp3

Skurkaa

Re: Audiopříběhy

Napsal: 12. 2. 2021 20.31
od redo
Nějak to nefunguje?

Re: Audiopříběhy

Napsal: 12. 2. 2021 21.29
od eqileus
Mě to funguje.

Re: Audiopříběhy

Napsal: 12. 2. 2021 22.01
od redo
Ano, už to funguje :)

Re: Audiopříběhy

Napsal: 13. 2. 2021 9.56
od Skurkaa
Zdravím,
rychlí přehled toho co nás v tomto měsíci ještě čeká:

19.2.2021 vyjde druhý díl Ceny nesmrtelnosti
26.2.2021 vyjde třetí díl Ceny nesmrtelnosti

Skurkaa

Re: Audiopříběhy

Napsal: 13. 2. 2021 12.53
od redo
Ahoj,

už aby to bylo. Musím uznat, že tvoje audionahrávka dodala jistý šmrnc příběhu od Felixe. Oběma patří můj velký dík. Skvělá snaha, která sklízí moje velké ovace. Ani do jednoho z vás bych to neřekl. Smekám. :buba:

Re: Audiopříběhy

Napsal: 13. 2. 2021 20.30
od redo
Skoro si říkám, že by bylo poutavý, kdyby někde vznikl vypravěč jako postava a stejně jako u bardů by se u něj mohli pouštět takové příběhy, které by hráli v dané lokaci.

Re: Audiopříběhy

Napsal: 15. 2. 2021 17.22
od Skurkaa
Menší update: Druhý díl je již hotov, Třetí je rozpracovaný. Důležitá otázka je, co byste rádi slyšeli v mém podání dál?

Re: Audiopříběhy

Napsal: 19. 2. 2021 16.28
od Skurkaa
Druhý díl je venku pro ty co si chtějí přečíst příběh Felixe ušima ;)

Re: Audiopříběhy

Napsal: 26. 2. 2021 11.23
od Skurkaa
Poslední díly série, již k poslechu. Na žádost některých z vás, byl titulek upraven aby se zobrazoval pod jedním Albem. Stačí vše stáhnout znovu.

Další na řadě je "Skřetí zlato"

Skurkaa

Re: Audiopříběhy

Napsal: 4. 3. 2021 15.31
od Skurkaa
kvůli tomu, že zítra nevím jak to se mnou přesně bude, jsem vydal díl o den dřív.

Re: Audiopříběhy

Napsal: 4. 3. 2021 17.07
od BlueOne
Wow! Teda jako, nějak jsem se k Audio příběhům nehrnul. Na zkoušku jsem si první stáhl a teda pecka!
Maličko zapracovat na intonaci a artikulaci a normálně je z tebe profi dabér! :biggrin: Jako fakt pěkný. Hudba v pozadí by mohla být hlasitější, případně ji taky nějak poupravit intonaci v napínavých částech.
Chtělo by to nějakého kreslíře k tomu a je to úplně dokonalý :smile: :yes:

PS: Sry za tu kritiku, je to fakt super, jen píšu rychlé nápady :clover:

Re: Audiopříběhy

Napsal: 4. 3. 2021 19.02
od Skurkaa
Děkuji jsem rád. Ano, rozhodně rozumím tvé kritice. A naprosto s ní souhlasím. Pro mě to však vypadá tak, že to namluvím, snažím se nějak jak si myslím že to je ok, potom přidám hudbu (v dalších dílech je myslím hlasitější) a pak si říkám, jooo šlo by to lépe. No ale v tu chvíli si musím uvědomit...joo baví tě to, ale nebaví tě to když to prostě děláš řeknu blbost 12 hodin, jeden příběh. ale prostě max 3-4 hodiny na příběh.

Poslední příběh je hmm více jako rozhlasová hra, taky mě stál nejvíce práce. tak snad si přes efekty tolik nesoustředíš na chyby artikulace

Re: Audiopříběhy

Napsal: 4. 3. 2021 19.29
od BlueOne
No mám-li být upřímný, tak poslední příběh zní chvílemi jak když Joey v přátelích říká "Theres always room for jello" :biggrin:

Pusť si začátek a přehraj si " … třpytivého zlata. Nebyla to lehká cesta... " - Trošku to možná zase jakoby přehráváš a pak to zní trochu sexisticky :blush: To už se mi víc líbil ten příběh první, kde vlastně vyprávíš normálně :smile:

Ale hudba lepší! Hodně tomu dodává :smile:

Re: Audiopříběhy

Napsal: 4. 3. 2021 19.32
od Zeerit
Za konstruktivní kritiku myslím netřeba se omlouvat. Není to vůbec špatný! Potenciál tam je a samozřejmě jako u všeho, nejlepší cesta jak se zlepšovat je cvičit. Jen tak dál. :clover:

Jak už řekl Blůvan, správná intonace je důležitá pro atmosféru a navození správných emocí. Za použití hudby a dalších zvukových efektů máš velké +. Za sebe taky něco přidám. Pokus se ještě více u diváka navodit pocit, že pouslouchá něcí vyprávění a ne, že jen poslouchá někoho nahlas číst. V některých částech je to cítit miň, jindy víc, ale jdeš správným směrem.

Pro inspiraci sem hodím něco s podobným tématem od profíka. Je to anglicky, ale třeba ti to něco dá i pokud zcela neovládáš.

https://www.youtube.com/watch?v=l7cyN_uNkFA

https://www.youtube.com/watch?v=0ApwiBxjrXk

Re: Audiopříběhy

Napsal: 5. 3. 2021 11.21
od Zlofas
Díky moc, za možnost slyšel vlastní tvorbu z úst někoho jiného a navíc v moc povedené formě. Je to opravdu zvláštní, ale zároveň boží pocit! :biggrin:

Re: Audiopříběhy

Napsal: 5. 3. 2021 12.49
od ebokmi
:) je to paráda, všechny výše uvedené nápady a náměty, rady a kritiky … souhlasím s nima a naprosto chápu že je třeba to vypilovat. Takže jen tak dál :) za mě,(z pozice člověka co střihá zvuk i video už pár let) pozor na střih ve větách, nadechování se a odmlky jsou důležitý, a když se podělá kus věty je lepší namluvit jí celou znovu a nestřihat v ní :) Helejď kdybys potřeboval nějaký další hlas, nebo zvuk - řekni, rád se do toho zapojím ať všechny postavy nemusíš mluvit sám - co ty na to ?

Re: Audiopříběhy

Napsal: 6. 3. 2021 18.39
od Skurkaa
Určitě se meze nekladou. Já rozhodně neplánuji nahrávat všechny příběhy na EQ. Počítám zatím jen a pouze z příběhy a legendami z EQ4, jelikož upřímně k historii nemám takovou spojitost. Pokud se ti bude chtít dostat do Audio podoby více takových příběhů, ničemu to určitě neuškodí.