Poděkování

Vše co nejde zařadit jinam

Moderátoři: Dungeon Servant, World Builder, Dungeon Master

Odpovědět
Uživatelský avatar
Skurkaa
Příspěvky: 600
Registrován: 21. 2. 2009 8.14

Re: Poděkování

Příspěvek od Skurkaa »

Chci poděkovat všem za hru za poslední dva dny.
Uživatelský avatar
Pipi_CZ
Příspěvky: 2052
Registrován: 7. 2. 2009 14.33
Kontaktovat uživatele:

Re: Poděkování

Příspěvek od Pipi_CZ »

Taky chci uložit díky na události posledních dní. Speciální díky ředitelce za její vytrvalou schopnost udržovat hru v nepředvídatelným běhu. Oswald, Erika, Valentin za svoje charakteristický dílky, kteří pospolu tvoří zábavnej tvůrčí prvek. A koneckonců týmu i WB za aktivitu ve všech směrech, zejména za svěřenou důvěru. Myslím, že audience a vůbec celej event od samýho počátku příprav před cestou, kterej vlastně vznikl jen na popud hráčský aktivity krásně ukazuje co všechno může jednotlivec, nebo skupina hráčů, dokázat a jak hnout se světem a událostma v něm. A v neposlední řadě chci teda vypíchnout oslavnou hru u kormidla, kde jsem se smál jak dlouho ne, protože pánové - takhle realisticky pojatou skupinu opilých kumpánů jsem ještě nezažil …
Přílohy
giphy.gif
giphy.gif (1.09 MiB) Zobrazeno 605 x
Apoliener
Příspěvky: 5
Registrován: 9. 11. 2021 16.09

Re: Poděkování

Příspěvek od Apoliener »

Zlobr a Horác děkují za hru dámě na koni
Uživatelský avatar
milano
Příspěvky: 129
Registrován: 4. 5. 2014 23.55

Re: Poděkování

Příspěvek od milano »

Díky všem, kteří dnes byli součástí akce jak v Tirianu, tak při pokračování v Amfi. Neskutečně jsem si to užil. :)
Balthazar
Wiliam
Dříve: "Jsem nesmrtelný!"
Nyní: "Já se vždy vrátím" *cukne koutkem*
PS: Nevrátil se

Daario R´el
"Lidé jsou horší než démoni a ďáblové dohromady."
Delaila Teglen
"Budu válečnice!"
Uživatelský avatar
BlueOne
Příspěvky: 361
Registrován: 1. 5. 2019 12.36

Re: Poděkování

Příspěvek od BlueOne »

Tohle miluju. Když nečekáš, že se vůbec hra nějak rozjede, vyvrbí a ono tohle! Super atmosféra, velmi zajímavě provedený, díky družině a Ogarovi :shades:
Uživatelský avatar
milano
Příspěvky: 129
Registrován: 4. 5. 2014 23.55

Re: Poděkování

Příspěvek od milano »

BlueOne píše: 13. 11. 2023 22.06 Tohle miluju. Když nečekáš, že se vůbec hra nějak rozjede, vyvrbí a ono tohle! Super atmosféra, velmi zajímavě provedený, díky družině a Ogarovi :shades:

Já se též přidávám k díkům všem stranám. Nejdřív jsem vůbec nechápal ale jak to začalo zapadat do sebe *uznale pokýve* .. velice intenzivní zážitek, chvilku jsem se fakt i bál. Díky! :biggrin:
Balthazar
Wiliam
Dříve: "Jsem nesmrtelný!"
Nyní: "Já se vždy vrátím" *cukne koutkem*
PS: Nevrátil se

Daario R´el
"Lidé jsou horší než démoni a ďáblové dohromady."
Delaila Teglen
"Budu válečnice!"
Uživatelský avatar
Ogar
Příspěvky: 2786
Registrován: 18. 11. 2011 14.08

