Názory again,…

Různé rady a řešené problémy a návrhy

Moderátoři: Dungeon Servant, World Builder, Dungeon Master

Odpovědět
Jiper
Příspěvky: 150
Registrován: 24. 12. 2006 15.49
Kontaktovat uživatele:

Názory again,…

Příspěvek od Jiper »

Jednou času od času se to tu objeví a došlo i na mě...jsem holt zvědavý. Ptám se pouze těch, kteří se mnou někdy na EQ hráli... rád bych se dozvěděl názor na mou hru, kritiku, připomínky, výtky,… cokoli, co by pomohlo mou hru zlepšit. Oslovuji jen ty, se kterými hraji či jsem nedávno (rok zpět) hrál,...ostatní snad někdy poznám, tak mi sem pak můžete hodit taky pár nadávek :bleh:

Díky za jakoukoli připomínku, nehodlám se urážet. Raději si poslechnu vás než názor Velkého Bratra (placos;)
"Inu, rád bych..." Zachariash
magnumik
Příspěvky: 1692
Registrován: 1. 12. 2006 1.10
Bydliště: Nejjižnější Morava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od magnumik »

jáááj to už je dáávno, co sme spolu naposledy hráli :biggrin: ale nikdy sem neměl s tebou žádnej problém...a líbí se mě jak hraješ zachariáše...i když sme se potkali jenom párkrát, má svůj charakter a je na něm něco zajímavýho :) bohužel, strašně si tě pletu se swordfishem a tim pádem se mě mixujou aj vaše postavy :crazy: dost možná je to tim, že sem tak dlouho nehrál...tak pokud bys mě do pm napsal který jsou ještě tvoje, tak bych to tu editnul :smile:
Uživatelský avatar
Braenn
Příspěvky: 4909
Registrován: 5. 1. 2007 12.12
Kontaktovat uživatele:

Re: Názory again,…

Příspěvek od Braenn »

Jiper píše:Jednou času od času se to tu objeví a došlo i na mě...jsem holt zvědavý. Ptám se pouze těch, kteří se mnou někdy na EQ hráli... rád bych se dozvěděl názor na mou hru, kritiku, připomínky, výtky,… cokoli, co by pomohlo mou hru zlepšit. Oslovuji jen ty, se kterými hraji či jsem nedávno (rok zpět) hrál,...ostatní snad někdy poznám, tak mi sem pak můžete hodit taky pár nadávek :bleh:

Díky za jakoukoli připomínku, nehodlám se urážet. Raději si poslechnu vás než názor Velkého Bratra (placos;)
Teda nevím, v minulosti jsme si zahráli vážně pěkně, teď nějak Zach krouží mimo, ale pokud chceš jen slyšet že hraješ hezky a abys na placos nehleděl, máš můj hlas:)
Aspoň už Zach konečně vylezl z neviditelnosti a je občas i vidět, ačkoli pořád je asi to stejnej tajnůstkář a solitér, což je trochu škoda. Ale měnit to, vytýkat nebo připomínat? Copak ti má někdo právo říkat jak máš hrát charakter, do kterýho vidíš jen ty? To asi ne..
Takže, hrej jak hraješ :smile:
Naposledy upravil(a) Braenn dne 11. 11. 2008 23.12, celkem upraveno 1 x.
Jiper
Příspěvky: 150
Registrován: 24. 12. 2006 15.49
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Jiper »

Braenn: Nejde mi o chválu, ego si hladit nemusim. Zach má své IC důvody, proč s Kat moc nekomunikuje. Jde mi spíš o některé, kterým moje hra nesedne, rád bych věděl proč.

