Koutek realističnosti

Vše co nejde zařadit jinam

Moderátoři: Dungeon Servant, World Builder, Dungeon Master

Odpovědět
Woxa
Příspěvky: 3698
Registrován: 19. 1. 2011 0.18
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Koutek realističnosti

Příspěvek od Woxa »

Ono by dost pomohlo, kdyby se hráči neohlíželi na své RL kamarády. Právě to se hodně projevuje na tom, že tu ta (ne)snášenlivost je v takovém stavu, v jakém je. Není zde neobvyklé, že se hledají různé OOC cesty k tomu, aby se i zcela rozdílné postavy seznámili, případně že si dva hráči založí podstatně odlišné postavy a jejich přátelství stojí jen na nějaké "RP okecávce".

Další věcí je chybějící respekt k autoritám a nedohrávání důsledků. Právě různí paladinové, strážní, kněží atd by mohli tuto kytičkovou rovnováhu narušit díky svému postavení. Jenže když takový hráč nějaký "represivní" názor svého spolku začne prosazovat, většina ostatních hráčů v tom jen vidí akt jednotlivce, a zhledem k tomu, že NPC spolek se za dotyčného většinou ani nepostaví, pak to tak vypadá i v IC rovině.

Jasně, nějakou autoritu si musí vybudovat hráč/postava sama, ale také by zde měl platit nějaký pud sebezáchovy podle kterého je jasné, že je rozdíl mezi obyčejným nýmandem a někým kdo má určité postavení. Dokážu si představit situaci, kdy se v Mithalliru objeví nějaký půldémon, ostrovan, jiná divná existence, první PC strážný/paladin ho drapne a odvleče do basy (nebo rovnou na popraviště) a v tu chvíli se vynoří rozlicený dav nějakých hipie postav a div toho strážného/paladina nezlinčují. Čekal bych spíše, že když někdo proti takovému ochránci pořádku vystoupí, tak to bude právě on, koho dav zlinčuje a pokud náhodou vyvázne, tak mu to pak dá ještě vyžrat řád/stráž.
Aktivní: Febrilia Jr'eile, pořezaná kráska
Srdcovka: Caled Nailo, elfský bard a strážný z Amfiberai
Občasní: Grik, Lainathiel Nesseldë, Siriand Tir'ein, Jednoručka Cyrus, Neotesanec Lutz
Bonus: Knihovna v Amfiberai
Uživatelský avatar
Tomyn
Příspěvky: 2642
Registrován: 12. 11. 2007 10.10
Bydliště: Děčín
Kontaktovat uživatele:

Re: Koutek realističnosti

Příspěvek od Tomyn »

Ono by dost pomohlo, kdyby tu hráči hráli jen IC a nedomlouvali se OOC na situacích a hrách jak dopadnou, plus jsou tu hráči, kteří záměrně zjišťují IC informace OOC cestou a pak jich zneužívají a snaží se uměle tvořit si IC cestičky k těmto informacím jak tyto informace zlegalizovat či hrám o kterých IC nic nevědí, že se něco bude dít, ...a že to kurde dělají vědomě.

A celkově jako ten metagame tady je na pováženou. Neuvádím jména, ale každej ví jistě o koho jde.
Má osobní nedávná zkušenost:
1) odstraníš smrtí postavu, ale ta postava vesele dál šíří o tvé postavě negativní informace jakoby se nechumelilo.
2) OOC předávání informací jinému hráči, který pak na to reaguje podnikne ochranné kroky vůči své postavě
3) osloví Tě hráč po tellu zda by se s tebou mohl domluvit na výměně nějaké věci za něco(to mě jako dost nasralo)
4) postava jde ale nevidí Tě zhlediska svého pohledu(možná vyjímka velké naslouchání) ale hráč Tě uvidí a hned to s postavou otočí a zdrhá

a těch kravin je opravdu více

a každopádně jak říká Woxa to sem také nepatří, hra je hra a mě osobně se několikráte stalo, že mě reál kámoš zabil postavu se svou postavou, no je to hra a je v tom napětí a o tom to tady je hrát postavu s jejím charakterem co nejvíce důkladně a realisticky i s negativními dopady

