Perzistentní svět...dotaz

Pokud vás napadlo jak něco zlepšit, nebo chcete něco naopak zkritizovat

Moderátoři: Dungeon Servant, World Builder, Dungeon Master

Odpovědět
Rekwil
Příspěvky: 46
Registrován: 10. 2. 2010 8.55

Perzistentní svět...dotaz

Příspěvek od Rekwil »

Ahoj...rád bych vysvětlení...a nerad bych dával hráčům spoilery....takže....jak je možné že v "Perzistentním světe" ...zničeho nic vyroste z roviny hora?...jestli jsem to dobře pochopil tak se příroda v tom místě uzavřela před zlem....ale to zlo vychází z místa o stovky sáhů uplně jinde..a hlavně v místě kde vyrostla vůbec nepůsobilo..nechci být hnidopich....jen mám rád když věci dávají smysl
Uživatelský avatar
George
Příspěvky: 1694
Registrován: 29. 6. 2007 23.58
Bydliště: Znojmo
Kontaktovat uživatele:

Re: Perzistentní svět...dotaz

Příspěvek od George »

Zeptej se na Discordu, na fórum chodím jen já a já ti to nepovím :D
Sell drugs. Run guns. Nail sluts and fuck the law.
Rekwil
Příspěvky: 46
Registrován: 10. 2. 2010 8.55

Re: Perzistentní svět...dotaz

Příspěvek od Rekwil »

Nooo... hádám že tam by na to měl každý svoji verzi :biggrin: ...ale já bych rád trošku formálnější odpověď a né odpověď plnou spamů atd :bleh: ..buď takovou nebo žádnou :clover: ...ale díky ti za tip...a jsem rád že se tu nedívám jenom já :biggrin:
Uživatelský avatar
Ogar
Příspěvky: 2825
Registrován: 18. 11. 2011 14.08

Re: Perzistentní svět...dotaz

Příspěvek od Ogar »

Rekwil píše: 21. 7. 2022 0.06 Ahoj...rád bych vysvětlení...a nerad bych dával hráčům spoilery....takže....jak je možné že v "Perzistentním světe" ...zničeho nic vyroste z roviny hora?...jestli jsem to dobře pochopil tak se příroda v tom místě uzavřela před zlem....ale to zlo vychází z místa o stovky sáhů uplně jinde..a hlavně v místě kde vyrostla vůbec nepůsobilo..nechci být hnidopich....jen mám rád když věci dávají smysl
Ahoj, jestli nerad dáváš spoilery, tak piš PM/Discord PM. Teď musím hádat, co máš na mysli, takže zkusím, jak ty píšeš "příroda se v tom místě uzavřela" Tak kupříkladu v jednom takovém místě se vedl vícedenní quest s více jak 3 hráči a veškeré IC dopady na svět jsou adekvátní všem příčinám, které se tam staly.
Uživatelský avatar
Ungo
Příspěvky: 2723
Registrován: 19. 11. 2011 15.44
Kontaktovat uživatele:

Re: Perzistentní svět...dotaz

Příspěvek od Ungo »

ZDE (a dalších 8 příspěvků) jsou střípky IC událostí vedoucí k současné situaci v Měsíčním lese. Připočtěme dalších odhadem 20-25 IC situací během více jak tříměsíčního questu, který zahrnul více jak 10 hráčský postav.

Co víc k tomu říci? Snad jen, že IC dění je více známo těm, kteří se do něj zapojí.
Ph'nglui mglw'nafh Cthulhu R'lyeh wgah'nagl fhtagn
I'm an ancient monster. I'm not an octopus
Rekwil
Příspěvky: 46
Registrován: 10. 2. 2010 8.55

Re: Perzistentní svět...dotaz

Příspěvek od Rekwil »

:blink: Dobrá tedy :shades:
Odpovědět