Magnumik:

Swordfish má Freda a Noigara, já Zacha, Goinuse, Etellu, Trufaldina,...za jinéjsem snad pořádně nehrál
"Inu, rád bych..." Zachariash
Uživatelský avatar
Braenn
Příspěvky: 4909
Registrován: 5. 1. 2007 12.12
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Braenn »

Jiper píše:Braenn: Nejde mi o chválu, ego si hladit nemusim. Zach má své IC důvody, proč s Kat moc nekomunikuje. Jde mi spíš o některé, kterým moje hra nesedne, rád bych věděl proč.
Hm, to se omlouvám, asi jsem špatně pochopila tvůj první příspěvek, pokud ti jen o ty co mají problémy s tvou hrou.
P.S. ten povzdech nad solitérstvím byl z pohledu hráče, mrzí mě že se teď míjíme, ale postava má samozřejmě poměrně jasno
Jiper
Příspěvky: 150
Registrován: 24. 12. 2006 15.49
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Jiper »

Však my se zase střetnem :) Ale kdo mi chce hladit ego, tak samozřejmě může taky :bleh: Spíš, v posledních dnech mám s některými pocit, že by nejradši utekli, když Zacha viděj,… tak jestli je to jenom můj pocit :)
"Inu, rád bych..." Zachariash
magnumik
Příspěvky: 1692
Registrován: 1. 12. 2006 1.10
Bydliště: Nejjižnější Morava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od magnumik »

díky za ujasnění :biggrin: a teda musim říct, že všechny tady tyhle tvoje postavy se mě líbily...ella super, goinus...toho už si tyjo moc nepamatuju...a trufaldino, to je ten hobit, kterýho sem s melis potkal poprvé v mithu? jak mu melis dala flétnu? nebo si to zase s někym pletu? :D každopádně pokud to byl on, tak ten byl skvělej :biggrin:
Akira
Příspěvky: 883
Registrován: 16. 10. 2007 11.31

Příspěvek od Akira »

Jiper píše:Však my se zase střetnem :) Ale kdo mi chce hladit ego, tak samozřejmě může taky :bleh: Spíš, v posledních dnech mám s některými pocit, že by nejradši utekli, když Zacha viděj,… tak jestli je to jenom můj pocit :)
kam by utíkala :) vzájemně se ignorují... :bleh:
Milujte se a množte se..zabijte je pak všechny, Bůh už si je nahoře přebere!
Přiznání je polehčující okolnost, ale jistý trest - od léta páně 1992 MERLIN
Mrtvý manga avatar, dobrý manga avatar!
KaTo
Příspěvky: 850
Registrován: 15. 2. 2007 12.34
Bydliště: Severní okraj Středozemě
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od KaTo »

Já si pamatuju Ettelu (velká zelená hodná půlorčka, jestli se nepletu). Toho trpoše jsem znal jen od vidění a Zacha jsem snad zahlídl jen jednou když jsem se nahrál na přechodu do jeho "hidu".
Řeknu to takhle - raději bych 10x strávit večer hrou s Etellou než 1x (třeba) s *nečitelné jméno = dosaď jakoukoli známou plačku* :megalol: (je to věc osobních sympatií na způsob výběru charakterů, nemá to nic společného s tím, že by dotyčné plačky byly špatně hrané).
Obrázek
Jiper
Příspěvky: 150
Registrován: 24. 12. 2006 15.49
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Jiper »

magnumik píše:díky za ujasnění :biggrin: a teda musim říct, že všechny tady tyhle tvoje postavy se mě líbily...ella super, goinus...toho už si tyjo moc nepamatuju...a trufaldino, to je ten hobit, kterýho sem s melis potkal poprvé v mithu? jak mu melis dala flétnu? nebo si to zase s někym pletu? :D každopádně pokud to byl on, tak ten byl skvělej :biggrin:
JJ, to byl Trufaldino :)
"Inu, rád bych..." Zachariash
allekoo
Příspěvky: 671
Registrován: 16. 1. 2007 0.52
Bydliště: SR - ČR
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od allekoo »

KaTo píše:Já si pamatuju Ettelu (velká zelená hodná půlorčka, jestli se nepletu). …
Ettela neni pulork je len velká. :smile:
Ja osobne nemam ani jednej z tvojich postav, teda až na Trufaldina, čo vytknut a jemu možem vytknut len to že som ho ešte nestretol. :bigwink: Hra sa s tebou dobre.
Because I'm Batman !!!
Nifredil
Příspěvky: 381
Registrován: 28. 4. 2007 12.16
Bydliště: Lesy... louky

