Third Age Total War - Hotseat Campaign

Vše co přímo nesouvisí s hrou na Equilibrii

Moderátoři: Dungeon Servant, World Builder, Dungeon Master

Odpovědět
Vugi
Příspěvky: 836
Registrován: 25. 10. 2007 14.14
Bydliště: Luštěnice - Mladá Boleslav
Kontaktovat uživatele:

re

Příspěvek od Vugi »

Hotovo, má to Rhun, tak ukončíme to už ? Opakuji to co před 15ti tahy, evil to má projeté a začal bych tu hru znovu :smile:
EQ screeny: http://vugi.xf.cz/
Naylun
Příspěvky: 3240
Registrován: 16. 5. 2008 20.54
Bydliště: Neverland

Příspěvek od Naylun »

Souhlasim, že už je rozhodnuto, ale dohrál bych to. To chce ať si ten kdo vyhrává tu výhru aspoň trochu užije. Jinak třeba já jsem volil od začátku hodně opatrnou strategii, takže teprv těď se pro mě hra rozjíždí.
Svět nepatřil nikomu, kdo nebyl hráč.
Uživatelský avatar
Nalk
Příspěvky: 2560
Registrován: 12. 2. 2007 18.50
Bydliště: Jižní Morava - Znojmo a Brno - stále 100% jižan
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Nalk »

Naylun píše:Jinak třeba já jsem volil od začátku hodně opatrnou strategii, takže teprv těď se pro mě hra rozjíždí.
To jsme dva.

I když nevím jestli bych hrál znova. Ono je to takové nevybalancované ty boje, takže kdo se líp uskrývá a líp vyzvěduje a vypracuje se k odehrání útoku, tak ten vyhraje. To by mě spíš zajímalo něco s autoresultem, i když ani ten není úplně košér a připravuje člověka o hodně zábavy ze hry.
"Compared to the "righteous" greed of the rulers, the villains of the world seem much more honorable. When scum rules the world, only more scum is born... You don't even understand that?"
- Eustass Kid (One Piece)

Van, kněz Hrebogův, vyznavač Vyšší cesty
acc.: Nalkanar
Naylun
Příspěvky: 3240
Registrován: 16. 5. 2008 20.54
Bydliště: Neverland

Příspěvek od Naylun »

Do hry bez autoresultu znova rozhodně nejdu. Je to skoro loterie a záležitost toho, kdo má větší trpělivost v loadování hry, dokud nevyjde špeh.
Svět nepatřil nikomu, kdo nebyl hráč.
Uživatelský avatar
The_Balrog
Příspěvky: 4924
Registrován: 3. 8. 2006 7.37
Bydliště: (ಠ_ృ)
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od The_Balrog »

Jaký loudování? To je zakázaný! :)
„Jmenuju se Natalie. A dělám si, co chci.“
Naylun
Příspěvky: 3240
Registrován: 16. 5. 2008 20.54
Bydliště: Neverland

Příspěvek od Naylun »

Tak já tu trpělivost popravdě nemám (kdybych měl, tak už jsi v tomhle tahu přišel o 2 velká města .. místo toho teď budeš odehrávat bitvu ty :-), ale přijde mi, že jsem snad za celou hru nedostal jedinou zprávu o tom, že bych odhalil cizího špeha a úspěšnost Gondorských se mi zdála skoro 100% v postupu proti Mordoru (zatim jsem odehrával snad 1 bitvu co si pamatuju a měst už jsem ztratil asi 8 :-))
Svět nepatřil nikomu, kdo nebyl hráč.
Uživatelský avatar
Nalk
Příspěvky: 2560
Registrován: 12. 2. 2007 18.50
Bydliště: Jižní Morava - Znojmo a Brno - stále 100% jižan
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Nalk »

Já jsem loadil jednou, když jsem se uklikl a poslal jednotky tak blbě, že se mi nesloučili .. a jelikož jsem se bál dezerce, tak jsem si tah naloadil. Přecijen za úkliky nemůžu ne?
"Compared to the "righteous" greed of the rulers, the villains of the world seem much more honorable. When scum rules the world, only more scum is born... You don't even understand that?"
- Eustass Kid (One Piece)

Van, kněz Hrebogův, vyznavač Vyšší cesty
acc.: Nalkanar
darmian
Příspěvky: 1159
Registrován: 22. 7. 2006 18.40

Příspěvek od darmian »

