Velikonoční sraz EQ - Chleba, pivo a mléčný deviant

Akce co již proběly ale je škoda přijít o informace. Jak ty v realitě tak ty ingame.

Moderátoři: Dungeon Servant, World Builder, Dungeon Master

Odpovědět

Chlébské 23-25.10.

Dojedu
16
80%
Nedojedu kvůli termínu
0
Žádná hlasování
Nedojedu protože mě to nezajímá
0
Žádná hlasování
Rád bych dojel, ale nemůžu (nechci) nic slíbit
4
20%
 
Celkem hlasů: 20

Uživatelský avatar
Jon
Příspěvky: 2513
Registrován: 2. 4. 2007 10.28
Bydliště: Thalie
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Jon »

Braenn píše:Co je proto potřeba?:)
ICQ. Finančně to příliš draho nepřijde, cca 15 K maximálně (ale to je orpavdu strop). Bylo by to asi osm dnů, dost makačka.
Kraki Skengdrang
Uživatelský avatar
Braenn
Příspěvky: 4909
Registrován: 5. 1. 2007 12.12
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Braenn »

a když jsme u toho data, nejbližší "prodloužený" víkend jsou tuším velikonoce... a to už bude i teplo. Jak moc tyhle věci "slavíte" s rodinou?
Darmonlor
Příspěvky: 797
Registrován: 8. 2. 2007 17.12

Příspěvek od Darmonlor »

Braenn píše:a když jsme u toho data, nejbližší "prodloužený" víkend jsou tuším velikonoce... a to už bude i teplo. Jak moc tyhle věci "slavíte" s rodinou?
Nijak :) To zní jako dobrý termín, na Hájné Hoře by to mohli brát jako "mimo sezónu".
Don't Dream It - Be It <i>Dr. Frank-N-Furter</i>

Amelia Wil Tesla Seyruun
Falik
Uživatelský avatar
Braenn
Příspěvky: 4909
Registrován: 5. 1. 2007 12.12
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Braenn »

Chmm chmm i jinde *zkouší*
kokosak
Příspěvky: 2954
Registrován: 17. 8. 2007 18.49
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od kokosak »

Někde mimo civilizaci *podporuje pokus*
Eternal chaos comes with chocolate rain, you guys. CHOCOLATE RAIN!
Uživatelský avatar
Braenn
Příspěvky: 4909
Registrován: 5. 1. 2007 12.12
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Braenn »

blíž *mumle*
Samozřejmě pokud pojede Jája s Bobánkem, a bude to aspon pátek - pondělí, asi by nebylo co řešit.

Ale opravdu bych raději ostrůvek.. či cokoli "mimo" nebo "soukromě", jestli si můžu vymrčovat. Vážně. Prostě mě pobyt v jakémkoli, jakkoli dobrém a tolerantním rekreačním středisku nenaplňuje nadšením.

(Chlébské vypadá na velikonoce ještě volné, jen tak mimochodem :shades: Pro neznalé, kus nad Brnem směrem ku Praze u Bystřice pod Pernštejnem. I když chápu případné námitky kolegů z Plzně a divokého západu)

Edit: Teď jsem koukala na emaily z chlébského a on to v tom dubnu bude bez měsíce rok, co jsme se poprvé takhle ve větším sešli. To se musí oslavit zapitím a poztrácením dalších Kokosových šípů! :)
Naposledy upravil(a) Braenn dne 10. 2. 2009 11.27, celkem upraveno 1 x.
Winonne
Příspěvky: 668
Registrován: 20. 2. 2007 12.21
Bydliště: Plzeň, Ústí nad Labem
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Winonne »

Jako dalšímu plzenákovi se mi výběr místa líbí :) Pokud bude teplo, zvládnem dojet i na železném oři...tak už jen ukecejte ty z druhé konce republiky a hurááá
Naylun
Příspěvky: 3240
Registrován: 16. 5. 2008 20.54
Bydliště: Neverland

Příspěvek od Naylun »

