Jedy a tak

Různé rady a řešené problémy a návrhy

Moderátoři: Dungeon Servant, World Builder, Dungeon Master

Odpovědět
Alcatraz
Příspěvky: 806
Registrován: 18. 2. 2006 16.19
Kontaktovat uživatele:

Jedy a tak

Příspěvek od Alcatraz »

Jen ze srandy jsem si koupil uspavadlo. Netusil jsem ze ho vypiju sam, rikal jsem si, ze to pujde pridat na jidlo, nebo tak. Takze jen pro kontrolu, kdyz pouziju jed nebo tak, taky se tim otravim sam, nebo nemusim mit strach. A asi jsou jedy jen na jedno pouziti, co?
"Dokud kráčíme po své cestě je to neklamný znak, že svému cíli nerozumíme... nebo jsme ho dosud nedokázali přijmout. "
Cesta života, Serena White
labir
Příspěvky: 6702
Registrován: 18. 12. 2005 1.27
Bydliště: Sídlo u Amfiberai, sféra Equilibrie
Kontaktovat uživatele:

Re: Jedy a tak

Příspěvek od labir »

Alcatraz píše:Jen ze srandy jsem si koupil uspavadlo. Netusil jsem ze ho vypiju sam, rikal jsem si, ze to pujde pridat na jidlo, nebo tak. Takze jen pro kontrolu, kdyz pouziju jed nebo tak, taky se tim otravim sam, nebo nemusim mit strach. A asi jsou jedy jen na jedno pouziti, co?
Jistě že na jedno použití. Uspávadlo ale není jed. Je to RP lektvar (prozatím).
Když něco chcete, nevynucujte si to od okolí. Ptejte se, co vy sami pro to můžete udělat.
kolja
Příspěvky: 729
Registrován: 18. 2. 2006 17.01
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Jedy a tak

Příspěvek od kolja »

Alcatraz píše:Jen ze srandy jsem si koupil uspavadlo. Netusil jsem ze ho vypiju sam, rikal jsem si, ze to pujde pridat na jidlo, nebo tak. Takze jen pro kontrolu, kdyz pouziju jed nebo tak, taky se tim otravim sam, nebo nemusim mit strach. A asi jsou jedy jen na jedno pouziti, co?
Jo pozor na to, když má item na use Aktivuj předmět - x použití, tak to dáš na to jídlo třeba, ale když je tam něco jinýho a cílem je caster (eh, no teda ten kdo to používá, ale caster se mi nějak vžilo :biggrin: ) tak se tě to ani nezeptá a třeba při dvojkliku omylem to do sebe hodíš :biggrin: Ale to snad jedy nemaj, to by bylo fakt výborný, nalejváš to někomu do pití tak nešikovně, že to omylem vypiješ :megalol: :megalol:
Odpovědět