Navýšení (obnovení) maximálního levelu

Pokud vás napadlo jak něco zlepšit, nebo chcete něco naopak zkritizovat

Moderátoři: Dungeon Servant, World Builder, Dungeon Master

Byli byste pro obnovení maximálního levelu který byl na EQ4?

Anketa končí za 3. 12. 2021 18.32

Ano
15
58%
Ne
11
42%
 
Celkem hlasů: 26

Uživatelský avatar
Skurkaa
Příspěvky: 651
Registrován: 21. 2. 2009 8.14

Re: Navýšení (obnovení) maximálního levelu

Příspěvek od Skurkaa »

Myslím si, že tady již zasahujeme do jiných témat. Nicméně již EQ3 měla strop 35 a přitom monstra byla o poznání slabší (viewtopic.php?f=26&t=6170) a všichni s tím byli v pohodě tak v tom problém nevidím a nebylo potřeba dobalancovávat enemáky podla max levelu na serveru a tu potřebu nevidím ani teď.

Upřímně, já to mám nastavené(přizpůsobené) na EQ tak, že moc hráčů nehraje. Tak vytáhnu naší bandu a něco si zajdeme protože je to z mého pohledu největší dynamika a impact, který dosáhneme na svět. Navíc to je příjemné v tom, že můžeš někdy získat nějakou odměnu ve formě vzácného předmětu.



Na základě zkušeností ale vím že u Dungů to funguje následujícím způsobem:

- Jde se výprava - zvládli jsme to - posílí se monstra (opakovat).
- Bednu nezvládl nikdo odemknout - bedna se rozbijí - nastavení objektu bedny se mění na "Zápletka" aby bedna nešla rozbít další návštěvu.




Já nikoho nikdy netlačil do téhle změny síly monster a byl bych naprosto v pohodě s tím kdyby monstra fungovala stejně bez navyšování a u některých dungů jsem zvědavý jestli je někdo krom těch pár postav na serveru vlastně zvládne.

O bednách zde mluvit nechci, tlačí to skupiny k tomu tahat lidi s určitými jinými vlastnostmi a podporuje barvitost a RP - na jednu stranu.

Pro mě je to zábava v tom, že i bez DM prostě postava/vy síly a jde po své cestě za svým cílem.

Při příchodu EQ4 jsme všichni byli odstřiženi od starých postav doporučeným wipem kvůli rozevřeným nůžkám. Už v té době co si pomatuji se rozebíralo, že ty nůžky se zase rozevřou, ale v té době to bylo OK a dohodli jsme se na něčem. Najednou jsou zde postavy s vysokými levely a DM nechce aby rostli dál - Ano netýká se mě to teď hned ale jednou bude protože jsem perzistentní. V půlce rozběhnutého maratonu vám ale pořadatel najednou změní pravidla a řekne respektuj mantinely, které jsme stanovili a podle toho jste do toho závodů šli, ale teď jsou jiné.

Tak odpusťte že bráním své morální hodnoty, protože jsme všichni respektovali pravidla na kterých jsme se dohodli a pak si je bez milosti změním a "toto budeš respektovat" teď, tohle budeš respektovat zítra a toto pozítří,… Patřím charakterově mezi lidi co mají rádi stabilitu a platí věci na kterým se dohodneme předem.

Závěrem jsem chtěl ještě jen napsat, že děkuji všem co se zatím vyjádřili. Je moc hezké že je tu 20 hlasů z hráčské komunity, ač jste například svůj názor psát nechtěli jsem rád, že jste volily. Anketa je zde na 90 dnů(doufám) aby i ti, co nejsou tak aktivní se mohli vyjádřit a zahlasovat.
Odpovědět