Okradani

Neaktuální a stará témata

Moderátor: Dungeon Master

labir
Příspěvky: 6702
Registrován: 18. 12. 2005 1.27
Bydliště: Sídlo u Amfiberai, sféra Equilibrie
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od labir »

Zajímavý nápad, popřemýšlím nad tím.
Když něco chcete, nevynucujte si to od okolí. Ptejte se, co vy sami pro to můžete udělat.
Eve
Příspěvky: 83
Registrován: 8. 8. 2006 23.52

Příspěvek od Eve »

Zrovna jsem si znovu četla popis dovednosti "Uzmi předmět" a není mi moc jasné co se stane, když zloděj je úspěšný a odchází, aniž bych si ho všimla, s ukradenou věcí. To se mi po 10-30 sekundách objeví "bylo ti ukradeno 1000 zlatých Petrem Panem"? :ermm:
labir
Příspěvky: 6702
Registrován: 18. 12. 2005 1.27
Bydliště: Sídlo u Amfiberai, sféra Equilibrie
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od labir »

Eve píše:Zrovna jsem si znovu četla popis dovednosti "Uzmi předmět" a není mi moc jasné co se stane, když zloděj je úspěšný a odchází, aniž bych si ho všimla, s ukradenou věcí. To se mi po 10-30 sekundách objeví "bylo ti ukradeno 1000 zlatých Petrem Panem"? :ermm:
Ne. Jen se po 10-30 sekundách objeví systémová hláška (tj. ta se kterou nejde nic dělat): "ztracený předmět: xyz"
Když něco chcete, nevynucujte si to od okolí. Ptejte se, co vy sami pro to můžete udělat.
Gran
Příspěvky: 913
Registrován: 18. 9. 2006 13.26
Bydliště: Pražské království
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Gran »

A půjde v Rozšířené (či jak se naň volá) i nějaký předmět _ztratit_?

By bylo dobré - napíše se "Ztratil si předmět: xyz" a někdo hned začne všude běhat a řvát "Zloděěěj, zloděěěj!"… a po chvíli si všimne, že mu předmět zapadl pod stůl xD =P .))
Eigmar, syn Igmarův - Zatčen a zabit
Galf Steel - Zatčen, vyhnán a zabit
Areena Welteel - Servírka v krčmě U Umrlce
Khadur, syn Aghda - Zabit a obětován
Sebastian Gall - Zemřel na útěku
Mona Taret - Pohledná servírka, kdo ví, kde skončila
labir
Příspěvky: 6702
Registrován: 18. 12. 2005 1.27
Bydliště: Sídlo u Amfiberai, sféra Equilibrie
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od labir »

Gran píše:A půjde v Rozšířené (či jak se naň volá) i nějaký předmět _ztratit_?

By bylo dobré - napíše se "Ztratil si předmět: xyz" a někdo hned začne všude běhat a řvát "Zloděěěj, zloděěěj!"… a po chvíli si všimne, že mu předmět zapadl pod stůl xD =P .))
Ne. To jde zahrát. Není snad potřeba systém na všechno ne?
Když něco chcete, nevynucujte si to od okolí. Ptejte se, co vy sami pro to můžete udělat.
Taury
Příspěvky: 409
Registrován: 10. 12. 2006 17.16
Bydliště: Klučenice, nedaleko vodní nádrže Orlík
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Taury »

Gran píše:A půjde v Rozšířené (či jak se naň volá) i nějaký předmět _ztratit_?

By bylo dobré - napíše se "Ztratil si předmět: xyz" a někdo hned začne všude běhat a řvát "Zloděěěj, zloděěěj!"… a po chvíli si všimne, že mu předmět zapadl pod stůl xD =P .))
Ten tvůj předmět můžeš normálně položit, a začít řvát jak šílená / šílenec .
Bude to mít stejnej efekt
Aini Wende - Až po špičky oušek zamilovaná elfka.
Burkarie dcera Zlitiruka - Ulomený obr?
Gran
Příspěvky: 913
Registrován: 18. 9. 2006 13.26
Bydliště: Pražské království
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Gran »

Ano, efekt samozřejmě ano. Ale vysmívat se budou postavy .) Hráči se budou sice "jen" bavit, ale škodolibost asi zůstane neukojena =P

