Postava

Různé rady a řešené problémy a návrhy

Moderátoři: Dungeon Servant, World Builder, Dungeon Master

Odpovědět
Skurka
Příspěvky: 4
Registrován: 24. 7. 2008 19.21

Postava

Příspěvek od Skurka »

jsem na Eq novej, a mam problem. kydz si zalozim postavu, normalne se za ni prihlasim a muzu hrat. ale po restrtu hry tu postvu nemuzu najit v seznamu. obcas mi i ha spadne pri vytvareni postavy (prostě to lehne) skousel jsem uz znovu prepsat haky, reinstalace, ale nic nepomaha. prosim o radu, diky
drake127
Příspěvky: 1753
Registrován: 20. 9. 2006 14.39
Bydliště: Jihlava

Re: Postava

Příspěvek od drake127 »

Skurka píše:jsem na Eq novej, a mam problem. kydz si zalozim postavu, normalne se za ni prihlasim a muzu hrat. ale po restrtu hry tu postvu nemuzu najit v seznamu. obcas mi i ha spadne pri vytvareni postavy (prostě to lehne) skousel jsem uz znovu prepsat haky, reinstalace, ale nic nepomaha. prosim o radu, diky
To najítí v seznamu mi kdysi dělalo taky - zkus se několikrát relognout a s nově vytvořenou postavou alespoň nějaký čas odehrát (hodnu, dvě).
Als sie mich holten, gab es keinen mehr, der protestieren konnte.
Aefar
Příspěvky: 3162
Registrován: 9. 12. 2008 17.31

Avatar

Příspěvek od Aefar »

Nejsem schopen přes profil nahrát svůj avatar.
Obrázek mám v jpg 109x120 px, velikost 7,4 kb a za nic na světě ho sem nemohu dostat...

* Catigern
* Albrecht Prskotřesk
† Bolthorm syn Thrudgelmův
Uživatelský avatar
The_Balrog
Příspěvky: 4924
Registrován: 3. 8. 2006 7.37
Bydliště: (ಠ_ృ)
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od The_Balrog »

Protože nahrávat obrázky ze svého disku tady na fóru nejde. Musel by sis ho nahrát někam na web a pak do toho formulářového okénka dát na něj odkaz.

(Pošli mi ho mailem na thebalrog@seznam.cz a já ti ho do zítřka někam nahraju ; ))
„Jmenuju se Natalie. A dělám si, co chci.“
Odpovědět