Nemůžu hru spustit

Různé rady a řešené problémy a návrhy

Moderátoři: Dungeon Servant, World Builder, Dungeon Master

Uživatelský avatar
sciorp
Příspěvky: 1991
Registrován: 31. 3. 2007 19.54
Bydliště: Hag Hargol
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od sciorp »

Akruo píše:Myslíte, že když si založím přes bioware nový účet a napíšu PM, bude nějaké DM či Labir natolik hodný a přesune mi postavy ze starého účtu na nový??
nemusíš psát PM stačí tady na foru labira slušně požádat třeba právě tady aby ti postavy přehrál,
měl jsem podobný problém
nutností je přesný název minulého acc přesný název postav a přesný název nového acc
PODPIS
Uživatelský avatar
Akruo
Příspěvky: 1049
Registrován: 29. 9. 2007 9.02
Bydliště: Znojmo

Příspěvek od Akruo »

Tééda! :megalol: ..já jsem asi úplnej tupec !! LOL !! Protože už mi to jde... ale nevím proč to nešlo předtím, nic jsem s tím nedělal … :biggrin: ...no každopádně to může být zase jen chvilková záležitost, ale potom bych to řešil přes PM.

Můžete ty spamy co jsem tu psal smazat...děkuji
"Nesouhlasím. To je individuální názor. Mnozí ho s tebou možná sdílí, ale věř, že mnozí ne." - Pavel Urban ©
Rangarog Dragobir - zakladatel Západoříšské obchodní společnosti, kupec, kovář a kovkop ...padl a byl Durminem přijat do Věčných síní
Brambor
Uživatelský avatar
Akruo
Příspěvky: 1049
Registrován: 29. 9. 2007 9.02
Bydliště: Znojmo

Příspěvek od Akruo »

(ještě naposled... už to fakticky nechápu :-s Zapl jsem to úplně normálně už několikrát, ale najednou to zase nejde... fakt divný :-((((( )
"Nesouhlasím. To je individuální názor. Mnozí ho s tebou možná sdílí, ale věř, že mnozí ne." - Pavel Urban ©
Rangarog Dragobir - zakladatel Západoříšské obchodní společnosti, kupec, kovář a kovkop ...padl a byl Durminem přijat do Věčných síní
Brambor
Odpovědět