Poděkování

Vše co nejde zařadit jinam

Moderátoři: Dungeon Servant, World Builder, Dungeon Master

Odpovědět
Uživatelský avatar
redo
Příspěvky: 121
Registrován: 10. 9. 2020 13.30

Re: Poděkování

Příspěvek od redo »

:clover: Děkuji :clover: všem za poslední měsíc hraní. Hra na EQ je po dlouhatánské době opět naprosto úžasná a quest kolem krvavýho patolázala je nabrosto boží a úžasnej. Atmosféra se mnohdy dá krájet a vztahy mezi postavami se výrazně prohlubují, až neočekávaně. I když se to někdy může zdát, že konec je trpký, ve skutečnosti to tak vůbec není. Je to jen další začátek pro další ještě lepší hru. Díky moc všem! A převeliké díky DM týmu. :nuke:
Lonewar
Příspěvky: 212
Registrován: 2. 3. 2008 16.35
Bydliště: Vysočina
Kontaktovat uživatele:

Re: Poděkování

Příspěvek od Lonewar »

Naprostý souhlas. Moc díky všem a DM týmu velká poklona. :yes:
Vede-li tě skuhrající havran, dojdeš k mršině.
Uživatelský avatar
GrayWolf
Příspěvky: 6
Registrován: 7. 12. 2023 8.43

Re: Poděkování

Příspěvek od GrayWolf »

Díky všem moc za dnešní epické hraní. Nevím jak vaše postavy, ale ta moje byla dotlačena na hranici toho co snese. Ogar se opravdu vytáhl a musím se sklonit před jeho plánováním. Šachy bych proti němu hrát nechtěl. Myslí až moc tahů dopředu na mě :D
Uživatelský avatar
Ogar
Příspěvky: 2791
Registrován: 18. 11. 2011 14.08

Re: Poděkování

Příspěvek od Ogar »

GrayWolf píše: 6. 5. 2024 0.07 Díky všem moc za dnešní epické hraní. Nevím jak vaše postavy, ale ta moje byla dotlačena na hranici toho co snese. Ogar se opravdu vytáhl a musím se sklonit před jeho plánováním. Šachy bych proti němu hrát nechtěl. Myslí až moc tahů dopředu na mě :D
Já děkuju, že jste si udělali čas, abyste celou věc s Nekromantem, která se táhla už docela hezky dlouho, dotáhli. V samotném úvodu, to mělo být jen NPC pro zpestření všedních her, ale díky vám se stalo důvodem pro dlouhodobější příběh. Myslím, že kolem toho ještě bude co dohrávat nebo o čem si povídat, protože to nebylo jen o včerejším večeru, ale o všech, předtím strávených. Přesto byl tento večer opravdu veliký a já si ho s vámi užil. Děkuju i klukům z týmu, že snášeli moje neustálé myšlenkové pochody, které kolem questu spoustu dní, ne-li týdnů předem padaly, a že se na samotné finále taky objevili.

Jmenovitě patří dík těmto postavám:
Asgar
Nimue
Šedivák
Ningue
Zyra
Erika
Alariel (škoda, že na finále nebyla)

Delaila (škoda, že to hráč vzdal, mohl být klíčovým prvkem ve finále)
Odpovědět