Prestige class - harper scout, red dragon …

Různé rady a řešené problémy a návrhy

Moderátoři: Dungeon Servant, World Builder, Dungeon Master

labir
Příspěvky: 6702
Registrován: 18. 12. 2005 1.27
Bydliště: Sídlo u Amfiberai, sféra Equilibrie
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od labir »

Opakuji že popisek k povolání je jen popisek. Ne definice. Přijde mi zbytečné dělat nějaká extra povolání speciálně k Desce. Drake127 - přečti si třeba tohle: viewtopic.php?t=33 - Naprosto shodně jako třeba s čarodějem nekroskopem to jde udělat se zvědem harfeníků. Jak říká Photter - hrajte charakter ne charaktersheet.
Když něco chcete, nevynucujte si to od okolí. Ptejte se, co vy sami pro to můžete udělat.
kolja
Příspěvky: 729
Registrován: 18. 2. 2006 17.01
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od kolja »

photter píše:
A já sem to viděl ne zase jako restrikci. Ono by přesně něco takovýho přidalo skutečnou mystyčnost prestige classum. Je jasný, že to je myšlený do PnP, kam to taky výborně sedí, ale já bych si to (skoro :biggrin: ) dokázal představit i v NWN. Když by ses na speciální prestige class díval jako na něco, co 99,9% hráčů nebude nikdy mít. Eště kdyby ten seznam prestige šel skrejt, to by bylo přesně vono pak. Neviděl bys to už jako možnost pro postavu, a kvuli tomu aby uměla tohle a tohle se budeš muset otravovat s hledánim nějakýho skovanýho NPC a dělat votravný něco tohleto tamhleto abys to konečně dostal. Ty bys vůbec nevěděl že něco takovýho existuje. A kdyby ses k tomu náhodou dostal, koukal bys jak puk :) Muselo by to bejt ale 100% vázaný na DM, takže žádný NPC a DM by si museli dát velkou práci...
No, te´d zpátky do relality :), asi by to vopravdu v NWN moc dobře nešlo, a i kdyby, tak tady je na to stejně pozdě... ale aspoň hezkej článek, koukám zase něco, co sem nečet :smile:
Uživatelský avatar
Braenn
Příspěvky: 4909
Registrován: 5. 1. 2007 12.12
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Braenn »

Proběhly nějaké úpravy po rozšíření u prestižních povolání? Konkrétně - na 2. a 4. lvl se u RDD přidávalo (přidává) +2 k síle.
Při (běžném) postupu na 4. level RDD jsem +2 k síle dostala, při relevelu ne (všechno ostatní je jinak stejné).

Chybějící body jsem si ověřila u uložené postavy
labir
Příspěvky: 6702
Registrován: 18. 12. 2005 1.27
Bydliště: Sídlo u Amfiberai, sféra Equilibrie
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od labir »

Braenn píše:Proběhly nějaké úpravy po rozšíření u prestižních povolání? Konkrétně - na 2. a 4. lvl se u RDD přidávalo (přidává) +2 k síle.
Při (běžném) postupu na 4. level RDD jsem +2 k síle dostala, při relevelu ne (všechno ostatní je jinak stejné).

Chybějící body jsem si ověřila u uložené postavy
Tam se nic neměnilo.
Když něco chcete, nevynucujte si to od okolí. Ptejte se, co vy sami pro to můžete udělat.
Queewee
Příspěvky: 42
Registrován: 25. 11. 2006 17.51
Kontaktovat uživatele:

rytíř purpurového draka

Příspěvek od Queewee »

chtěl jsem se zeptat jestli to co je v popisku a sice že Rytíř purpurového draka není povolání pro druidy, mnichy a barbary v praxi znamená že to vůbec nemůžou mít nebo jestli je to míněné jako neobvyklé, ale možné...
pro takového barbara totiž není vlastně žádné prestižní povolání na které by se dalo zvolna navázat tak mě zajímalo jestli alespoň tohle by byla možnost...
Barbar z hor.
Ghost
Příspěvky: 767
Registrován: 22. 2. 2006 14.20
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Ghost »

No, pokud vím, tak ten popisek se týká reálií Forgotten Realms, kde by pro jmenovaná povolání bylo neobvyklé stát se Rytířem purpurového draka. Pokud pro něj splníš požadavky, tak si jej vzít můžeš. Tedy pokud Labir něco nezměnil
Bratrstvo zabanovaných!
Kapik
Příspěvky: 400
Registrován: 29. 9. 2007 14.07
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Kapik »

Systemove de i z povolani barbara mel jit rytir purpurovejch draku pokud to labir nemenil(ozkouseno)
Střízlivý nás nedostanou.
A vožralí se nedáme!


Elen - Mladá elfí lučištnice, vítězka turnaje tirínského r.1119 p.v.d.
Odpovědět