Co vás ve hře dostalo

Vše co nejde zařadit jinam

Moderátoři: Dungeon Servant, World Builder, Dungeon Master

Odpovědět
mutiny
Příspěvky: 85
Registrován: 21. 2. 2006 2.55

Příspěvek od mutiny »

porad lepsi lahodny skvarek, nez nepozivatelny uhlik :nuke:
Lord Xeen
Příspěvky: 231
Registrován: 21. 2. 2006 20.33

Příspěvek od Lord Xeen »

Tak dnes mne dostal *** v ***. Pak jsem byl v *** a dostal mne ***!!! A zanedlouho mne dostala *** *** tamtez... :biggrin:
"Boj byt nevycerpatelna zdroj zabava i pouceni." - Vugar Malshurd
Jezura
Příspěvky: 654
Registrován: 18. 12. 2005 5.30
Bydliště: Praha

Příspěvek od Jezura »

Vugarovo trpasličí představování: "Já být Vugar, syn má otec"
photter
Příspěvky: 1348
Registrován: 18. 2. 2006 22.43
Bydliště: Arnudenské císařství
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od photter »

mně dneska dostalo, jak v tajným tunelu zlotřilci maj chladit lahváče v tý tůňce, to je hukot :)
...terribilis ut castrorum acies ordinata...

"Bohové přicházejí a odcházejí, elfky zůstávaj." Âsar
cybermisa
Příspěvky: 6078
Registrován: 20. 2. 2006 2.46

Příspěvek od cybermisa »

Hmm, tak jsem dneska zase valil oci … Bud ma nektery DM fakt smysl pro humor *ironicky* nebo by to mozna trosicku chtelo upravit spawn … Sem si blahove myslel, ze v noci se proplizim z Amfiberai do Tirianu ( lvl 7 s kamennou kuzi a ochranou pred elemnty - nu coz, prvni ranu snad preziju a kdyztak utecu) Najednou tam na ceste stoji jakysi chlapik v robe, s holi pres rameno. Bleskem mi zabil vlcka, co ma temer 90 HP, pak kouknul na me a nez jsem se stacil otocit, IGMS a mrtvej … Kdyby aspon ti banditi nebyli hnedka za vlezem do lokace, kazdopadne toto mi prijde opravdu trosku prehnany …
Uživatelský avatar
Arto
Příspěvky: 4108
Registrován: 19. 2. 2006 14.35
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Arto »

No tak to nevím, mě se tam spawnujou akorát banditi s lukem, s kopím a s šavlí. Ale s holí co metá blesky sem se ještě nesetkal. Nesundal tě nějakej hráč? :glare:
Wanting something does not give you the right to have it.
Rahwin
Příspěvky: 138
Registrován: 21. 1. 2006 18.23

Příspěvek od Rahwin »

arto, hrac s IGMS? :)
to jest kuzlo siestej urovne, cize na jeho zoslanie potrebujes lvl 11, alebo svitok...:)
Myslim, ze toto bude dm npc, ktore tam zabudol, je silne mozne, ze to dm vytvoril a chcel za to npc hrat, ale mu to padlo, a npc tam zostalo vysiet...:)
Ixtremist
Příspěvky: 324
Registrován: 19. 2. 2006 11.10
Bydliště: DM chliv :)

Příspěvek od Ixtremist »

Rahwin píše:arto, hrac s IGMS? :)
to jest kuzlo siestej urovne, cize na jeho zoslanie potrebujes lvl 11, alebo svitok...:)
Myslim, ze toto bude dm npc, ktore tam zabudol, je silne mozne, ze to dm vytvoril a chcel za to npc hrat, ale mu to padlo, a npc tam zostalo vysiet...:)
Ja dnes nehral :biggrin: *kouka kamsi na mocnosti*
Všichni jsme výsledkem toho, o čem jsme přemýšleli.
JUNGLE MASSIVE!
cybermisa
Příspěvky: 6078
Registrován: 20. 2. 2006 2.46

Příspěvek od cybermisa »

No jmenovalo se to Bandita kouzelnik a kazdopadne pochybuji ze je tu nejaka hracska postava, co by dokazala bleskem sebrat 90HP a nebo hodit tak silne IGMS … Ja tam normalne mam taky obyc bandity. Navic ten kouzlnik tam nebyl sam, ale jeste spoustu dalsich banditu. Jestli to byl DM, tak by me vazne zajimalo, za co si ma postava takovy instant zaslouzila *smutne*
labir
Příspěvky: 6702
Registrován: 18. 12. 2005 1.27
Bydliště: Sídlo u Amfiberai, sféra Equilibrie
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od labir »

Pozor na to. Equilibrie je dost dynamický svět. Je tu dynamický pravděpodobnostní spawn. Ten bandita mág se tam opravdu spawnuje, ale s velmi malou pravděpodobností. Myslím že tohle byl první případ od spuštění světa. Měl jsi prostě dost velkou smůlu že se tam zrovna vypravil na číhanou...