jinak nemám nic proti tomu, že se banda kamarádů OOC domluví na vytvoření postav, které se budou znát, to se ale týká ještě nevytvořených postav a měli by ideálně míti řádně zpracovaný životopis před EQ včetně jejich vzájemných IC vztahů
Dungo Dar - Sférální cestovatel a badatel
Bujón syn Krutóna - já sů Cechmistr Černého draka, kovářisko, vobchodník, žoldák ha krakenobijec Bujón Syn Krutóna (je to Bujný Kruťák ne polívka)
Narilyn - princezna z kanálu
Frory Bulínková - mamonínské čerstvě vykvetlé poupě
Ryta Splinter - milá, citlivá, chápavá občas potřeštěná elfka stále zrající - MIN(Missed in Nature)
Brumla Bulldozer(Bejkoun) - milý, krásný a přátelský trpaslík - MIA(Missed in Action)
Uživatelský avatar
Braenn
Příspěvky: 4909
Registrován: 5. 1. 2007 12.12
Kontaktovat uživatele:

Re: Koutek realističnosti

Příspěvek od Braenn »

Jakožto člověk s vysokým EQ postavením bys měl takové věci řešit konstruktivní stížností k patřičným orgánům a předat celou věc DM, kteří možná, na rozdíl od všech neurčitých ostatních, neví jistě, o koho jde. (Já teda taky nevím). Nebo si to s dotyčnými vyříkat. Nebo mlčet.

V tomhle typu sdělení se může najít každej a nikdo, podpoří se každá a žádná teorie o každém a nikom a v konečném důsledku ani nezjistíš, jestli se pleteš nebo nepleteš ve tvém vnímání problému.
Uživatelský avatar
Wolf
Příspěvky: 4056
Registrován: 25. 4. 2008 16.37
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Koutek realističnosti

Příspěvek od Wolf »

Mě EQ zase tak strašně plyšová nepřijde.
A ono i nějakej evilní magor v reálu, to má dost těžké.
Když se podíváte na náš IR svět, tak taky spíš vidíte převažující "dobro" (nemluvím o intrikách a podvodech třeba), než nějakej pekelnej svět (navíc každej si svůj život dělá sám :D =P).

Každopádně koukám, že mých několik odstavců kdysi, bylo asi dost k ničemu... ( Tady )
Nikdy se asi nevyhneme hráčum, kteří zkrátka stále budou hledat ty skulinky a nepochopí, o čem hra na EQ je.
Někdo si stále myslí, že to je prostě jen online NWN na nějaké bázy MMORPG, WoW a podobně.
Equilibrie je ale uuuuplně o něčem jiném a bohužel většina hráču (troufám si tvrdit, že převážně těch mladších) tohle nechce pochopit.
Možná je to trochu složitější na pochopení, nevím. Možná prostě to chce čas, jako u většiny. Jako u mě, když jsem taky prasil a to jsem byl Starší Hráč kdysi...

Za mě EQ reálná dost je. A jestli někomu připadá, že není, rád uslyším konkrétní výtky v čem přesně není reálná, co je špatně konkrétně a kde si myslíte, že je to moc plyšové.
(berte v potaz to, že jsem na to jen 2 - 3 DM, které mohou oživovat jen menší oblasti světa, samozřejmě že by EQ byla mnohem reálnější kdyby každé NPC mělo své Dmko =))

PS: Rozlišujte paladina od nějakého rytíře/středověkého křižáka. Není to totéž.
PS2: Rada tak obecná do hry - Nikdy nevíte všechno a tak nedělejte závěry.
Neutral Good Dungeon Master :clover:
Calcathea
Příspěvky: 114
Registrován: 11. 12. 2006 22.33

Re: Koutek realističnosti

Příspěvek od Calcathea »

Převažuje dobro? Nemyslím. Svět zahlcený reklamou? Jakákoli možnost jej ovlivnit skoro nula?
Politika neustálé Lobby. Kdo řve si vyřve, a kdo maká maká na ty co řvou?
Buďme realisti.

Braenn. Narovinu Nechcu byt hnusny. ale myslim že hooodně lidí si tu OOC domlouvá věci.
A vono i BOS jsou pravděpodobně na teamspeaku si myslim takže zloděj křičí chyťte zloděje.

