úpal

Různé rady a řešené problémy a návrhy

Moderátoři: Dungeon Servant, World Builder, Dungeon Master

Odpovědět
Jája CZE
Příspěvky: 656
Registrován: 1. 3. 2007 7.36
Kontaktovat uživatele:

úpal

Příspěvek od Jája CZE »

Smím se zeptat, jak dlouho trvá úpal? Má postava bleje na pokoji už pět IC dní. Vzhledem k faktu, že hrát v jednom kuse omdlévající a zvracející postavu není můj šálek kávy, přiznávám se věřejně k makrostylu. Jo, mám to v liště a občas kliknu na spaní a hledím u toho na bednu (ale je tam tedy velké nic), nebo surfuju. Minule jsem ho měl asi jen půl hodiny, což považuju za takovou přijatelnou IC dobu, několikrát jsem se vyspal, lokl čajíku a Serinek byl fit.

OT: Už mám tak poblitou postel, že pracně hledám místo, kde si lehnout. Jsem estét, nešlo by to nějak ošéfovat? Třeba zvětšit postele :o(

Pro škodolibé: Úpal jsem chytil během opékání medvědích nožiček v noci u dřevorubců, kde mi nebylo nijak teplo. Pravda, psalo to že riskuju, ale nemůžu přeci opékat hambatý..

EDIT: Tak jsem prošel testem na makrostyl.. Raději dám odlog, doufám že mi v nepřítomnosti neshoří postava :o(
-------------------------------------------------------------
Serin - Mladý, trošku urážlivý elf, toulající se po lesích a pláních na desce.
Uživatelský avatar
Braenn
Příspěvky: 4909
Registrován: 5. 1. 2007 12.12
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Braenn »

Nešel by nastavit nějaký maximální limit co se týče ohřívání u ohniště, tj že by nebyla možnost chytnout tam onen zmíněný úpal? Občas aby se člověk bál v teplém počasí vůbec k ohni přiblížit, v tom má
Serin pravdu
drake127
Příspěvky: 1753
Registrován: 20. 9. 2006 14.39
Bydliště: Jihlava

Příspěvek od drake127 »

viewtopic.php?t=3133
Prý je ta chybka již opravena.

K tomu zvracení - pořiď si vědro a uklízej po sobě. Já jsem vždycky doplňoval systémové *zvrací* pomocí *do kýble* a pak to po sobě nechal zmizet.
Als sie mich holten, gab es keinen mehr, der protestieren konnte.
Jája CZE
Příspěvky: 656
Registrován: 1. 3. 2007 7.36
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Jája CZE »

Hhe, on ten příspěvek nenašel... Asi jsem něco zadal blbě.. jsem tušil, že už se to řešilo, díky.
-------------------------------------------------------------
Serin - Mladý, trošku urážlivý elf, toulající se po lesích a pláních na desce.
DenGrasse
Příspěvky: 207
Registrován: 22. 10. 2007 11.51

Příspěvek od DenGrasse »

Jo jo, ohně se na EQ proměnily v malá slunce... zlatá runa teplotní odolnosti :clover:
malinový harwester a arcilooter
hrusi
Příspěvky: 393
Registrován: 11. 7. 2008 18.18

Příspěvek od hrusi »

Tak mě napadlo, když už se ten úpal chytí zobrazí se po jeho přečkání (plus mínus těch pět dní) nějaká hláška? Třeba myslim jako u breberek (cítíš se lépe ulevilo se ti).

Jo a ještě včera večer jsem s tim ležel na pokoji. Psalo mi to ty hlášky k úpalu. Potom po nějaký chvíli ty hlášky přestali. Asi tak půl hoĎky jsem moh ještě ležet, protože jsem nevěřil, že by to přešlo tak rychle. Jakmile jsem však vylez z pokoje hlášky byli zase tu :ermm: . To je teda normální, že nemoc takhle na chvilku odezní a pak se vrátí?
Pro vítězství zla stačí, aby dobří lidé seděli se založenýma rukama.
Kapik
Příspěvky: 400
Registrován: 29. 9. 2007 14.07
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Kapik »

Ja bych rek ze jo,v realu je ti treba taky spatne,tak si lehnes,myslis ze ej to lepsi,tak se zvednes a hle,ono ne.
jinak ja ho preckal za tech pet IC dni,a zadna hlaska se mi nezobrazila,jenom sem cekal jestli se zase objevi priznaky
Střízlivý nás nedostanou.
A vožralí se nedáme!


Elen - Mladá elfí lučištnice, vítězka turnaje tirínského r.1119 p.v.d.
Odpovědět