Poděkování

Vše co nejde zařadit jinam

Moderátoři: Dungeon Servant, World Builder, Dungeon Master

Odpovědět
Uživatelský avatar
Enesek
Příspěvky: 305
Registrován: 22. 3. 2008 12.33
Bydliště: Znojmo

Re: Poděkování

Příspěvek od Enesek »

Pipi_CZ píše: 13. 12. 2023 22.15 Díky všem hráčům za účast na dnešní bohoslužbě. Mělo to za mě hutnou atmosféru, byť uznávám, že jsem se u toho potil pravděpodobně jenom já.
Díky samo mimo jiný i DX za reakce světa, který mají v poslední době fakt grády. Dneska byl další wow moment :swoon:
Poděkování patří převážně tobě a nejen za parádní bohoslužbu ale celkově! :clover: Vše co děláš ty a naši Dx pro ostatní hráče stojí váš drahocenný čas a energii - ve hře i mimo ni přípravama, díky čemuž můžou lidi jako já logovat a bavit se bez většího úsilí ve hře. Až mě to přijde líto, že moc nepřispívám v tomto snažení a jen se vezu ale pokusím se taky nějakým způsobem přispět. :clover:

Takže díky a díky!
Erika - Cikánské dítko
Azrael Al-Namun - Sajjíd kmene Al-Namun
Matěj z Tirianu - Tirínský rytíř
Joachim - Shifu, "V klidu, klid, uklidni se …"
Gradush - "Žrát!"
----------------------------------------
In omnia paratus!
Uživatelský avatar
milano
Příspěvky: 129
Registrován: 4. 5. 2014 23.55

Re: Poděkování

Příspěvek od milano »

Jo, dnešní den byl perfektní, tak proč se nepřidat k díkům, ty patří hlavně Ogarovi, BlueOne, Ungovi, Nimue (omlouvám se, že jsem nebyl do konce, život se psem je někdy náročný :) ). V neposlední řadě díky i vám ostatním že dáváte EQ život.
Balthazar
Wiliam
Dříve: "Jsem nesmrtelný!"
Nyní: "Já se vždy vrátím" *cukne koutkem*
PS: Nevrátil se

Daario R´el
"Lidé jsou horší než démoni a ďáblové dohromady."
Delaila Teglen
"Budu válečnice!"
Uživatelský avatar
Ogar
Příspěvky: 2786
Registrován: 18. 11. 2011 14.08

Re: Poděkování

Příspěvek od Ogar »

Chtěl bych poděkovat Tychovi/Brunhildě a Elrien/Enid za včerejši a dnešní hru, které jsem byl součástí, bavil jsem se, jen tak dál :clover:

Speciální poděkování pak patří Šedivakovi, kterému patří za to, s jakou bohatostí hraje RP a dává svému okolí nevšední jiskru života :clover:
Lonewar
Příspěvky: 212
Registrován: 2. 3. 2008 16.35
Bydliště: Vysočina
Kontaktovat uživatele:

Re: Poděkování

Příspěvek od Lonewar »

:smile: Díky moc za Štědroně. Super zábava.
Vede-li tě skuhrající havran, dojdeš k mršině.
Uživatelský avatar
Ogar
Příspěvky: 2786
Registrován: 18. 11. 2011 14.08

Re: Poděkování

Příspěvek od Ogar »

Díky moc za dnešní večerní quest Nimue, Šedivákovi, Delaile, Ningue a Zyře, užil jsem si ho. Původní příprava byla, že se něco najde, ale odloží na jindy, ale objevili jste vlastní cestu a dostali se dál svépomocí, takže klobouk dolů. Díky Ungovi, že mi pomohl dopřipravit zbytek hry, když jsme zjistili, že se nic odkládat nebude :biggrin:
Uživatelský avatar
GrayWolf
Příspěvky: 5
Registrován: 7. 12. 2023 8.43

Re: Poděkování

Příspěvek od GrayWolf »

Já moc díky za dnešní hraní. Bylo to jako za starých časů na EQ. Moc jsem si to užil a o to víc, mě to motivuje zase hrát a dělat něco pro svět a hráče v něm.

A díky DM, oběma, za to, že umožnili, aby se hra rozvinula, místo, aby ji zadusili hned v počátku. Nepoznal jsem, že to bylo nebylo připravené. Už to samo o sobě ukazuje na kvalitu a sehranost teamu.