Každé NPC své DM nemůže mít. Ale každé DM by mělo být schopno každé NPC zahrát tak jak to dělá každý pen and paper DM.
Nevím jak je v DnD 4 definován paladin ale definice 3,5 je jasná.
Co vím je démon, mrtvák, cokoli jiného uctívajícího Harguda zlým stvořením a zaslouží leda tak smite. Je to stejný nesmysl jako s těmi skřety.
Nebo už jsme na tom jako dneska kdy okřídlenec přide že chce glejt a prachy a když mu to nedaj začne řvát "Hej to je rasismus"? :laugh:

Tím co jsem tu napsal jsem nechtěl rozjet další flame.
Jen mě napadlo že když vám tu to tlachání tak moc jde mohli byste jít tlachat do hry a trochu se nad ní zamyslet.
Hraju to tu pro zábavu ne proto abych si něco dokazoval ale u ostatních mi to kolikrát přijde jiný.
A že EQ umírá mě mrzí. Je to svět jako žádný jiný. A myslím že více než nečinnost některých lidí ji zabíjí
právě tyhle oportunisti co si dokazujou, a tyhle kecy na fóru.

Moc dobře vím kdo si domlouvá hru na pivě a kdo je na TS. A kdo komu leze do zadku.
Je pravda že byl čas kdy jsem to taky dělal.
A připište tu něco o důkazech a o svých právech abyste se ospravedlnili.
Calcath: Bývalý otrok poznamenaný Ostrovem.
Vallador: "Jsem lovec. Luk pasti a tak."


Každý z nás žije ne každý ale skutečně umírá!
Uživatelský avatar
Mourisson1
Příspěvky: 1688
Registrován: 27. 11. 2010 17.39
Kontaktovat uživatele:

Re: Koutek realističnosti

Příspěvek od Mourisson1 »

Wolf píše: Když se podíváte na náš IR svět, tak taky spíš vidíte převažující "dobro" (nemluvím o intrikách a podvodech třeba), než nějakej pekelnej svět (navíc každej si svůj život dělá sám :D =P).
:megalol: :megalol: :megalol: :megalol: :megalol: :megalol:
Lothias Cys'variana

"...býval tady hráčem, ale spáchal ten největši hřích, creepil proti zkorumpovaným spoluhráčům. Snažili se ho zabanovat. Misto toho mu nedali staršího sráče, kterého tak chtěl. Obviněn z metagamu nyní creepi na Equilibrii. Creeper, který loví creepery. Potížista. Mourisson..." - Woxa 22. 10. 2015
Uživatelský avatar
Alquist
Příspěvky: 3700
Registrován: 11. 2. 2012 10.47

Re: Koutek realističnosti

Příspěvek od Alquist »

Nějak jsem se v tom ztratil a ani nevím jestli má cenu se k tomu nějak vyjadřovat dál - začíná tady zase vznikat nic neříkající flame.
RIP
Uživatelský avatar
Wolf
Příspěvky: 4056
Registrován: 25. 4. 2008 16.37
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Koutek realističnosti

Příspěvek od Wolf »

Calcathea píše:Moc dobře vím kdo si domlouvá hru na pivě a kdo je na TS. A kdo komu leze do zadku.
Je pravda že byl čas kdy jsem to taky dělal.
Mě přijde, že toho víš až nějak moc.

Mourisson1 píše:
Wolf píše: Když se podíváte na náš IR svět, tak taky spíš vidíte převažující "dobro" (nemluvím o intrikách a podvodech třeba), než nějakej pekelnej svět (navíc každej si svůj život dělá sám :D =P).
:megalol: :megalol: :megalol: :megalol: :megalol: :megalol:
A ty se moc netlem nebo ti dám banán!
Neutral Good Dungeon Master :clover:
Uživatelský avatar
Selvagion
Příspěvky: 1250
Registrován: 30. 8. 2011 10.14
Bydliště: Praha

Re: Koutek realističnosti

Příspěvek od Selvagion »

Calcathea píše:Co vím je démon, mrtvák, cokoli jiného uctívajícího Harguda zlým stvořením a zaslouží leda tak smite.
Pokud dotyčného démona nenaverbuje mamonínská stráž, pak nepotřebuje ani glejt, aby se na něj nemohlo - bohužel. Že to Říše vedená paladinem trpí - no vede jí ajrisák, takže co čekáš :)

I když připouštím, že často přemýšlím, kde sakra solarovci přišli k pověsti fanatiků upalujících každého, kdo se jim jen trochu znelíbí :)


Ale co se vrátit k bezpečnější otázce realističnosti ;) Je proveditelné nosit si v batohu sebou všude plnoplát? S váhou by asi takový problém nebyl, ale nebude to trochu neskladné? Dá se plnoplatá rozumně poskládat do nějakého vaku a vláčet všude sebou? Nebo je to jen z nouze ctnost, jelikož systémově se to jinak udělat nedá a ne každý má i IC místo, kam by si mohl odkládat věci.

