nové hlavy nebo hlasy

Různé rady a řešené problémy a návrhy

Moderátoři: Dungeon Servant, World Builder, Dungeon Master

Uživatelský avatar
Uradin
Příspěvky: 137
Registrován: 14. 11. 2006 0.15
Bydliště: NO HOME(homeless)
Kontaktovat uživatele:

nové hlavy nebo hlasy

Příspěvek od Uradin »

ahoj prosimvas lidi napište sem jestli víte o nějakých nových hlavach a hlasech co tu ještě nebyli.
IM BACK
Noir Comme la Nuit-mladík co má v lásce noc
William Vryce-usměvavý dřevorubec a bojovník(ztracen v horách)
tak tahle hudba se mi v zahryzla do těla jako noční bytost :D http://www.youtube.com/watch?v=d9geleJT … EF2808797B
steel_martin
Příspěvky: 324
Registrován: 9. 3. 2006 11.03
Bydliště: Plzeň / Železná Ruda / Hobitín
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od steel_martin »

Nové hlavy nebo hlasy (pravděpodobně myslíš voicesety) můžeš stáhnout na nwvaultu. Co se týče hlav, tak na to pozor - pokud je nebudou mít i ostatní, tak se jim nezobrazí a uvidí tvou postavu jako bezhlavou.
Game ID: Reverend_Malthas
Ghost
Příspěvky: 767
Registrován: 22. 2. 2006 14.20
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Ghost »

a hlas uslyšíš jenom ty, pokud ho nebudou mít i ostatní
Bratrstvo zabanovaných!
steel_martin
Příspěvky: 324
Registrován: 9. 3. 2006 11.03
Bydliště: Plzeň / Železná Ruda / Hobitín
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od steel_martin »

Ghost píše:a hlas uslyšíš jenom ty, pokud ho nebudou mít i ostatní
Hmm, podle mých zkušeností je to s voicesety tak, že při stáhnutí příslušného overridu se ti zpřístupní voicesety NPC. Záleží na serveru jestli dané voicesety podporuje. Například v mém modulu funguje voiceset "Bludičky". Na Equilibrii ne.
Game ID: Reverend_Malthas
Ghost
Příspěvky: 767
Registrován: 22. 2. 2006 14.20
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Ghost »

No, ty overridový, co mám já (pravděpodobně i ty) jenom zpřístupňuje hlasy NPC, které už ve hře jsou. Předtím jsem měl na mysli úplně nové voicesety
Bratrstvo zabanovaných!
Uživatelský avatar
Uradin
Příspěvky: 137
Registrován: 14. 11. 2006 0.15
Bydliště: NO HOME(homeless)
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Uradin »

mě by stačil tichý, klidný a hluboký mužký hlas :dry:
IM BACK
Noir Comme la Nuit-mladík co má v lásce noc
William Vryce-usměvavý dřevorubec a bojovník(ztracen v horách)
tak tahle hudba se mi v zahryzla do těla jako noční bytost :D http://www.youtube.com/watch?v=d9geleJT … EF2808797B
Eve
Příspěvky: 83
Registrován: 8. 8. 2006 23.52

Příspěvek od Eve »

Chtěla bych se zeptat, jestli je možné nějak dostat na Equilibrii hlavy které jsou u mě dostupné jen když hraju jako DM. Zkoušela jsem to třeba u trpaslíka a zaboha nemůžu dostat do hry ty další "fousaté hlavy". Nevíte jak na to? Třeba Alfi tam ty hlavy měl normálně, ale já jaksi nic :shades:
photter
Příspěvky: 1348
Registrován: 18. 2. 2006 22.43
Bydliště: Arnudenské císařství
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od photter »

Eve píše:Chtěla bych se zeptat, jestli je možné nějak dostat na Equilibrii hlavy které jsou u mě dostupné jen když hraju jako DM. Zkoušela jsem to třeba u trpaslíka a zaboha nemůžu dostat do hry ty další "fousaté hlavy". Nevíte jak na to? Třeba Alfi tam ty hlavy měl normálně, ale já jaksi nic :shades:
musíš si CEPový kebule nacpat do override...neni to žádná věda ale není to zas tak úplně simple, možná někde eště pobíhá můj OverrideHelper, nech si ho poslat, nebo se popídi po EQ placce, tam je override i s těma kebulema
...terribilis ut castrorum acies ordinata...

