server neodpovídá

Různé rady a řešené problémy a návrhy

Moderátoři: Dungeon Servant, World Builder, Dungeon Master

Odpovědět
anurin
Příspěvky: 1736
Registrován: 27. 9. 2006 23.11

server neodpovídá

Příspěvek od anurin »

Hoj, nainstaloval jsem nwn na nový hardisk, podle návodu jaký je na EQ a když se chci lognout píše mi to Připojení k serveru selhalo, Server neodpovídá. Zaboha nemůžu přijít na to proč. Dík za rady.
Roma
Příspěvky: 426
Registrován: 21. 5. 2008 17.39

Příspěvek od Roma »

NWN se nemusí stále znova instalovat, stačí jen překopírovat složky a změnit v registrech:
[HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\BioWare\NWN\Neverwinter]
položky: Location a StartMenu

a

[HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Microsoft\Windows\CurrentVersion\App Paths\nwmain.exe]
@="D:\\Hry\\NeverwinterNights\\nwmain.exe"
"Path"="D:\\Hry\\NeverwinterNights"

Jinak te že server neodpovídá mi momentálně hlásí taky,ale může za to net.framework, takže jestli jsiho instaloval a nebo máš zaplé autmatické aktualizace a nebo máš SP3 (tuším, že to je i v něm)…
Tak to to takhle může blbnout, ale vyřeší to že hru hned vypneš a zapneš znova.

Pokud ani opakované připojení nevede k přihlášení, tak bych to viděl na firewall, nevím jak moc jsi zběhlej ve Windows, ale raději píšu i tuhle možnost...
Roma Spouštěč pro Equilibrii 2.0 NWN Camera mod Listování v PM

Get the ability to choose: (.Y.) (oYo) (.)(.) (*)(*) (o)(0)
anurin
Příspěvky: 1736
Registrován: 27. 9. 2006 23.11

Příspěvek od anurin »

tak se zdá že ani jedno :( ale dík za rady
drake127
Příspěvky: 1753
Registrován: 20. 9. 2006 14.39
Bydliště: Jihlava

Příspěvek od drake127 »

Fungují ostatní servery? Hlásí se v seznamu serverů?
Als sie mich holten, gab es keinen mehr, der protestieren konnte.
anurin
Příspěvky: 1736
Registrován: 27. 9. 2006 23.11

Příspěvek od anurin »

drake127 píše:Fungují ostatní servery? Hlásí se v seznamu serverů?
servery se hlásí ale když se chci lognout stejná chyba
drake127
Příspěvky: 1753
Registrován: 20. 9. 2006 14.39
Bydliště: Jihlava

Příspěvek od drake127 »

Potom hledej chybu někde ve firewallu. Potřebuješ neblokované UDP porty 5120-5122. (Pozn. firewall mívají i routery, NATy a všechny ty blbosti, přes které se prokousáváš k netu).
Als sie mich holten, gab es keinen mehr, der protestieren konnte.
anurin
Příspěvky: 1736
Registrován: 27. 9. 2006 23.11

Příspěvek od anurin »

drake127 píše:Potom hledej chybu někde ve firewallu. Potřebuješ neblokované UDP porty 5120-5122. (Pozn. firewall mívají i routery, NATy a všechny ty blbosti, přes které se prokousáváš k netu).

Mám nový router D-Link 584 s wifi. Možná v něm i když se mi to nezdá. Jinak firewal atp... jsem vypínal. Takže asi ten router. Víš co s tím a ják?
drake127
Příspěvky: 1753
Registrován: 20. 9. 2006 14.39
Bydliště: Jihlava

Příspěvek od drake127 »

Nó, musel bych hledat po netu, ale to zvládneš sám. Pro začátek se stačí dostat do administrace (posáno v manuálu) a zrušit všechno, kde je napsáno firewall, isolation a block.

Lekce z port forwardingu si dáme až když to nepomůže a budu mít čas se rozepsat.
Als sie mich holten, gab es keinen mehr, der protestieren konnte.
anurin
Příspěvky: 1736
Registrován: 27. 9. 2006 23.11

Příspěvek od anurin »

drake127 píše:Nó, musel bych hledat po netu, ale to zvládneš sám. Pro začátek se stačí dostat do administrace (posáno v manuálu) a zrušit všechno, kde je napsáno firewall, isolation a block.

Lekce z port forwardingu si dáme až když to nepomůže a budu mít čas se rozepsat.
Na routeru jsou firewaly vypnuty a pořád stejná chyba. :no:
anurin
Příspěvky: 1736
Registrován: 27. 9. 2006 23.11

Příspěvek od anurin »

Tak jsem se poradil s machrem na routery a nakonec jsem si povolil EQ port a šlape to. Dík za rady.
Odpovědět