Na jih bych jel, je tam hezky.
Svět nepatřil nikomu, kdo nebyl hráč.
merlik
Příspěvky: 235
Registrován: 28. 1. 2007 20.32
Bydliště: Plzeň

Příspěvek od merlik »

Jojo, šumava je OK :)
account: Tuxik
Elorfin Hanar
Uživatelský avatar
Paklic
Příspěvky: 672
Registrován: 4. 1. 2008 16.40

Příspěvek od Paklic »

No, já musím souhlasit tak torchu s Braenn, protože je to opravdu šílená dálka na šumavu, teda, aspoň tady z východu. Co se týče těch Lovosic, tak to vypadá hned lépe. :)
Akira
Příspěvky: 883
Registrován: 16. 10. 2007 11.31

Příspěvek od Akira »

Nooo..jakožto člen a předseda VPPMKC (Výboru pro předasijskou moravskou kolébku civilizace) se ztotožňuji s názorem, že pobyt v rekreačním středisku je néé zcela vyhovující...a vzdálenost směr Šumava je taky poměrně velká (chápu, že mohou přijít námitky od těch z Prahéééééééé, ale přecejen sednou na železného oře a jet směr civilizace je jednodušší, než jet z civilizace směr západní divočina)
Milujte se a množte se..zabijte je pak všechny, Bůh už si je nahoře přebere!
Přiznání je polehčující okolnost, ale jistý trest - od léta páně 1992 MERLIN
Mrtvý manga avatar, dobrý manga avatar!
Uživatelský avatar
Braenn
Příspěvky: 4909
Registrován: 5. 1. 2007 12.12
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Braenn »

Díky za podporu, východní soudruzi!

Větší překážku pořád vidím v tom rekreačním středisku než vzdálenosti. Mám asi zafixovanou averzi k "veselé společnosti", jak to Darm vhodně nazval, v kombinaci s rodinami s malými dětmi, školami v přírodě a.. tak dále.

Má cenu Vás z Prahy a Prahy okolí přemlouvat, pokud jsme se tedy "shodli" na termínu (imho základní předpoklad), aby jste se ještě zkusili podívat po nějaké alternativní chatě, tábořišti, základně, čemkoli?


A vůbec, termín tedy vyhovuje všem? (Hoď tam Darme anketku)
Darmonlor
Příspěvky: 797
Registrován: 8. 2. 2007 17.12

Příspěvek od Darmonlor »

Braenn píše:Díky za podporu, východní soudruzi!

Větší překážku pořád vidím v tom rekreačním středisku než vzdálenosti. Mám asi zafixovanou averzi k "veselé společnosti", jak to Darm vhodně nazval, v kombinaci s rodinami s malými dětmi, školami v přírodě a.. tak dále.

Má cenu Vás z Prahy a Prahy okolí přemlouvat, pokud jsme se tedy "shodli" na termínu (imho základní předpoklad), aby jste se ještě zkusili podívat po nějaké alternativní chatě, tábořišti, základně, čemkoli?


A vůbec, termín tedy vyhovuje všem? (Hoď tam Darme anketku)
Hmm, v termín kdy tak jsou veselé dětičky a rodiny bych tam ani nejel :) Naposledy jsme měli celý areál pro sebe, jen tam byli ještě pražští záložáci. Při představě skotačících děcek po okolí mě naskakuje husí kůže.

Dobře, zatím tedy hodím anketu na termín.
Don't Dream It - Be It <i>Dr. Frank-N-Furter</i>

Amelia Wil Tesla Seyruun
Falik
magnumik
Příspěvky: 1692
Registrován: 1. 12. 2006 1.10
Bydliště: Nejjižnější Morava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od magnumik »

hehe :D zatim to teda vyhovuje jenom mě jo? :biggrin: rád bych si zajel ať už kamkoliv :) samozřejmě vzpomínky na naši první akci sou nezapomenutelné, takže bych se přikláněl k Brean a předsedovi VPPMKC :megalol: i když mi cestování vůbec nevadí a rád poznávám nový místa :)
merlik
Příspěvky: 235
Registrován: 28. 1. 2007 20.32
Bydliště: Plzeň