Naylun píše:Tak já tu trpělivost popravdě nemám (kdybych měl, tak už jsi v tomhle tahu přišel o 2 velká města .. místo toho teď budeš odehrávat bitvu ty :-), ale přijde mi, že jsem snad za celou hru nedostal jedinou zprávu o tom, že bych odhalil cizího špeha a úspěšnost Gondorských se mi zdála skoro 100% v postupu proti Mordoru (zatim jsem odehrával snad 1 bitvu co si pamatuju a měst už jsem ztratil asi 8 :-))
Úspěšnost gondorských zvědů je dost nízká. Důvod, proč odehrávám obléhací bitvy proti Mordoru je ta, že s sebou táhnu balistu, tudíž můžu okamžitě útočit.

EDIT: Měl jsem zvědy ve všech mordorských městech, na které jsem útočil, ale bránu mi otevřeli jenom v jednom, takže asi tak...

EDIT 2: Díky balistě nás taky s Balrogem drtil Vugi v Haradu. Používá tam docela dobrou taktiku, proti které se toho moc dělat nedá. Jeho vojsko má až absurdní dosah (Denethor hadr). Mám sice lepší vojáky a mám jich víc, ale nemůžu na něj. :megalol:

EDIT: 3: A popravdě nevím, co si mám myslet o tom, cos tu teď napsal. Myslíš, že loaduju abych vyhrával?
Naylun
Příspěvky: 3240
Registrován: 16. 5. 2008 20.54
Bydliště: Neverland

Příspěvek od Naylun »

Jo, myslel jsem, žě to používáte všichni, když mi nepřišly žádné zprávy o odhalených špezích. Ale je možné, že jsou nějak vypnuté, nebo neposíláte špehy do měst. Balisty jsem si nevšiml.
Svět nepatřil nikomu, kdo nebyl hráč.
Uživatelský avatar
The_Balrog
Příspěvky: 4924
Registrován: 3. 8. 2006 7.37
Bydliště: (ಠ_ృ)
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od The_Balrog »

Naylun píše:Jo, myslel jsem, žě to používáte všichni, když mi nepřišly žádné zprávy o odhalených špezích. Ale je možné, že jsou nějak vypnuté, nebo neposíláte špehy do měst. Balisty jsem si nevšiml.
Já ti do Isengardu nic neposílal, podle naší staré dohody, abych řekl pravdu :) jen poslední dvě kola ti tam začali špijóni trajdat a myslím, že jsem ti posledně nějakou armádu zkusil vyšpehovat a vy jste mi ho, i když jsem měl 75 % na úspěch, zabili :D

Takže to byla celá moje velká špionská hra v Isengardu :D
„Jmenuju se Natalie. A dělám si, co chci.“
darmian
Příspěvky: 1159
Registrován: 22. 7. 2006 18.40

Příspěvek od darmian »

Naylun píše:Jo, myslel jsem, žě to používáte všichni, když mi nepřišly žádné zprávy o odhalených špezích. Ale je možné, že jsou nějak vypnuté, nebo neposíláte špehy do měst. Balisty jsem si nevšiml.
Oni se neposílají z nějakého důvodu vůbec žádné zprávy. Ani když ztratíš město, tvoje armáda je poražena atp. Jediné 2 zprávy, které já osobně dostávám jsou zprávy od hráčů a peněžní situace po konci kola...
darmian
Příspěvky: 1159
Registrován: 22. 7. 2006 18.40

Příspěvek od darmian »

Gondor na východním pobřeží Haradu pokračuje se svojí druhou invazí. Velitelé Naerdir a Merethor obsadili opět vesnici Has Yayb a pevnost Goben Ancalimon. Nyní se obě armády připravují na haradský protiútok.

Z Emyn Arnen zatím přicházejí dobré zprávy - Khuzaymah se prý stáhl zpět, zřejmě asi vypořádat se s hrozbou na jihu. Ať je to jak chce, odtáhl zpět k Amon Eithel. Asi také proto lord Maerndir vyslyšel žádost krále Theodéna a vytáhl se svými 2000 muži na pomoc Rohanu. Doufejme, že jejich nepřítomnost nebude mít pro Gondor katastrofální následky.


Odehráno.

