Poděkování

Vše co nejde zařadit jinam

Moderátoři: Dungeon Servant, World Builder, Dungeon Master

Odpovědět
labir
Příspěvky: 6702
Registrován: 18. 12. 2005 1.27
Bydliště: Sídlo u Amfiberai, sféra Equilibrie
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od labir »

Ech, takže naposled a jasně.

Detekce psaného textu kdekoliv není možná a ve vybraných místech se dělat nebude protože je to cesta do pekel (lagy +vysvětlování a poznámky hráčů proč to je tady a né tady). Jedná se o technické omezení NWN.

Už jsem to psal asi 100x. Ještě jednou, naposled a zřetelně:
DETEKOVAT PSANÝ TEXT JE MOŽNÉ JEN A POUZE POMOCÍ NPC. TUDÍŽ NELZE VYTOŘIT ANI LOKÁLNÍ ŘEŠENÍ. TECHNICKÉ OMEZENÍ NWN.

Rozhodnutí: Nebude se dělat žádné speciální opatření, které by umožnilo hráči reaktivovat XPC (naskakování expů) bez viditelného projevu. Z mnoha důvodů. Jedním znich je i to, že by se jednalo o ústupek těm kteří nejsou ochotni pro atmosféru a lepší hru něco obětovat (v tomto případě několik xp) na úkor těm hráčům kteří toho ochotní jsou.

Řešení: Pomocí hráčské kultury. Ideální by bylo vychovat hráče k tomu, že pro lepší herní zážitek nejen sebe ale i ostatních je někdy třeba něco obětovat (v tomto případě pár desítek xp).

Sankce: Pokud se objeví "poposedávání" při budoucích DM akcích tak dotyčný neobdrží žádné xp nebo bude rovnou vyveden. V případě, že při hráčských akcích bude někdo poposedávat (OOC činnost) i přes upozornění jiných hráčů že jim to vadí (IC ve stylu "Musíte se stále tak vrtět? Ruší mě to"). Tak pokud to uvidí DM dá dolů nějaké xp. Pokud věta nepadne, nebo pokud to hráčům vadit nebude tak si můžete poposedávat doaleluja. Jde mi o to, aby hloupou OOC činností za účelem nahnání pár expů nebyla kažena hra jiným hráčům. Navíc jak je vidět dochází ke stádovému efektu - jeden začne, ten se přidá, pak tenhle ("když už to dělají všichnu tak co já ne?") atd...

Edit, dodatek: Situace je zcela shodná jako kouření v reálu. Pokud jsou v místnosti všichni kuřáci tak si tam můžou hulit jak Malešická spalovna. Pokud se tam vyskytne i třeba jen jeden nekuřák a dá najevo, že si nepřeje aby se kouřilo, tak ten kdo si zapálí dostane od DM pokutu.

Poznámka k soudu: Ti co se odlogovali brzo nic nedostali, to je jasné. XP se udělovali až naposled po vykonání vyhoštění.
Když něco chcete, nevynucujte si to od okolí. Ptejte se, co vy sami pro to můžete udělat.
snowman
Příspěvky: 405
Registrován: 18. 12. 2005 5.33
Bydliště: Praha

Příspěvek od snowman »

Labir píše:...Pokud jsou v místnosti všichni kuřáci tak si tam můžou hulit jak Malešická spalovna.
Na tu mi nešahej, u ní sem vyrůstal vod holobráděte až do mejch 20 let... *zakašle*
:biggrin:
Hluchý slepec někdy vidí a slyší lépe než zdravý, kdož však odmítá vidět věci tak, jak jsou a neumí naslouchat
Praetor
Příspěvky: 406
Registrován: 2. 5. 2006 19.25
Bydliště: Amfiberai

Příspěvek od Praetor »

jen bych chtel podekovat Artovi. od doby co je dsko prijemne ozily postavy u kterejch bych to necekal - a je naprosto vsude :) doted sem nabyval dojmu ze dm/ska sou akorat v soubojich nekde v dungech :)

dneska se mi libila tlupa hranicaru ktera se nachomejtla kolem rezjoviste a zeptala se jestli je secko vporadku, to bych nikdy necekal :) (mimochodem, dobry otestovani jestli clovek nema nwn v okne a obcas neklikne aby rejzoval)
kolja
Příspěvky: 729
Registrován: 18. 2. 2006 17.01
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od kolja »

Praetor píše:(mimochodem, dobry otestovani jestli clovek nema nwn v okne a obcas neklikne aby rejzoval)
:megalol: :megalol: … jo někdo má ještě dost odvahy, teda spíš nezažil, co já (nebo nerejžuje jako já), aby tohle zkusil... Ale pro mě je rejžování jednou z nejadrenalinovějších činností na EQ :biggrin: Ale člověk musí vědět, kde rejžovat, aby to byl ten správný zážitek :smile:
labir
Příspěvky: 6702
Registrován: 18. 12. 2005 1.27
Bydliště: Sídlo u Amfiberai, sféra Equilibrie
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od labir »

Taktéž dík za dnešní questík v hospodě. Bylo to pěkný. :smile:
Když něco chcete, nevynucujte si to od okolí. Ptejte se, co vy sami pro to můžete udělat.
Psanec
Příspěvky: 1377
Registrován: 17. 2. 2006 21.52
Bydliště: Prachatice / Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Psanec »

Též se připojuji k Labirovi. Bylo to naprosto super :biggrin:

Byl to super zážitek po dlouhé době.

Thx Arto
Se slovem se musí zacházet čestně; je to nejvyšší dar, jehož se člověku dostalo.
-- Kniha Sirach

--------------------------
Bojíš se smrti bratříčku ?

Ne …
Smrt je jen vysvobození z bolesti.

