CEP 2.1

Různé rady a řešené problémy a návrhy

Moderátoři: Dungeon Servant, World Builder, Dungeon Master

Odpovědět
Runemonk
Příspěvky: 4
Registrován: 28. 11. 2007 22.37

CEP 2.1

Příspěvek od Runemonk »

Zdravim stáhl jsem si patch 1.69 nainstaloval a potom jsem si stáhl cep 2.1 taky nainstaloval.Jenže jakmile spustím toolset nevím jak začlenit do jakéhokoliv modulu vychytávky z CEPU a mám tam jen základní nabídku toolsetu.Prosím poraďte :ermm: a ještě mě tak napadá musí být k CEPU nějaké haky a jiné soubory aby mohl fungovat?
photter
Příspěvky: 1348
Registrován: 18. 2. 2006 22.43
Bydliště: Arnudenské císařství
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od photter »

trošku zozsáhlá problematika, než se jí učit krok po kroku dle příspěvků na fóru
nicméně: CEP je sám o sobě hak (několik haků) a pokud je chceš použít, musíš je do svýho modulu přidat
haky se přidávaj přes module properties, custom content (vlastnosti modulu, vlastní obsah ? mám tool anglicky) - pozor, záleží na pořadí - v CEPu bys měl najít nějaký pořadí haků, já ho z hlavy nevím a v práci nezjistím
možná budeš muset přidat i tlk
až to modul schroustá, měl bys mít CEPový věci dostupný
...terribilis ut castrorum acies ordinata...

"Bohové přicházejí a odcházejí, elfky zůstávaj." Âsar
Runemonk
Příspěvky: 4
Registrován: 28. 11. 2007 22.37

Příspěvek od Runemonk »

photter píše:trošku zozsáhlá problematika, než se jí učit krok po kroku dle příspěvků na fóru
nicméně: CEP je sám o sobě hak (několik haků) a pokud je chceš použít, musíš je do svýho modulu přidat
haky se přidávaj přes module properties, custom content (vlastnosti modulu, vlastní obsah ? mám tool anglicky) - pozor, záleží na pořadí - v CEPu bys měl najít nějaký pořadí haků, já ho z hlavy nevím a v práci nezjistím
možná budeš muset přidat i tlk
až to modul schroustá, měl bys mít CEPový věci dostupný
Díky moc :bigwink:
Odpovědět