EDIT: Jinak lidi jestli vás to nebaví, tak to klidně můžeme skončit. Nechci, aby ta kampaň pokračovala jenom proto, aby si Darmian mohl užít svoje chvíle slávy...
Uživatelský avatar
Dron
Příspěvky: 322
Registrován: 18. 2. 2009 15.41
Bydliště: Orlová

Příspěvek od Dron »

Jsem připraven uznat porážku, ale pokračovat mi také nevadí.
Naylun
Příspěvky: 3240
Registrován: 16. 5. 2008 20.54
Bydliště: Neverland

Příspěvek od Naylun »

Tak i pokud by si Darmian nechtěl užít chvíle slávy, já bych o pokračování teda stál. Nelíbí se mi nedodělané věci a když se začne něco hrát, tak to chci dohrát. A žádný, že když už to začne vypadat na porážku tak "mě už to nebaví". Kdyby někdo opravdu už chtěl odejít, tak ať heslo předá zástupci své frakce a hra může pokračovat a bude to aspoň rychlejší.
Svět nepatřil nikomu, kdo nebyl hráč.
Uživatelský avatar
The_Balrog
Příspěvky: 4924
Registrován: 3. 8. 2006 7.37
Bydliště: (ಠ_ృ)
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od The_Balrog »

Já se omlouvám, je to u mne, ale čeká mne jedna, možná dvě bitvy a potřebbuju na to trochu víc času/klidu. Snad to zvládnu zítra...
„Jmenuju se Natalie. A dělám si, co chci.“
Fryn
Příspěvky: 635
Registrován: 31. 7. 2006 21.39

Příspěvek od Fryn »

Pokud svůj tah dostanu do zítřejšího dopoledne, měl bych být schopný ho ještě odehrát (raději bych ho hrál osobně, taky mě tam čeká jedna celkem důležitá bitva).
"Asi zase zastřelím televizi, Featherstoneová..." Herr Starr, Preacher
Uživatelský avatar
Nalk
Příspěvky: 2560
Registrován: 12. 2. 2007 18.50
Bydliště: Jižní Morava - Znojmo a Brno - stále 100% jižan
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Nalk »

Pro jistotu kdyžtak můžeš poslat PM, kdyby to náááááhodou nevyšlo, tak abych odehrál přesně to, co plánuješ.


EDIT: Balrožku... je právě po půlnoci a pořád nemám save, Fryn je fuč, pokyny mám... :shades:
"Compared to the "righteous" greed of the rulers, the villains of the world seem much more honorable. When scum rules the world, only more scum is born... You don't even understand that?"
- Eustass Kid (One Piece)

Van, kněz Hrebogův, vyznavač Vyšší cesty
acc.: Nalkanar
Uživatelský avatar
Nalk
Příspěvky: 2560
Registrován: 12. 2. 2007 18.50
Bydliště: Jižní Morava - Znojmo a Brno - stále 100% jižan
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Nalk »

Balrogu? :ermm:
"Compared to the "righteous" greed of the rulers, the villains of the world seem much more honorable. When scum rules the world, only more scum is born... You don't even understand that?"
- Eustass Kid (One Piece)

Van, kněz Hrebogův, vyznavač Vyšší cesty
acc.: Nalkanar
darmian
Příspěvky: 1159
Registrován: 22. 7. 2006 18.40

Příspěvek od darmian »

Nalk píše:Balrogu? :ermm:
Jestli to nepošle do večere, tak to odehraju já. Omlouvám se za zdržení.
darmian
Příspěvky: 1159
Registrován: 22. 7. 2006 18.40

Příspěvek od darmian »

Odehráno, má to Nalk.

Rohanští oslavují hned dvě velká vítězství u Ginead a Foldburgu. Mnozí děkuji všem bohům za vojevůdce Fulgrima, jehož rozhodnutí rozdělit sily se ukázalo jako správné.

Fulgrim pochodoval s posilami k Foldburgu, ale jakmile se doslechl o obležení Gineadu, odeslal svou pěchotu na pomoc Foldburgu a sám v čele jízdy pokračoval až do Gineadu kde se spojil s Egbertem a Enim. Společně pak prorazili skřetí obležení a rozprášili nepřátelská vojska.

Fulgrimova pěchota se mezitím spojila s Erkenbrandem, velitelem Foldburgu. Ten se s těmito posilami cítil sebejistě a tak vytáhl vstříc skřetům před branami. Do jejich čela se postavil sám ten zrádný had Saruman. Ani to ale skřetí vojsko nezachránilo, byli rozprášeni stejně, jako jejich bratři u Gineardu.
Odpovědět