Jo a ještě jedna věc - dá se celý den vydržet v plnoplátu? Nebo by člověk koukal, kdy už se toho železářství zbavit?
Uživatelský avatar
Ogar
Příspěvky: 2786
Registrován: 18. 11. 2011 14.08

Re: Koutek realističnosti

Příspěvek od Ogar »

Calcathea píše: Braenn. Narovinu Nechcu byt hnusny. ale myslim že hooodně lidí si tu OOC domlouvá věci.
A vono i BOS jsou pravděpodobně na teamspeaku si myslim takže zloděj křičí chyťte zloděje.

Tím co jsem tu napsal jsem nechtěl rozjet další flame.
Myslím že už se stalo.

Tak Ti osvětlím, že kdyby Tomyn řešil svůj topic detailně, tak již někteří co tu psali mají co řešit s DX s metagamem a ty to rozhodně bavit nebude. A viz. body zmíněné Tomynem u kterých vím z vlastní zkušenosti, že to pravda je.

Přemýšlím jestli mám rozvádět onen team speak.. cale..
Woxa
Příspěvky: 3698
Registrován: 19. 1. 2011 0.18
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Koutek realističnosti

Příspěvek od Woxa »

Je plnoplát a plnoplát, můžeš mít železářství poskládané ve stylu "co dům dal" a nebo precizní práci na míru.
Pak je to i o nositeli, někdo zhýčkaný z toho bude mít osypky a bolístky po hodině a někdo zvyklý v tom vydrží nastrojený klidně den, dva.
Co se přenášení týká, asi bych si s tím hlavu nedělal, půjde to, ale trochu objemnější baťůžek to bude. Přirovnal bych to k novodobé balistické ochraně nebo třeba různým sportovním výstroji (hokej, americký fotbal..).
Aktivní: Febrilia Jr'eile, pořezaná kráska
Srdcovka: Caled Nailo, elfský bard a strážný z Amfiberai
Občasní: Grik, Lainathiel Nesseldë, Siriand Tir'ein, Jednoručka Cyrus, Neotesanec Lutz
Bonus: Knihovna v Amfiberai
Uživatelský avatar
Braenn
Příspěvky: 4909
Registrován: 5. 1. 2007 12.12
Kontaktovat uživatele:

Re: Koutek realističnosti

Příspěvek od Braenn »

Selvagion píše:Je proveditelné nosit si v batohu sebou všude plnoplát? S váhou by asi takový problém nebyl, ale nebude to trochu neskladné? Dá se plnoplatá rozumně poskládat do nějakého vaku a vláčet všude sebou? Nebo je to jen z nouze ctnost, jelikož systémově se to jinak udělat nedá a ne každý má i IC místo, kam by si mohl odkládat věci.
Tak jako není plnoplát, jako plnoplát. Ten klasický "středověký" do báglu nenarveš. Tak možná do truhly, když k ní přidáš další tašku na helmu, štít si nějak fikaně zavěsíš na rameno a nebude ti vadit, že si do vláčení toho všeho zakopáváš o meč, nedejbože o kopí. Pokud máš fakt štěstí a nemáš pod zbrojí ještě kroužky, protože to už si můžeš pořídit malou mulu.
Nejskladnější způsob, jak si skládat plnoplát, je navléct si ho na sebe.
Selvagion píše:Jo a ještě jedna věc - dá se celý den vydržet v plnoplátu? Nebo by člověk koukal, kdy už se toho železářství zbavit?
Určitě se v něm vydržet dá, ale to se dá vydržet i zavřený v rakvi. Nikdo si to ale dobrovolně nevybere, od namožených svalů, zařezávajícího se řemení, problémy s docházkou na wc, přehřátí (ačkoli mám svou teorii na mikroklima)… lidi, zvyklí to nosit dnes a denně mají ty problémy asi trochu menší, ale přesto - ne, není to komfort a nikdo to dobrovolně nebude dělat, není-li zbytí. Když to jde, sundat celý, když ne, sundat alespoň holeně, lokty a předloktí, helmici, rukavice, a zůstat "nalehko" v kyrysu.