Špatně. Smrt je teprve začátek
snowman
Příspěvky: 405
Registrován: 18. 12. 2005 5.33
Bydliště: Praha

Příspěvek od snowman »

Děkuji Labirovi (+ dalším DM/DS, pokud byli) a zúčastněným hráčům za včerejší příhodu v dole. Užíval jsem si to a musím říct, že mě i mou postavu začíná pohlcovat pozadí (nejen) včerejší události... :smile:
Hluchý slepec někdy vidí a slyší lépe než zdravý, kdož však odmítá vidět věci tak, jak jsou a neumí naslouchat
psin
Příspěvky: 554
Registrován: 27. 5. 2006 20.11
Bydliště: Plzeň / západní pobřeží EQ

Příspěvek od psin »

Chci poděkovat DM (nevím kterému přesně) za výrobu štítu pro Ninka - hned jsem měl lepší pocit ze hry. Díky.
Vše má své meze.

Petr Hrozný †, Vilém z Ofenburgu †, Voxeos - NPC, Jakub Poutník - M. I. A. / OFFLINE - NEDOSTUPNÝ
Kirros
Příspěvky: 620
Registrován: 2. 7. 2006 10.13
Bydliště: Magická univerzita, Lektorský pokoj č. 2
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Kirros »

Diky Artovi a vsem zucastnenym za dnesni Quest ktery ukazal jak snadne je "protocit" osm tisic a ktery jako prvni pro Jacha dopadl dobre (cil se splnil a vsichni prezili). Tedy jeste jednou dik :yes:
kolja
Příspěvky: 729
Registrován: 18. 2. 2006 17.01
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od kolja »

:yes:
Kolik si hodil? Jednicku? Ta me dycky pronasleduje, vsude, a neda si pokoj :biggrin:
Elenis
Příspěvky: 12
Registrován: 14. 7. 2006 1.17

Příspěvek od Elenis »

Taky se chci přidat k poděkování. Bylo to opravdu moc krásné. *Mile se usměje*
labir
Příspěvky: 6702
Registrován: 18. 12. 2005 1.27
Bydliště: Sídlo u Amfiberai, sféra Equilibrie
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od labir »

Taky dík, bylo to pěkné. I když to Selu nějak vzalo. :smile:
Když něco chcete, nevynucujte si to od okolí. Ptejte se, co vy sami pro to můžete udělat.
Kirros
Příspěvky: 620
Registrován: 2. 7. 2006 10.13
Bydliště: Magická univerzita, Lektorský pokoj č. 2
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Kirros »

Ne nehodil jsem jednicku.. hodil jsem dvojku :megalol:
Kirros
Příspěvky: 620
Registrován: 2. 7. 2006 10.13
Bydliště: Magická univerzita, Lektorský pokoj č. 2
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Kirros »

Diky za pekne dokonceni drive neuspesneho Questu. Kdo by cekal nemohouciho starika na prazdnem serveru. Navic jsem jiste prispel k tomu ze obyvatele tamni vesnicky si zase jednou mysli ze "Ti magove jsou blazni" :biggrin:
Jezura
Příspěvky: 654
Registrován: 18. 12. 2005 5.30
Bydliště: Praha

Příspěvek od Jezura »

Díky všem zúčastněným za Tirianský soud. Pro mne zatím nejlepší "veřejná" událost na Equilibrii. A díky DM za zpestření cesty do Tirianu, při scéně s kočkou a cikánem jsem se řezal smíchy.
snowman
Příspěvky: 405
Registrován: 18. 12. 2005 5.33
Bydliště: Praha

Příspěvek od snowman »

Připojuji se. Soud byl precizní, emotviní a fakt jsem si ho užil. :clap:
Hluchý slepec někdy vidí a slyší lépe než zdravý, kdož však odmítá vidět věci tak, jak jsou a neumí naslouchat
photter
Příspěvky: 1348
Registrován: 18. 2. 2006 22.43
Bydliště: Arnudenské císařství
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od photter »

soud :censoree: :censoree: , navic ten :censoree: :censoree: a :censoree: a všichni :censoree: :censoree: :censoree: jako by už :censoree: :censoree:
...terribilis ut castrorum acies ordinata...

"Bohové přicházejí a odcházejí, elfky zůstávaj." Âsar
labir
Příspěvky: 6702
Registrován: 18. 12. 2005 1.27
Bydliště: Sídlo u Amfiberai, sféra Equilibrie
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od labir »

Díky Artovi za dnešní kanálový quest. To byl ale hnus co jste odnesli na povrch. :biggrin: :good:
Když něco chcete, nevynucujte si to od okolí. Ptejte se, co vy sami pro to můžete udělat.
snowman
Příspěvky: 405
Registrován: 18. 12. 2005 5.33
Bydliště: Praha

Výprava

Příspěvek od snowman »

Uf. Takhle brzo skončim v Bohnicích, jestli to budete takhle vést :shout: :laugh:

Fakt dneska paráda. Bombice. Mega.

Jdu na panáka.

:worthy: Arto + Labir (+?)

Labir: Hlavně Arto

Jj já to neřekl tak naplno, abys mě pak někde nesesmažil :megalol:
Naposledy upravil(a) snowman dne 25. 7. 2006 16.43, celkem upraveno 1 x.
Hluchý slepec někdy vidí a slyší lépe než zdravý, kdož však odmítá vidět věci tak, jak jsou a neumí naslouchat
Drog
Příspěvky: 346
Registrován: 10. 3. 2006 20.50
Bydliště: Valašské Království:D /Hag Hargol

Příspěvek od Drog »

Chtěl bych poděkovat DM a všem zůčastněným za dnešní výpravu do zlobří pevnosti:)Tak dobře jsem se virtualně už dlouho nepobavil hlavně ti skřetvědi v podáni dmka byli užásní:)
Odpovědět