Re: Poděkování

Příspěvek od Ogar »

milano píše: 13. 11. 2023 22.16
BlueOne píše: 13. 11. 2023 22.06 Tohle miluju. Když nečekáš, že se vůbec hra nějak rozjede, vyvrbí a ono tohle! Super atmosféra, velmi zajímavě provedený, díky družině a Ogarovi :shades:
Já se též přidávám k díkům všem stranám. Nejdřív jsem vůbec nechápal ale jak to začalo zapadat do sebe *uznale pokýve* .. velice intenzivní zážitek, chvilku jsem se fakt i bál. Díky! :biggrin:
Dnešek se opravdu vydařil. Původně jsem chtěl jít v osm off, ale něco mě pořád táhlo ty postavy dál sledovat a počkat, jestli to zabalej nebo ne. Nakonec jsem se do toho docela ponořil (jako Jag, kdo ví, ten ví) a bavil jsem se náramně nad tím, co ve hře vznikalo a co se neustále nabalovalo. Nápady, návrhy a rozhodnutí postav se hemžily tak, že jsem to místy nestíhal, ale finálové rozuzlení tomu snad dalo smysl.

Díky za hru naší milované Zyře, tajuplným TiNat, zlatému Jagovi a Daariovi, který dnes přišel jako slepej k houslím a nakonec si pasáž zahrál.

Rád bych touto cestou poděkoval i Nimue za to, že je velkým tahounem ve hře a udržuje mezi postavami spojení i napětí IC i OOC.

Taky díky za to, že jsem ve skvělém DM týmu, který není formální, ale dost kamarádský, což lecos v mé aktivitě velmi podpořilo.

Závěrem díky každému hráči, který přijde na EQ hrát RP, poznávat druhé, nebojí se riskovat, umí hrát bez nároku na odměnu, ale když jí nakonec získá, je mu tím pravým potěšením. Že přijde žít postavy jinak, než jako bezduché loutky. Všechno nás stojí čas IC i OOC, ale věřím, že každá snaha a trpělivost přináší své ovoce.
Uživatelský avatar
Morgie
Příspěvky: 545
Registrován: 24. 4. 2009 18.19
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Poděkování

Příspěvek od Morgie »

Díky za turnaj! Krásně se to vyvedlo! 🍀

"Tinve"
Soví pírko
Morgie †

Tilia Cordata
Uživatelský avatar
Ogar
Příspěvky: 2786
Registrován: 18. 11. 2011 14.08

Re: Poděkování

Příspěvek od Ogar »

Morgie píše: 17. 11. 2023 16.31 Díky za turnaj! Krásně se to vyvedlo! 🍀
Díky za dnešní turnaj a společností na ní :clover:

Ty spontanni akce umi byt game changer.
Uživatelský avatar
Skurkaa
Příspěvky: 600
Registrován: 21. 2. 2009 8.14

Re: Poděkování

Příspěvek od Skurkaa »

Taky díky že jste se přidali :)
Uživatelský avatar
milano
Příspěvky: 129
Registrován: 4. 5. 2014 23.55

Re: Poděkování

Příspěvek od milano »

Díky Nimče za uspořádání včerejší výpravy a hlavně možnosti přidat se i s pozdním příchodem. Místo je to úžasný po (skoro) všech stránkách. Celkem rád bych se tam podíval znovu, jen by to chtělo menší balanc obtížnosti orků.

Rovněž bych rád poděkoval DM a WB za kreativitu. Za těch pár míst, které jsem měl možnost za dobu své existence na EQ projít musím uznat, že je každé svým způsobem originální a to ať vizuální stránkou, hádankami či nástrahami. Těším se na možnost prozkoumat i ty, do kterých jsem zatím neměl tu čest zavítat.
Balthazar
Wiliam
Dříve: "Jsem nesmrtelný!"
Nyní: "Já se vždy vrátím" *cukne koutkem*
PS: Nevrátil se