Příspěvek od merlik »

Základní předpoklady:
  • více jak 15st Celsia
    sucho a sluníčko
    v okolí točí plzeň
    dojezdová doba do 3h od Plzně
No a pak vám tam winonne přivezu :)

Například u Chebu je pěkně :biggrin:
account: Tuxik
Elorfin Hanar
Uživatelský avatar
Braenn
Příspěvky: 4909
Registrován: 5. 1. 2007 12.12
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Braenn »

Zkusmo jsem ověřila to Chlébské a ještě by bylo volné.. jen tak mimochodem:)

Z Plzně je to přes Prahu 4 hodiny cesty, takže jo - není to kousek. Pro Pražáky to pak vyjde stejně daleko jako na tu Šumavu. (http://www.chlebske.org/img/chlebmap.jpg)

Pro ty kdo se loni neúčastnili: Pronajímá se celá základna - tzn tři patrové chatky pro mnoho lidí + jeden baráček se společenskou místností, kuchyní (s plným příslušenstvím), sprchami atd.. Cena je 100 kč osoba/noc, o 10 kč méně pokud se netopí.
Vše asi kilometr za vesnicí na samotě. Ohniště a příjemný venkovní "altánek" pro posezení. Vychválila bych místní přírodu Svratecké vrchoviny a nádherný Pernštejn, ale naposled jsme se nehli než 50 metrů od chaty na plácek (a to jen proto aby nám šípy nelétaly do půllitrů :crazy:).


To Merlik: Jako správný východoasijec jsem si pro upřesnění zadala Cheb do plánovače tras z Brna, a takové vtípky už nezkoušej :crazy: :biggrin:

až na ten dojezd
- plzeň si můžeme přivést sebou v bečce
- 15 stupňů se předem domluví
- sucho a sluníčko taktéž :))
kokosak
Příspěvky: 2954
Registrován: 17. 8. 2007 18.49
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od kokosak »

Chlébské! Anoooooooooooooooooooooo!

Romantická krajinka, vzhledem k odlehlosti zaručené soukromí k nejrůznějším zvrhlostem (spaní na trávě, opékáníčko, zastřelení sebe sama i přihlížejících), příjemná zákoutí venku i vevnitř pro pitíčko/kouřeníčko/kartičky/cokoli. Dal bych sem link na fotky, ale z minulé lokace tajemně zmizely. Kdo je pro? Kdo je proti ať se postaví trochu stranou, pujde na odstřel
:no: :robin:
Eternal chaos comes with chocolate rain, you guys. CHOCOLATE RAIN!
Uživatelský avatar
Braenn
Příspěvky: 4909
Registrován: 5. 1. 2007 12.12
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Braenn »

Moje galerka se přesunula na jinou adresu.

S tím spaním na trávě a tak bych nebyla tak optimistická, bude začátek dubna, ne konec května
(ne že by to asi některým něco změnilo:))
kokosak
Příspěvky: 2954
Registrován: 17. 8. 2007 18.49
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od kokosak »

Braenn píše:S tím spaním na trávě a tak bych nebyla tak optimistická, bude začátek dubna, ne konec května (ne že by to asi některým něco změnilo:))
Šak řikam, zvrhlosti :biggrin:

Je teda fakt, že co si nedovezem, to tam nebude, ale myslim že to bylo právě to fajnové. Takovej komunismus v praxi :biggrin:
Eternal chaos comes with chocolate rain, you guys. CHOCOLATE RAIN!
merlik
Příspěvky: 235
Registrován: 28. 1. 2007 20.32
Bydliště: Plzeň

Příspěvek od merlik »

No a vidíte... Naše firma je brněnská, ale na výjezdko na Šumavu jeli nadšeně :) No nic, holt uspořádáme sraz pro evropany a pro asiaty samostatně :biggrin: (nic osobního, ale republika je děsně velká).
account: Tuxik
Elorfin Hanar
Odpovědět