Příspěvek od Nifredil »

Já hrála s Ettelkou moc ráda...příjemná, živá.. nápaditá hra. A postavička s osobností! :yes:
Uživatelský avatar
Nalk
Příspěvky: 2560
Registrován: 12. 2. 2007 18.50
Bydliště: Jižní Morava - Znojmo a Brno - stále 100% jižan
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Nalk »

Zachariash - solitér, kterýho jsem neměl moc příležitost poznat, i když tule u jistého paloša před chrámem se mi zdál jako fajn chlapík
Goinus - tož tohodle týpka si matně pamatuju, leč většina trpaslíků u mě splývá
Etella - to byla postava! :biggrin: jakože v pohodě
"Compared to the "righteous" greed of the rulers, the villains of the world seem much more honorable. When scum rules the world, only more scum is born... You don't even understand that?"
- Eustass Kid (One Piece)

Van, kněz Hrebogův, vyznavač Vyšší cesty
acc.: Nalkanar
Jiper
Příspěvky: 150
Registrován: 24. 12. 2006 15.49
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Jiper »

Díky za Etellu, však já se k ní někdy zas vrátím ;)
Docela rád bych slyšel názory univerzitního osazenstva,… cyber, drake, Libra, … *premysli dal* Tech nazoru se skoro bojim :))) (pardon ze i takhle jmenovite, holt zvedavost cloveka kouse)
"Inu, rád bych..." Zachariash
Libra
Příspěvky: 318
Registrován: 21. 2. 2006 19.45
Bydliště: Rodná hrouda

Příspěvek od Libra »

Jiper píše:Libra, … *premysli dal* Tech nazoru se skoro bojim :))) (pardon ze i takhle jmenovite, holt zvedavost cloveka kouse)
Nevím tedy co tě vede k tomu strachu ale to si piš, že když už jsi si řekl o můj názor a vyjádření tak tě nijak šetřit nebudu. :devil:
Pokud ti příjde že před tebou moje postavička utíká, tak já osobně si nejsem ničeho takového vědom. U mě je teď spíš jen problém s časem a občas nestíhám plnit ani "povinosti" mé postavy a řešit mnou rozjeté věci. Znám jen tvé dvě postavy (Zach, Trufalindo) a u obou mi příjde že jsou krásně realné a žijí. Mají zajímaví charakter a není na nich nic přehnaného a stejně jako ty dokonalé stránky mají i ty nedokonalé.
Proto si s nimi zahraji vždy rád pokud se někde setkáme. :smile:
Kde čert nic nezmůže, tam nastčí krávu … nebo dvě kozy.
Jiper
Příspěvky: 150
Registrován: 24. 12. 2006 15.49
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Jiper »

Libra píše:
Jiper píše:Libra, … *premysli dal* Tech nazoru se skoro bojim :))) (pardon ze i takhle jmenovite, holt zvedavost cloveka kouse)
Nevím tedy co tě vede k tomu strachu ale to si piš, že když už jsi si řekl o můj názor a vyjádření tak tě nijak šetřit nebudu. :devil:
Pokud ti příjde že před tebou moje postavička utíká, tak já osobně si nejsem ničeho takového vědom. U mě je teď spíš jen problém s časem a občas nestíhám plnit ani "povinosti" mé postavy a řešit mnou rozjeté věci. Znám jen tvé dvě postavy (Zach, Trufalindo) a u obou mi příjde že jsou krásně realné a žijí. Mají zajímaví charakter a není na nich nic přehnaného a stejně jako ty dokonalé stránky mají i ty nedokonalé.
Proto si s nimi zahraji vždy rád pokud se někde setkáme. :smile:
Dekuji za vyjadreni.

Jen, nejmenoval jsem vas jako "ty, co utikaji",… nespojovat prosim. Proste jste me namatkou ted napadli, ze jsem zvedavy:) S Tengem se mi hraje zatracene dobre:)
"Inu, rád bych..." Zachariash
Odpovědět