Změna hlasů

Různé rady a řešené problémy a návrhy

Moderátoři: Dungeon Servant, World Builder, Dungeon Master

Roma
Příspěvky: 426
Registrován: 21. 5. 2008 17.39

Příspěvek od Roma »

hehe, ty registry by mohly vypadat slibně *zasměje se* dvakrát klikni myškou na to jak je tam napsany language a vyskočí ti okýnko, zadej tam 0 a dej OK
Zkus nwn, ale nepočítám, že to bude mít vliv.
Pak zkus ten critical rebuilt... teď by si mohl myslet, že je to eng a ne polsky... Ale rovnou upozornuju, že nevím co z toho vyjde.. takže si to co potřebuješ raději zálohuj a psychicky se připrav na to, že možná budeš přeinstalovávat nwn. Pokud se něco pokazí a budeš přeinstalovávat, tak hned po instalaci tam hod do registru tu 0 a zkus to opatchovat eng patchem 1.69
Roma Spouštěč pro Equilibrii 2.0 NWN Camera mod Listování v PM

Get the ability to choose: (.Y.) (oYo) (.)(.) (*)(*) (o)(0)
Juggler
Příspěvky: 45
Registrován: 20. 1. 2008 23.38

Příspěvek od Juggler »

Přepsal jsem řádek na pravo od Language (čísly od 0-5), critical rebuild reagoval stejně jako doposud a hra se pořád spouštěla polsky... Jinak jsem si povšiml, že po vypnutí hry byla zase v řádku vedle languge 5.
Alishaer Frellimion

"Lepiej bez celu iść naprzód niż bez celu stać w miejscu,a z pewnością o niebo lepiej,niż bez celu się cofać." A. Sapkowski
Roma
Příspěvky: 426
Registrován: 21. 5. 2008 17.39

Příspěvek od Roma »

Škoda... tak já ještě stáhnu ten critical a pokusim se ho rozbalit(neinstalovat), pak ti napisu jak na to a normalně to přepíšem, ale pokud to nemá celý soubory, ale jen to upravuje části tech současnejch, tak to fungovat nebude.
Začal bych se poohlížet po linkách na eng verzi.

EDIT: Teď mě ještě napadlo jestlijsi mě nepochopil špatně - po tom, co přepíšeš v registrech tu 5 na 0, tak hru nespouštěj, rovnou vyzkoušej ten critical. To spuštění byl jen takovej test..
Roma Spouštěč pro Equilibrii 2.0 NWN Camera mod Listování v PM

Get the ability to choose: (.Y.) (oYo) (.)(.) (*)(*) (o)(0)
Juggler
Příspěvky: 45
Registrován: 20. 1. 2008 23.38

Příspěvek od Juggler »

Kdybych si hru stáhl, myslím diamond edition anglickou verzi a napsal tam ty cd klíče které mám teď, šlo by to? Nebo ty klíče jsou pouze pro tuto polskou verzi hry?
Ano, critical jsem zkoušel hned po přepsání na 0, opět vyskočila hláška se špatnou jazykovou verzí hry.
Alishaer Frellimion

"Lepiej bez celu iść naprzód niż bez celu stać w miejscu,a z pewnością o niebo lepiej,niż bez celu się cofać." A. Sapkowski
Roma
Příspěvky: 426
Registrován: 21. 5. 2008 17.39

Příspěvek od Roma »

Ano, podle mě by to šlo..

Jinak ten critical je "zabalenej" pomocí 7zip takže si stáhni UniExtract http://uniextract.c1pher.com/uniextract … noinst.rar Ten rar normálně rozbalíš a v tý složce najdeš UniExtract.exe a spustíš to.
Do okýnka Archive/Installer to extract - tam příjde ten critical rebuilt
Do toho okýnka pod tím můžeš napsat kam se to má rozbalit... defaultně je ti to udělá složku se stejným jménem tam, co je to co rozbaluješ.
Chvilku to nech pracovat... Critic po rozbalení má 1.30GB
Otevři to a obsah složky $0 nakopči tam co máš instalovaný nwn a dej přepsat, když se to bude ptát.
Obsah složky $[31] tam nakopči taky...

Teď by jsi měl mít poslkou verzi nwn "opatchovanou" na eng 1.69, ale co to bude dělat, to ti neřeknu. GL
Roma Spouštěč pro Equilibrii 2.0 NWN Camera mod Listování v PM

Get the ability to choose: (.Y.) (oYo) (.)(.) (*)(*) (o)(0)
Juggler
Příspěvky: 45
Registrován: 20. 1. 2008 23.38

Příspěvek od Juggler »

Vyzkoušeno podle popisu, soubory se přepsaly, menu a všechny texty jsou anglické ale dialogy pořád polské... Zkoušel jsem také 1.68 english, to samé. Časem zkusím stáhnout nějaký torrent s diamond edition a napsat tam ty cd klíče, ale jelikož jsem reinstalaci prováděl nedávno, chvíli to asi potrvá :smile: . Pokud už nemáš žádné nápady, děkuji za rady a trpělivost :bigwink:
Alishaer Frellimion

"Lepiej bez celu iść naprzód niż bez celu stać w miejscu,a z pewnością o niebo lepiej,niż bez celu się cofać." A. Sapkowski
Roma
Příspěvky: 426
Registrován: 21. 5. 2008 17.39

Příspěvek od Roma »

hmm... to tak teď už jsen snad zkusit ještě naposledy ty čachry s příponama pl teď když to máš opatchované eng patchem.
Smazat pl soubory, přepsat normální na pl, zkopírovat normální a přidat jim do názvu pl.
Jinak asi fakt jen stáhnout...