Takže ještě jednou díky.
Lonewar
Příspěvky: 212
Registrován: 2. 3. 2008 16.35
Bydliště: Vysočina
Kontaktovat uživatele:

Re: Poděkování

Příspěvek od Lonewar »

Ač postavě štěstěna dnes moc nepřála, dnešek (a i včerejšek ) zábava a super hra.Díky moc všem, hlavně DM teamu. :smile:
Vede-li tě skuhrající havran, dojdeš k mršině.
Uživatelský avatar
Pipi_CZ
Příspěvky: 2052
Registrován: 7. 2. 2009 14.33
Kontaktovat uživatele:

Re: Poděkování

Příspěvek od Pipi_CZ »

Přikláním se k díkům stejně tak. Včera to měla být jen procházka k vodopádům na čumendu a kontrolu a nakonec z toho spontánně vzešel velkej příběh pro úplně všechny. Těším se na další takový seance. A díky za info, ani jsem netušil, že byl Ungo přítomen. Díky oběma v tom případě :horse:
Uživatelský avatar
redo
Příspěvky: 120
Registrován: 10. 9. 2020 13.30

Re: Poděkování

Příspěvek od redo »

:clover: Děkuji za včerejší hru všem zúčastněným. Dopadlo to sice trochu jinak, než jsem očekával, ale i přesto jsem se moc bavil. Bylo to téměř jak před 20-ti lety na EQ. :clover:
Uživatelský avatar
milano
Příspěvky: 129
Registrován: 4. 5. 2014 23.55

Re: Poděkování

Příspěvek od milano »

Díky za dnešní akci, bylo super se po těch letech na EQ podívat i na nová místa.
Balthazar
Wiliam
Dříve: "Jsem nesmrtelný!"
Nyní: "Já se vždy vrátím" *cukne koutkem*
PS: Nevrátil se

Daario R´el
"Lidé jsou horší než démoni a ďáblové dohromady."
Delaila Teglen
"Budu válečnice!"
Uživatelský avatar
Ogar
Příspěvky: 2786
Registrován: 18. 11. 2011 14.08

Re: Poděkování

Příspěvek od Ogar »

Dnešek mi udělal radost, protože bylo vidět, že se ta dlouhá několika týdenní příprava indícií a dalších dílčích mini her před tím vyplatila a na konci spojila. Děkuju moc všem devíti hráčům (snad dobře počítám), kteří dnes věnovali večer společné hře. Bylo toho místy jistě hodně najednou, ale nakonec parádní výkon a já si to užil. A děkuju Ungovi, že to vzal za mě, když jsem z očitých důvodů nemohl. :clover:
Uživatelský avatar
GrayWolf
Příspěvky: 5
Registrován: 7. 12. 2023 8.43

Re: Poděkování

Příspěvek od GrayWolf »

Díky moc všem hráčům za včerejší hru. Byt to na začitku vypadalo, že se nezůčastním, tak se vše v dobré obrátilo a celá výprava byla opravdu super. A myslím že to nejlepší bylo na konci, kdy se Delaile dozvěděla, že Oswald má ocas :D
No dobrá, nejlepší byla záchrana Oswalda.

takže ještě jednou dík všem bylo to super.
Rekwil
Příspěvky: 40
Registrován: 10. 2. 2010 8.55

Re: Poděkování

Příspěvek od Rekwil »

No díky za trošku adrenalinu...dva měsíce jsem nehrál a tohle jsem fakt nečekal takže trošku panika :crazy: :megalol:
a taky díky za lekci....jedno špatné zakozlení při útěku no :ermm: ...příště už zdrhnu :bleh: :biggrin:
Jindra si příště hodně rozmyslí než na někoho začne kouzlit :yes: :biggrin:
Uživatelský avatar
Ogar
Příspěvky: 2786
Registrován: 18. 11. 2011 14.08

Re: Poděkování

Příspěvek od Ogar »

Rekwil píše: 26. 2. 2024 0.21 No díky za trošku adrenalinu...dva měsíce jsem nehrál a tohle jsem fakt nečekal takže trošku panika :crazy: :megalol:
a taky díky za lekci....jedno špatné zakozlení při útěku no :ermm: ...příště už zdrhnu :bleh: :biggrin:
Jindra si příště hodně rozmyslí než na někoho začne kouzlit :yes: :biggrin:
Tomu se říká být ve špatnou chvíli na špatném místě... všichni jsme už chtěli do bezpečí a spát, ale osud tomu nenahrál. V rámci dlouhodobého questu Jindra splňoval 9/10 podezřelých znaků jednoho questového zlouna, na kterého postavy mají velkou pifku. Díky moc, že jsi to v rámci svých možností dokázal zahrát a dohrát. Popravdě jsem rád, že jsme si to IC nakonec vysvětlili a neskončilo to jen únikem bez vysvětlení, to by bylo snad ještě horší...