Stejně tak občas potkáte někde NPC které tam přeci nikdy nebylo... Ne za vším stojí DM, za něčím upravená AI a pravděpodobnostní NPC spawn. Photter by mohl vyprávět jak se jim na jednom místečku spawnul takhle přízrak, kterého jsem tam od té doby už neviděl...
Naposledy upravil(a) labir dne 12. 3. 2006 23.27, celkem upraveno 1 x.
Když něco chcete, nevynucujte si to od okolí. Ptejte se, co vy sami pro to můžete udělat.
Rahwin
Příspěvky: 138
Registrován: 21. 1. 2006 18.23

Příspěvek od Rahwin »

ale potom by bolo pekne, keby ozaj neotravovali v blizkosti prechodov...:)
labir
Příspěvky: 6702
Registrován: 18. 12. 2005 1.27
Bydliště: Sídlo u Amfiberai, sféra Equilibrie
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od labir »

Rahwin píše:ale potom by bolo pekne, keby ozaj neotravovali v blizkosti prechodov...:)
Nespawnuje se u přechodu, ani nevidí k přechodům. Musel ho tam případně někdo nalákat. Ale má stejný dohled jako hráčská postava. Navíc od verze 0.60.56 je aplikováno to, že když se NPC příliš vzdálí od svého spawn místečka, tak se k němu vrací (pokud nebojuje, nechodí po waypointech atd..).
Když něco chcete, nevynucujte si to od okolí. Ptejte se, co vy sami pro to můžete udělat.
cybermisa
Příspěvky: 6078
Registrován: 20. 2. 2006 2.46

Příspěvek od cybermisa »

Rahwin píše:ale potom by bolo pekne, keby ozaj neotravovali v blizkosti prechodov...:)
Tak tak, ja jsem ale "zivouci" dukaz toho, ze to u prechodu bylo :(
labir
Příspěvky: 6702
Registrován: 18. 12. 2005 1.27
Bydliště: Sídlo u Amfiberai, sféra Equilibrie
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od labir »

Hmm, přechody. To je noční můra. Zkusím vymyslet nějaký systém, který trochu poopraví nemožnost postavy reagovat na to co je na druhé straně přechodu. Hmmm....asi něco ve stylu varování před nepřátelskými bestiemi blízko přechodu na druhé straně při příchodu k přechodům... Ale musím promyslet jak to udělat aby to nezalagovalo celý server...
Když něco chcete, nevynucujte si to od okolí. Ptejte se, co vy sami pro to můžete udělat.
Uživatelský avatar
Arto
Příspěvky: 4108
Registrován: 19. 2. 2006 14.35
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Arto »

Nevím jestli to byl DM, ale vlezl sem do lokace před severní bránou na ostrově vyvrhelů a co nevidím. Kousek přede mnou spí bandita na zemi. Přiběhnu k němu prásk prásk 2 kritikaly a kořeň ještě než stoupl ležel rozsekanej na zemi. :biggrin:

Dost dobrý, dobře sem se zasmál. :yes:

Ixtremist: Jo to sem byl ja :megalol:
Wanting something does not give you the right to have it.
Lasek
Příspěvky: 43
Registrován: 19. 2. 2006 14.40
Bydliště: Ostrov vyvrhelu
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Lasek »

megalol :evillaugh:
dislike all
Lasek
Příspěvky: 43
Registrován: 19. 2. 2006 14.40
Bydliště: Ostrov vyvrhelu
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Lasek »

Rahwin píše:Mal si mu zaviazat snurky (tkanicky) a pobavil by si sa lepsie...;)
nene tady ses na ostrove vyvrhelu tady platí "nejdřív rozsekej a potom se ptej" :evillaugh:
dislike all
Alcatraz
Příspěvky: 806
Registrován: 18. 2. 2006 16.19
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Alcatraz »

Lasek píše:
Rahwin píše: Mal si mu zaviazat snurky (tkanicky) a pobavil by si sa lepsie...;)
nene tady ses na ostrove vyvrhelu tady platí "nejdřív rozsekej a potom se ptej" :evillaugh:
a pak teprve svazuj tkanicky …
snowman
Příspěvky: 405
Registrován: 18. 12. 2005 5.33
Bydliště: Praha

Příspěvek od snowman »

Labir píše:Pozor na to. Equilibrie je dost dynamický svět. Je tu dynamický pravděpodobnostní spawn. Ten bandita mág se tam opravdu spawnuje, ale s velmi malou pravděpodobností. Myslím že tohle byl první případ od spuštění světa. Měl jsi prostě dost velkou smůlu že se tam zrovna vypravil na číhanou...

Stejně tak občas potkáte někde NPC které tam přeci nikdy nebylo... Ne za vším stojí DM, za něčím upravená AI a pravděpodobnostní NPC spawn. Photter by mohl vyprávět jak se jim na jednom místečku spawnul takhle přízrak, kterého jsem tam od té doby už neviděl...
Super :thumbup:
Hluchý slepec někdy vidí a slyší lépe než zdravý, kdož však odmítá vidět věci tak, jak jsou a neumí naslouchat
kashe
Příspěvky: 80
Registrován: 26. 2. 2006 11.24

Příspěvek od kashe »

no ja podeziral do ted DM že se mi snaži zasednout težebni flek...protože to co sem tam potkal dneska....no malej drak co šel na maškarni za kraba :)
Odpovědět