Že ti poláci musí mít všechno komplet a nestačí jim texty.. ts ts ts Podobně jsem si kdysi hrál s Gothicem II, protože jen na poláky byl funkční crack, ale zase jsem to chtěl mít anglicky.
Roma Spouštěč pro Equilibrii 2.0 NWN Camera mod Listování v PM

Get the ability to choose: (.Y.) (oYo) (.)(.) (*)(*) (o)(0)
Juggler
Příspěvky: 45
Registrován: 20. 1. 2008 23.38

Příspěvek od Juggler »

Po přepsání souborů s anglickým patchem 1.69 pořád žádná změna. Tak to vypadá, že je to tam nahraný asi na pevno... Ještě poslední možnost je to zkusit stáhnout, pokud nebude problém s CD klíči.

Jinak u nwn ten překlad dělal přímo CD projekt a aspoň se tam toho někdo chytil naplno.. Hru jsem si objednal, protože u nás již nikde není k sehnání a za tu cenu ten polský překlad snad nějak zkousnu.
Alishaer Frellimion

"Lepiej bez celu iść naprzód niż bez celu stać w miejscu,a z pewnością o niebo lepiej,niż bez celu się cofać." A. Sapkowski
Uživatelský avatar
Ikkie
Příspěvky: 1022
Registrován: 20. 2. 2006 17.10
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Ikkie »

S CDkeyem by neměl být problém. Už jsem si pár polsky lokalizovaných her koupil jen kvůli CD klíči a šly vždy v pohodě zadat do pirátské verze :P
Tereza Smittová - RIP (portrait by NIAM)
Balkon, syn Daskův
Athriel
Roma
Příspěvky: 426
Registrován: 21. 5. 2008 17.39

Příspěvek od Roma »

A pokud chceš mít jistotu, že ti pojedou, tak je "pujč" někomu komu fakt důvěřuješ, že na ně nebude hrát nebo tak něco... ne jako ten první kamarád, co ti zbalil hru. No a on si jen přepíše 3 řádky v ini a hned budeš vědět, jestli to šlape, nebo ne...
Roma Spouštěč pro Equilibrii 2.0 NWN Camera mod Listování v PM

Get the ability to choose: (.Y.) (oYo) (.)(.) (*)(*) (o)(0)
Juggler
Příspěvky: 45
Registrován: 20. 1. 2008 23.38

Příspěvek od Juggler »

Jít by to samozřejmě mělo, stejně jak to jde s generátorem cd klíčů, jenom mě zajímá, jestli dané DVD s hrou má jedny originální cd klíče, které lze použít pouze s tou verzí nwn ke které jsou přibalené a při použití na jinou (staženou) verzi by byly již brány jako pirátské?
Alishaer Frellimion

"Lepiej bez celu iść naprzód niż bez celu stać w miejscu,a z pewnością o niebo lepiej,niż bez celu się cofać." A. Sapkowski
Roma
Příspěvky: 426
Registrován: 21. 5. 2008 17.39

Příspěvek od Roma »

Ne, tak to určitě není, že by byla na každém DVD unikátní hra pouze s jedním CD-klíčem.
Diamond edice není nic jiného než hra + datadisky v jedný krabičce, stejně je tam trojice cd klíčů, a ty jdou použít i jakékoli jiné edice nwn. Jediný co by šlo zjistit na ofiko servru (ani evímjestli nějaký takový je) jestli máš klíč koupený a nebo vygenerovaný (jako je to ujiných online her). Ale pokud máš originál klíče...
Roma Spouštěč pro Equilibrii 2.0 NWN Camera mod Listování v PM

Get the ability to choose: (.Y.) (oYo) (.)(.) (*)(*) (o)(0)
Juggler
Příspěvky: 45
Registrován: 20. 1. 2008 23.38

Příspěvek od Juggler »

Dobře, díky, časem vyzkouším a uvidíme.
Alishaer Frellimion

"Lepiej bez celu iść naprzód niż bez celu stać w miejscu,a z pewnością o niebo lepiej,niż bez celu się cofać." A. Sapkowski
drake127
Příspěvky: 1753
Registrován: 20. 9. 2006 14.39
Bydliště: Jihlava

Příspěvek od drake127 »

Hehe, vás číst, to je legrace. Jugglere, prosímtě, stáhni si někde jakoukoliv anglickou verzi NWN+SoU+HotU nebo si někomu řekni, ať ti ji donese do hospody, pokud bycdlíš nějak rozumně. Na tu použij svoje polské klíče, které fungovat BUDOU a neznásilňuje svoji polskou kopii NWN a anglickým patchem, viděl jsi už přece křížence vlčáka s jezevčíkem, ne?
Als sie mich holten, gab es keinen mehr, der protestieren konnte.
Roma
Příspěvky: 426
Registrován: 21. 5. 2008 17.39

Příspěvek od Roma »

Na to jsme přišli po dvou stránkách taky :)
Roma Spouštěč pro Equilibrii 2.0 NWN Camera mod Listování v PM

Get the ability to choose: (.Y.) (oYo) (.)(.) (*)(*) (o)(0)
Odpovědět