A nejhorší, úplně nejhorší jsou kroužkový nohy.

P.S. Pokud chcete nějaký typ na hraní se zbrojí, pořiďte své postavě sadu na odrezování. Nevěřili byste, jak rychle to chytá lišku i při běžném nošení.
Calcathea
Příspěvky: 114
Registrován: 11. 12. 2006 22.33

Re: Koutek realističnosti

Příspěvek od Calcathea »

To že člověk v plechách je nezabitelný je blbost. Meč je primárně bodná zbraň což ve filmech není ale filmový boj není reálný boj..
No Woxo běhat půl dne v plátech, pod tím kroužky a prošívku a pak se přehodit do společenských šatů a jít na ples a mít v popisku *krásná mladá dívka, voní po růžích a fialkách*
Myslím že by byla pěkně strhaná a po růžích by vážně nevoněla :-)
Calcath: Bývalý otrok poznamenaný Ostrovem.
Vallador: "Jsem lovec. Luk pasti a tak."


Každý z nás žije ne každý ale skutečně umírá!
Woxa
Příspěvky: 3698
Registrován: 19. 1. 2011 0.18
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Koutek realističnosti

Příspěvek od Woxa »

Tak to samozřejmě netvrdím, je mi zcela jasný, že když budeš půldne běhat v plátech, tak ti to dá zabrat a hezky se v tom uvaříš.
Aktivní: Febrilia Jr'eile, pořezaná kráska
Srdcovka: Caled Nailo, elfský bard a strážný z Amfiberai
Občasní: Grik, Lainathiel Nesseldë, Siriand Tir'ein, Jednoručka Cyrus, Neotesanec Lutz
Bonus: Knihovna v Amfiberai
Uživatelský avatar
Tomyn
Příspěvky: 2642
Registrován: 12. 11. 2007 10.10
Bydliště: Děčín
Kontaktovat uživatele:

Re: Koutek realističnosti

Příspěvek od Tomyn »

tady se jedná o informace zjištěné OOC a zneužité IC což není pak vůbec reálné, případně takové případy co jsem uvedl, nejsou reálné to bylo k tomuto topicu

OPRAVDU JE RAPIDNÍ ROZDÍL IC informace vědět OOC cestou a pak je nepoužít a nebo naopak zneužít, já osobně se vyhýbám OOC informacím, ale z důvodu toho, že mě spíš pak štve že OOC vím jak to bylo, ale bojím se to použít protože si nejsem jistý jestli by na to postava moje přišla, kdybych já neměl takové datové vstupy, ...tam už je to o tom si to dát na papír a posoudit

jinak pravá jména jsem veřejně neuvedl jen z toho důvodu, že není důkazní materiál k těmto případům nebo jsem ještě neprojel všechna svá data co mám k dispozici, protože toho je hodně, jinak bych jejich jména už dávno napsal, dle mého takové osoby ,ať jsou to hráči postav s vysokým IC postavením či dle titulu starší hráči, hostitelé či případně i někdo z teamu by tu neměl býti, EQ o tomhle metagamování a nahrávání si tím do vlastních řad fakt není

to co jsem zmínil v předchozím příspěvku jsem bral ze své osobní zkušenosti a uvedl to zde pro upozornění že takový trend opravdu není vhodný ku hře na EQ

a upozorním když Calcatheo mluvíš konkrétně a osočil jsi organizaci BOS a jejích hráčů z užívání teamspeaku, tak dodej důkazy, to co jsi totiž udělal, tomu jsem se přesně vyhnul tím, že jsem neuvedl konkrétní jména, jestli máš takovéto tendence na mne útočit, zamysli se nejdřív sám nad sebou a nad tím jak jsi bugem zabíjel s několika lidma čuga stále dokola, divím se, že jsi za to sám nedostal ban, Strigo mi o tom totiž vyprávěl jak to bylo, že ty jsi jeden z těch největších buguserů a metagamerů, který mu ukázal hodně zneužitelných bugů a naváděl ho k jejich provedení

já prostě jen apeleuji na to co tu před delším časem napsal Balrog, akorát ja uvedl případy, které se dotkli mne:

viewtopic.php?f=28&t=5799&p=156625#p156625
Dungo Dar - Sférální cestovatel a badatel
Bujón syn Krutóna - já sů Cechmistr Černého draka, kovářisko, vobchodník, žoldák ha krakenobijec Bujón Syn Krutóna (je to Bujný Kruťák ne polívka)
Narilyn - princezna z kanálu
Frory Bulínková - mamonínské čerstvě vykvetlé poupě
Ryta Splinter - milá, citlivá, chápavá občas potřeštěná elfka stále zrající - MIN(Missed in Nature)
Brumla Bulldozer(Bejkoun) - milý, krásný a přátelský trpaslík - MIA(Missed in Action)
Calcathea
Příspěvky: 114
Registrován: 11. 12. 2006 22.33