Daario R´el
"Lidé jsou horší než démoni a ďáblové dohromady."
Delaila Teglen
"Budu válečnice!"
Uživatelský avatar
Pipi_CZ
Příspěvky: 2052
Registrován: 7. 2. 2009 14.33
Kontaktovat uživatele:

Re: Poděkování

Příspěvek od Pipi_CZ »

Přidávám se k poděkování týmu a WB. Včera postavy odhalily jedno z největších tajemství hry, ke kterým se vlastně smrtelníci pořádně nedostanou. Bylo to dlouhý, náročný, ale věřím, že získaný informace a to, co jsme viděli, bylo dostatečnou odměnou. 🙂 

A děkuju samozřejmě všem, kteří se přidali, protože kdybychom nesložili takovou velkou družinu (a že větší jsem snad pohromadě nikdy neviděl), tak bychom se tam prokousávali horko těžko!
Uživatelský avatar
Ogar
Příspěvky: 2786
Registrován: 18. 11. 2011 14.08

Re: Poděkování

Příspěvek od Ogar »

Pipi_CZ píše: 2. 12. 2023 9.49 Přidávám se k poděkování týmu a WB. Včera postavy odhalily jedno z největších tajemství hry, ke kterým se vlastně smrtelníci pořádně nedostanou. Bylo to dlouhý, náročný, ale věřím, že získaný informace a to, co jsme viděli, bylo dostatečnou odměnou. 🙂 

A děkuju samozřejmě všem, kteří se přidali, protože kdybychom nesložili takovou velkou družinu (a že větší jsem snad pohromadě nikdy neviděl), tak bychom se tam prokousávali horko těžko!
Velké poděkování za složení včerejší velkolepé výpravy a za vyčerpávající výkon, který podala. Přišlo mi to pěkně připravené, pozvolně gradující a nakonec i dost napínavé. Líbilo se mi, že bylo na konci dost prostoru pro různá důležitá rozhodnutí, byť s vyčerpanými hráči už, ale takhle to poprvé bývá. Líbilo se mi, že se Artovi podařilo celý koncept zasadit do novodobého dějství EQ, které odkazuje i na mnohé významnosti z historie. Člověk, kdyby měl dost času, tak tam toho je na zkoumání ještě víc, je tam spousta detailů, které se objeví třeba úplnou náhodou. :clover: :clover: :clover:
milano píše: 2. 12. 2023 7.59 Díky Nimče za uspořádání včerejší výpravy a hlavně možnosti přidat se i s pozdním příchodem. Místo je to úžasný po (skoro) všech stránkách. Celkem rád bych se tam podíval znovu, jen by to chtělo menší balanc obtížnosti orků.

Rovněž bych rád poděkoval DM a WB za kreativitu. Za těch pár míst, které jsem měl možnost za dobu své existence na EQ projít musím uznat, že je každé svým způsobem originální a to ať vizuální stránkou, hádankami či nástrahami. Těším se na možnost prozkoumat i ty, do kterých jsem zatím neměl tu čest zavítat.
Místo získalo první opravdu obrovskou návštěvnost, která je vždy těžká předpřipravit nebo vybalancovat (teď je z čeho čerpat). Nicméně, pokaždé, a to nebývá často, když vidím Bolvara, co se musí mazat nebo se dostává do stavů těžce raněn (ne-li téměř mrtev), tak mám pocit, že konečně o něco hrajeme. Na to si málokdo zvyká :biggrin: Přesto byla v družině síla a fungovalo to, bylo to super a napínavý, díky za to. :clover:
Uživatelský avatar
BlueOne
Příspěvky: 361
Registrován: 1. 5. 2019 12.36

Re: Poděkování

Příspěvek od BlueOne »

Já taky všem díky za hru! Co se tyce do atmosfery a moznosti zkoumání je to pecka. Takže díky týme a hráčům! :dribble:
A zároveň se omlouvam, protože prostě nedávám sedět u kompu 5 hodin a jsem pak unavenej a nevrlej a někdy možná odehraju postavu ne úplně jak bych si přál. Někdy ty akce musi byt narocny a dlouhy ale otazka zda to neni na druhou stranu na škodu. A až jednou nebude Bolvar, asi se tam nikdo nikdy už ani nepodívá :blush:
Uživatelský avatar
Pipi_CZ
Příspěvky: 2052
Registrován: 7. 2. 2009 14.33
Kontaktovat uživatele:

Re: Poděkování

Příspěvek od Pipi_CZ »

BlueOne píše: 2. 12. 2023 10.37 Já taky všem díky za hru! Co se tyce do atmosfery a moznosti zkoumání je to pecka. Takže díky týme a hráčům! :dribble:
A zároveň se omlouvam, protože prostě nedávám sedět u kompu 5 hodin a jsem pak unavenej a nevrlej a někdy možná odehraju postavu ne úplně jak bych si přál. Někdy ty akce musi byt narocny a dlouhy ale otazka zda to neni na druhou stranu na škodu. A až jednou nebude Bolvar, asi se tam nikdo nikdy už ani nepodívá :blush:
No, to mi bylo včera popravdě líto, když jsem viděl, že ze Zyry už není Zyra, ale její zpruzelej a unavenej hráč.. ale co, zase to mělo ty emoce unavenosti :biggrin:
Uživatelský avatar
BlueOne
Příspěvky: 361
Registrován: 1. 5. 2019 12.36

Re: Poděkování

Příspěvek od BlueOne »

Jo ale tak samozřejmě to uplne cele nebylo jen moji naladou, mela pro to svoje dětinské důvody :shades:
Uživatelský avatar
Liung
Příspěvky: 20
Registrován: 11. 4. 2007 16.25
Bydliště: Chorvatsky Grob

Re: Poděkování

Příspěvek od Liung »

Dik za včerajší večer, náhodne sa to začalo u ohniska, pak chvílami hrozil zápal plúc, ale bolo to super.
Minulosť nezmeníš, budúcnosť neodhadneš, tak si užívaj a ži v prítomnosti.
Uživatelský avatar
Morgie
Příspěvky: 545
Registrován: 24. 4. 2009 18.19
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Poděkování

Příspěvek od Morgie »

Díky “té naší bandě”, se kterou poslední dny/týdny hraju. Je to zábavné, různorodé a živé!
A včera a minule jste to zvládli všichni dost dobře :) těším se na další hodiny hraní a konečně mám díky vám zas pocit, že EQ není “jen promarněný” čas, ale fakt oddech a sranda.

Díky Nikovi, že tamto fakt dotáhl! Koniášovi za jeho nadšení, mágům za napětí různého druhu :D, Bolvarovi, že je takový fajný a vůbec. Tak kéž nám to ještě nějaký čas vydrží takhle šlapat! Těším se.

"Tinve"
Soví pírko
Morgie †

Tilia Cordata
Uživatelský avatar
Ogar
Příspěvky: 2786
Registrován: 18. 11. 2011 14.08

Re: Poděkování

Příspěvek od Ogar »

Děkuji za dnešní hry (Daario, Nimue), drobnější i větší. Přes den jsem si užil po dlouhé době hru za mága i za vetešníka. Večer završila parádně připravená bohoslužba. Těším se na další podobné hry, EQ to dává takový nadstandardní punc, vidět podobně nachystané RP akce. Díky i nováčkům Zlobr a Horácio, že se postupně zapojují a jsou vidět. Je to bezva :smile:
Uživatelský avatar
Pipi_CZ
Příspěvky: 2052
Registrován: 7. 2. 2009 14.33
Kontaktovat uživatele:

Re: Poděkování

Příspěvek od Pipi_CZ »

Díky všem hráčům za účast na dnešní bohoslužbě. Mělo to za mě hutnou atmosféru, byť uznávám, že jsem se u toho potil pravděpodobně jenom já.
Díky samo mimo jiný i DX za reakce světa, který mají v poslední době fakt grády. Dneska byl další wow moment :swoon:
Odpovědět