Klidnou hru a houbaření :clover:
Rekwil
Příspěvky: 40
Registrován: 10. 2. 2010 8.55

Re: Poděkování

Příspěvek od Rekwil »

Ogar píše: 26. 2. 2024 8.41
Rekwil píše: 26. 2. 2024 0.21 No díky za trošku adrenalinu...dva měsíce jsem nehrál a tohle jsem fakt nečekal takže trošku panika :crazy: :megalol:
a taky díky za lekci....jedno špatné zakozlení při útěku no :ermm: ...příště už zdrhnu :bleh: :biggrin:
Jindra si příště hodně rozmyslí než na někoho začne kouzlit :yes: :biggrin:
Tomu se říká být ve špatnou chvíli na špatném místě... všichni jsme už chtěli do bezpečí a spát, ale osud tomu nenahrál. V rámci dlouhodobého questu Jindra splňoval 9/10 podezřelých znaků jednoho questového zlouna, na kterého postavy mají velkou pifku. Díky moc, že jsi to v rámci svých možností dokázal zahrát a dohrát. Popravdě jsem rád, že jsme si to IC nakonec vysvětlili a neskončilo to jen únikem bez vysvětlení, to by bylo snad ještě horší...

Klidnou hru a houbaření :clover:
Pohoda :smile: na to jak je na EQ PvP v posledních letech ojedinělé tak na to má Jindra celkem "štěstí" :laugh:
Uživatelský avatar
GrayWolf
Příspěvky: 5
Registrován: 7. 12. 2023 8.43

Re: Poděkování

Příspěvek od GrayWolf »

Díky moc všem, je radost zde hrát a užívat si ty výzvy co na postavu jsou kladeny den za dnem. Někdy je to náročné a někdy zase naopak. Ale celkově to stojí za to a jsem moc rád, že tu EQ stále je a že se ní stále pracuje a posouvá se dál díky teamu a hráčům, kteří se o ní starají a pečují o ní.
Uživatelský avatar
milano
Příspěvky: 129
Registrován: 4. 5. 2014 23.55

Re: Poděkování

Příspěvek od milano »

Díky GrayWolfovi, Ogarovi a BlueWolfovi za dnešek plný dramatických okamžiků a za epický závěr. :)
Balthazar
Wiliam
Dříve: "Jsem nesmrtelný!"
Nyní: "Já se vždy vrátím" *cukne koutkem*
PS: Nevrátil se

Daario R´el
"Lidé jsou horší než démoni a ďáblové dohromady."
Delaila Teglen
"Budu válečnice!"
Uživatelský avatar
BlueOne
Příspěvky: 361
Registrován: 1. 5. 2019 12.36

Re: Poděkování

Příspěvek od BlueOne »

Také děkuji všem, kteří jsou zapojení do tohoto velkého dění. Za včerejšek především Ogarovi, který mi doslova vyrazil dech tím vším, co se událo a co jsem tedy absolutně nečekal a díky za provázání s medailonkem a historií postavy, třebaže je to po 21 IC letech :biggrin: naopak tím větší to bylo překvapení :clover:
Uživatelský avatar
Ogar
Příspěvky: 2786
Registrován: 18. 11. 2011 14.08

Re: Poděkování

Příspěvek od Ogar »

Já se připojuji k poděkování, protože jsem se včera i trochu sám dojal a byl jsem upřímně rád, že jsem tu hru nakonec mohl odehrát. Asi to bylo i tím, že jsem s tou postavou nahrál docela dost v minulosti a tak nějak jsem z toho měl pocit zadostiučinění. Dějství kolem vy víte koho je teď víc, než jsem původně předpokládal, ale tak je to správně, že se to umí i samovolně vyvíjet, bez nalajnovaných plánů. Je vážně krásný sledovat postavy, jak o tom hrají RP, vymýšlejí, tvoří. Je to pro mě jistá forma skutečné odměny a já za ní děkuju :clover:
Uživatelský avatar
Ogar
Příspěvky: 2786
Registrován: 18. 11. 2011 14.08

Re: Poděkování

Příspěvek od Ogar »

Děkuju za dnešní večer všem účastníkům kmenové rady. Měl jsem z toho skvělý pocit a radost to celé nachystat a odehrát. Velký dík patří i Artovi, který mi celou dobu asistoval a pomohl mi s některými rozhodnutími :clover:

Přestože mohl být konec trpký, tak to nemění nic na tom, že to prostě vyplynulo ze hry a já si to maximálně užil. Užívám si to kolem Kompanie kontinuálně a za to patří neutuchající dík :clover:
Odpovědět