To je jedno, jen mě to napadlo, já to nepotřebuju... už takhle zapomínám odložené věci =P .)
Eigmar, syn Igmarův - Zatčen a zabit
Galf Steel - Zatčen, vyhnán a zabit
Areena Welteel - Servírka v krčmě U Umrlce
Khadur, syn Aghda - Zabit a obětován
Sebastian Gall - Zemřel na útěku
Mona Taret - Pohledná servírka, kdo ví, kde skončila
Eve
Příspěvky: 83
Registrován: 8. 8. 2006 23.52

Příspěvek od Eve »

labir píše: Ne. Jen se po 10-30 sekundách objeví systémová hláška (tj. ta se kterou nejde nic dělat): "ztracený předmět: xyz"
Takže pokud sem před 10-30 sekundách s někým mluvila, kolem mě nikdo jiný nebyl, tak vím, já hráčka, že mi to ta postava ukradla. Ale ví to i Eva ve hře, jako že si třeba uvědomila že má lehčí batoh, nebo to postava neví?
Praetor
Příspěvky: 406
Registrován: 2. 5. 2006 19.25
Bydliště: Amfiberai

Příspěvek od Praetor »

Eve píše:
labir píše: Ne. Jen se po 10-30 sekundách objeví systémová hláška (tj. ta se kterou nejde nic dělat): "ztracený předmět: xyz"
Takže pokud sem před 10-30 sekundách s někým mluvila, kolem mě nikdo jiný nebyl, tak vím, já hráčka, že mi to ta postava ukradla. Ale ví to i Eva ve hře, jako že si třeba uvědomila že má lehčí batoh, nebo to postava neví?
kdyz ti ukradne platovou zbroj :bigwink: , tak to poznas … kdyz ti ukradne svitek, tak uz tezko podle vahy … navic postava ktera te okrade muze bejt videt jenom nachvilku - nepostrehnutelne v pripade ze si s nekym povidas a zlodejicek se mihne za tebou … imho muzes mit akorat divnej pocit - samozrejme zalezi na ukradene veci a smyslech okradaneho
Dives, qui sapiens est
kucik
Příspěvky: 326
Registrován: 29. 8. 2006 13.54
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od kucik »

Eve píše:
labir píše: Ne. Jen se po 10-30 sekundách objeví systémová hláška (tj. ta se kterou nejde nic dělat): "ztracený předmět: xyz"
Takže pokud sem před 10-30 sekundách s někým mluvila, kolem mě nikdo jiný nebyl, tak vím, já hráčka, že mi to ta postava ukradla. Ale ví to i Eva ve hře, jako že si třeba uvědomila že má lehčí batoh, nebo to postava neví?
Tak je to asi myělený, že v tý chvíly si toho postava všimne. Aspoň já to tak chápu. šikovnost zloděje je právě v tom, vmísit se do davu a zase zmizet.

K tomu ztrácení.… No já takhle věci fakt ztrácim a pak řvu že mě někdo okradl. :blush: Vůbec k tomu nepotřebuju systém a daří se mi to i tak. :cry2: Teda... myslim si, že jsem to ztratil... je si vzpomenout :bang:
Takže se neboj, srandu můžeš mít ze mě.
Pokud nemate co rozumneho rici, KRICTE!!!
Gran
Příspěvky: 913
Registrován: 18. 9. 2006 13.26
Bydliště: Pražské království
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Gran »

kucik píše:Takže se neboj, srandu můžeš mít ze mě.
*ukazuje prsten* Chááááchááááá :megalol: :megalol: :megalol:

*po záchvatu si utírá slzy* Díky, díky xD =P .))
Eigmar, syn Igmarův - Zatčen a zabit
Galf Steel - Zatčen, vyhnán a zabit
Areena Welteel - Servírka v krčmě U Umrlce
Khadur, syn Aghda - Zabit a obětován
Sebastian Gall - Zemřel na útěku
Mona Taret - Pohledná servírka, kdo ví, kde skončila
Eve
Příspěvky: 83
Registrován: 8. 8. 2006 23.52

Příspěvek od Eve »

kucik píše:
Tak je to asi myělený, že v tý chvíly si toho postava všimne. Aspoň já to tak chápu. šikovnost zloděje je právě v tom, vmísit se do davu a zase zmizet.
Jo takhle přesně si to představuju :shades:
Zamčeno