"Bohové přicházejí a odcházejí, elfky zůstávaj." Âsar
Eve
Příspěvky: 83
Registrován: 8. 8. 2006 23.52

Příspěvek od Eve »

:blink: rozumím asi každému třetímu slovu, a určitě to teda pro mě není SIMPLE :biggrin: ale dík za radu, budu se pídit po placce a po helpru :smile:
psin
Příspěvky: 554
Registrován: 27. 5. 2006 20.11
Bydliště: Plzeň / západní pobřeží EQ

Příspěvek od psin »

Eve píše::blink: rozumím asi každému třetímu slovu, a určitě to teda pro mě není SIMPLE :biggrin: ale dík za radu, budu se pídit po placce a po helpru :smile:
Stáhnout třeba zde: http://demona.neverwinter.cz/modules.ph … =CEP_hlavy

je tam (v tom RAR souboru , který stáhneš) textový soubor jak nainstalovat (nakopírovat do adresáře override).
Vše má své meze.

Petr Hrozný †, Vilém z Ofenburgu †, Voxeos - NPC, Jakub Poutník - M. I. A. / OFFLINE - NEDOSTUPNÝ
Ghost
Příspěvky: 767
Registrován: 22. 2. 2006 14.20
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Ghost »

Na vaultu jsem našel toto: http://nwvault.ign.com/View.php?view=Mo … ail&id=404
Hlavy z CEPu 2, nejsem si jistej, jestli to nejsou ty, co jsou na EQ CD
Bratrstvo zabanovaných!
Eve
Příspěvky: 83
Registrován: 8. 8. 2006 23.52

Příspěvek od Eve »

psin píše: Stáhnout třeba zde: http://demona.neverwinter.cz/modules.ph … =CEP_hlavy

je tam (v tom RAR souboru , který stáhneš) textový soubor jak nainstalovat (nakopírovat do adresáře override).
Ehm doufám že není chyba u mě, ale mě to nejde stáhnout :blush:
incast
Příspěvky: 26
Registrován: 11. 8. 2007 12.15

Příspěvek od incast »

Když si stáhnu a nainstaluju tyto hlavy/hlasy, budou se mi tak zobrazovat/reprodukovat určitě mně.
Ale jak to bude u hráčů na Equilibrii, kteří to nainstalované nemají? Udělá to nějakou chybu, nebo se prostě použije nějaká defaultní hlava/hlas?
Carpe noctem.
psin
Příspěvky: 554
Registrován: 27. 5. 2006 20.11
Bydliště: Plzeň / západní pobřeží EQ

Příspěvek od psin »

Eve píše:
psin píše: Stáhnout třeba zde: http://demona.neverwinter.cz/modules.ph … =CEP_hlavy

je tam (v tom RAR souboru , který stáhneš) textový soubor jak nainstalovat (nakopírovat do adresáře override).
Ehm doufám že není chyba u mě, ale mě to nejde stáhnout :blush:
Obávám se, že chyba je u tebe, právě stahuji, již podruhé tento týden. :bigwink:
Vše má své meze.

