Bojové finesy

Různé rady a řešené problémy a návrhy

Moderátoři: Dungeon Servant, World Builder, Dungeon Master

Uživatelský avatar
Nalk
Příspěvky: 2560
Registrován: 12. 2. 2007 18.50
Bydliště: Jižní Morava - Znojmo a Brno - stále 100% jižan
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Nalk »

The_Balrog píše:ah vida, na kombo klerik/cot jsem nejak zapomnel :)

Pak tedy navrhuji,l aby finty dostali:

Champion of Torm - 5. lvl
Blackguard - 5. lvl
Dwarwen defender - 5. lvl
Nějaké info ohledně toho jak dopadl návrh?
"Compared to the "righteous" greed of the rulers, the villains of the world seem much more honorable. When scum rules the world, only more scum is born... You don't even understand that?"
- Eustass Kid (One Piece)

Van, kněz Hrebogův, vyznavač Vyšší cesty
acc.: Nalkanar
Uživatelský avatar
The_Balrog
Příspěvky: 4924
Registrován: 3. 8. 2006 7.37
Bydliště: (ಠ_ృ)
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od The_Balrog »

ne
„Jmenuju se Natalie. A dělám si, co chci.“
Uživatelský avatar
Nalk
Příspěvky: 2560
Registrován: 12. 2. 2007 18.50
Bydliště: Jižní Morava - Znojmo a Brno - stále 100% jižan
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Nalk »

The_Balrog píše:ne
1) ne - nic takového nebude
2) ne - neřeknu ti to

:helpsmilie: ? :helpsmilie:

EDIT pro zuzuPD: pokud tomu tak je, že odpověděl přímo (což nevím jestli umí), tak nechápu proč zase jen spamí, místo aby odpověděl :smile: :bigwink: proto se ujišťuji.
Naposledy upravil(a) Nalk dne 8. 5. 2010 16.04, celkem upraveno 1 x.
"Compared to the "righteous" greed of the rulers, the villains of the world seem much more honorable. When scum rules the world, only more scum is born... You don't even understand that?"
- Eustass Kid (One Piece)

Van, kněz Hrebogův, vyznavač Vyšší cesty
acc.: Nalkanar
Street_cz
Příspěvky: 1136
Registrován: 10. 3. 2008 15.36
Bydliště: v koši (nejnižší patro)
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Street_cz »

dovolím si zavzpomínat, proč by měl dostat CoT a DD finesy (nevím jak u BG), když tyhle povolání jsou z 99% navázány na povolání který finesy mají? možná ten CoT, ale co jsem se vždycky díval do player listu, nikdy jsem na klerika s touhle prestižkou nenarazil... u DD se snad nic kromě bojovníka nevyplatí (ani konstruktivně se nic vytvořit nedá) a u BG je to podobný jako u klerika, ačkoliv tam jsou dveře otevřenější
Safira Isil - 3.1.1121 popravena katovou sekyrou
Ramone, syn Anarchův - 27.10.1129 zemřel nepřízní osudu
ostatní upadli v zapomnění
Uživatelský avatar
The_Balrog
Příspěvky: 4924
Registrován: 3. 8. 2006 7.37
Bydliště: (ಠ_ృ)
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od The_Balrog »

Street_cz píše:dovolím si zavzpomínat, proč by měl dostat CoT a DD finesy (nevím jak u BG), když tyhle povolání jsou z 99% navázány na povolání který finesy mají? možná ten CoT, ale co jsem se vždycky díval do player listu, nikdy jsem na klerika s touhle prestižkou nenarazil... u DD se snad nic kromě bojovníka nevyplatí (ani konstruktivně se nic vytvořit nedá) a u BG je to podobný jako u klerika, ačkoliv tam jsou dveře otevřenější
Je pravda, že z 99 % to potřeba nebude, ale pro to jedno procento by to bylo fajn pořešit, pokud to není žádné velké skriptování a vzalo by to třeba jen pět minutek. ( To je věc, kterou teda nikdo kromě Labira nedokáže odhadnout.)

Nalk: žádné info, ale zkusím se dneska zeptat.
„Jmenuju se Natalie. A dělám si, co chci.“
Naylun
Příspěvky: 3240
Registrován: 16. 5. 2008 20.54
Bydliště: Neverland

Příspěvek od Naylun »

Kdyby jste dělali další updaty modulu, přikládám i svoje polínko na ohníček bojových fines pro Blackguarda na 5. lvl, protože je to ekvivalent paladina, který to má, tak by to bylo jen a jen spravedlivé + jednoho BG hraju (jak jinak) :-)

Jinak souhlasím, že by finesy logicky a spravedlivě měl dostat i Tormův žampión a trpaličí obránce. U BG se ale imho častěji stane, že nemá i levly bojovníka, tak je to důležitější.
Svět nepatřil nikomu, kdo nebyl hráč.
Odpovědět