Re: Koutek realističnosti

Příspěvek od Calcathea »

Tomyne... na důkazy ti víš co černej i bílej tesák.
všichni víme jak to tady chodí a jak to chodilo i u Bhaalovců že?
On se vám tam schodou náhod na tom skypu asi dvakrát Calcathea ocitl bo ste ho omylem přizvali.

nikoho jsem nenaváděl. bugy jsem jim ukázal. A to jak s vědomostmi mnou sdělenými naložili jsem tušit nemohl. Udělal jsem chybu a to uznávám.
Od té doby jsem nezneužil jediný bug. snad jednou jsem někomu pomohl tím že jsem vystrčil postavu co se zasekla v textuře.
Na tom ted vůbec nezáleží.
Strigo vyprávěl mnoho věcí, mnoha lidem. Jak to tehdy skutečně bylo ví 3 lidi. Já, Ogar a Strigo. A každý asi poví svou verzi :-) Nicméně po čuni jsem za to už dostal a své si odnesl.
Ale o to mi nejde.
Prioritně mi šlo o to aby lidi víc hráli a míň tady flamovali.
Z EQ se stává stylem jakým lidi hrajou uzavřené místo které se blíží dnešní politice.
Každý si držet svého fleka a tlačit se nahoru. A nedejbože hodit tady právnický kec typu dodej důkazy...
Neosočujte se neflamujte a hrejte dořiti jinak to ve hře chcípne úplně.
Calcath: Bývalý otrok poznamenaný Ostrovem.
Vallador: "Jsem lovec. Luk pasti a tak."


Každý z nás žije ne každý ale skutečně umírá!
Uživatelský avatar
Braenn
Příspěvky: 4909
Registrován: 5. 1. 2007 12.12
Kontaktovat uživatele:

Re: Koutek realističnosti

Příspěvek od Braenn »

Nejlepší na odrezování je smirková houbička či brusná pasta, ale pro případy EQ reálií by se asi našlo něco se směsicí sádla a popela, a pak to voskovat. Nějaké hrubší oleje by mohly zabrat, třeba to tam někdo vyrábí.
Calcathea
Příspěvky: 114
Registrován: 11. 12. 2006 22.33

Re: Koutek realističnosti

Příspěvek od Calcathea »

Včelí vosk? šel by taky?
On vlastně ani jiný asi nebude, kyž nejsou destiláty z ropy.
Jinak co vyškvařené jezevčí sádlo?
Calcath: Bývalý otrok poznamenaný Ostrovem.
Vallador: "Jsem lovec. Luk pasti a tak."


Každý z nás žije ne každý ale skutečně umírá!
Uživatelský avatar
Brambor
Příspěvky: 471
Registrován: 6. 2. 2014 11.52

Re: Koutek realističnosti

Příspěvek od Brambor »

Calcathea píše: Jinak co vyškvařené jezevčí sádlo?
Jo, to je dobrej nápad, protože jezevců je všude plno, IMHO, to bude jeden ze základních artiklů všech Deskovejch burz. :D
Bandor syn Traktorův
Jišaj Ibn Šabetaj
Akruo
Uživatelský avatar
George
Příspěvky: 1652
Registrován: 29. 6. 2007 23.58
Bydliště: Znojmo
Kontaktovat uživatele:

Re: Koutek realističnosti

Příspěvek od George »

Brambor píše:
Calcathea píše: Jinak co vyškvařené jezevčí sádlo?
Jo, to je dobrej nápad, protože jezevců je všude plno, IMHO, to bude jeden ze základních artiklů všech Deskovejch burz. :D
OT: Jestli je na EQ nějaká burza, tak jen jedna, a to v Tirianu.
Sell drugs. Run guns. Nail sluts and fuck the law.
Odpovědět