Petr Hrozný †, Vilém z Ofenburgu †, Voxeos - NPC, Jakub Poutník - M. I. A. / OFFLINE - NEDOSTUPNÝ
photter
Příspěvky: 1348
Registrován: 18. 2. 2006 22.43
Bydliště: Arnudenské císařství
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od photter »

incast píše:Když si stáhnu a nainstaluju tyto hlavy/hlasy, budou se mi tak zobrazovat/reprodukovat určitě mně.
Ale jak to bude u hráčů na Equilibrii, kteří to nainstalované nemají? Udělá to nějakou chybu, nebo se prostě použije nějaká defaultní hlava/hlas?
řeč je o CEPovejch hlavách, ty uviděj všichni, protože modul je obsahuje
to, že si je nacpeš do override ti je akorát zpřístupní při tvorbě postavy, dál tam ani nemusej bejt

jiná příhoda by byla custom hlava, která není obsažena v hacích, tu uvidíš jenom ty a co uviděj ostatní, po tom radši nepátrej, buď jinou hlavu nebo prázdnej krk....pokud v těchdle věcech nejseš zběhlej, nedoporučuju se do ničeho takovýho pouštět
...terribilis ut castrorum acies ordinata...

"Bohové přicházejí a odcházejí, elfky zůstávaj." Âsar
Schneck
Příspěvky: 55
Registrován: 20. 6. 2008 13.58
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Schneck »

Když jsem hrál asi před půl rokem na Demoně, tak jsem měl stažený CEP hlavy, ale zobrazovalo se mi pár hlav, který teď vůbec nemám/nevidím.
Mohlo by to být nějakou verzí tech CEP hlav (jesli nějaký verze jsou) anebo je zase chyba někde u mně??

//edit 24.7.2008

Aha, tak jsem zjistil, že se mi tam hlávky ukazujou, ale mají barvy jako helmy = kovový ksichty. To nevypadá vůbec hezky a navíc se nedají obarvit vlasy/oči/pusa.
Nevíte někdo co s tím??
Naposledy upravil(a) Schneck dne 24. 7. 2008 23.30, celkem upraveno 1 x.
[20080901 -> 20093006] Jsem ve škole na intru, takže EQ jen o víkendech?
-dávám si pauzu!
Schneck
Příspěvky: 55
Registrován: 20. 6. 2008 13.58
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Schneck »

Jde o 14 CEP hlav (vtip je v tom, že to jsou ty co se mi zdaj víc zajímavý), začínaj za takovým típkem s páskou přes oko a dlouhýma vlasama.
Inu, a vypadá to asi takto:
Obrázek
[20080901 -> 20093006] Jsem ve škole na intru, takže EQ jen o víkendech?
-dávám si pauzu!
Drog
Příspěvky: 346
Registrován: 10. 3. 2006 20.50
Bydliště: Valašské Království:D /Hag Hargol

Příspěvek od Drog »

Ty hlavy (taky z demona přídavného haku) se mi zobrazovaly při vytvářeni postavy uplně stejně divně, ale jakmile jsem s takovým týpkem (barvu vlasů jsem musel samozřejmě odhadnout) vstoupil do hry, tak to bylo ok, a ta hlava se zobrazila tak jak měla. Zkoušel si s takhle vytvořenou postavou už vkročit do hry ?
Neberte život příliš vážně. Beztak z něho nevyváznete živí.
Schneck
Příspěvky: 55
Registrován: 20. 6. 2008 13.58
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Schneck »

Na server ne, nechtěl jsem mít podělanou postavu.. ale jak tak nad tim přemýšlím, s mojí spotřebou postav by to bylo stejnak jedno :blush:
-Ale zkoušel jsem singl. Dokonce myslim že ve chvíli vytváření postavy se hlava ukázala NORMÁLNĚ, pak ve hře to byl stejnak plecháč :angry:
[20080901 -> 20093006] Jsem ve škole na intru, takže EQ jen o víkendech?
-dávám si pauzu!
Drog
Příspěvky: 346
Registrován: 10. 3. 2006 20.50
Bydliště: Valašské Království:D /Hag Hargol

Příspěvek od Drog »

Po singlu mi to taky dělalo stejnej bordel, takže si myslím, že by to za zkoušku stálo - při nejhorším požádáš o smazaní - ale to už je tvoje věc. :)
Neberte život příliš vážně. Beztak z něho nevyváznete živí.
Odpovědět