Kontejnery

Různé rady a řešené problémy a návrhy

Moderátoři: Dungeon Servant, World Builder, Dungeon Master

Odpovědět
Uživatelský avatar
The_Balrog
Příspěvky: 4924
Registrován: 3. 8. 2006 7.37
Bydliště: (ಠ_ృ)
Kontaktovat uživatele:

Kontejnery

Příspěvek od The_Balrog »

Moc dobrá rada.

Pokud máte plný kontejner (šperkovnice, batoh) a v něm nějakou věc, která je stackovací (má víc položek, jako jsou třeba drahokamy, šípy, lektvary), tak je nerozdělujte, nebo vám ta část, kterou si z ní odebíráte, zmizí.

Člověk by čekal, že se hodí ten zbytek aspoň do invu, ale ono houby. Prostě zmizí. Já teď tak přišel o jednu perlu a nadšený jsem z toho zrovinka dvakrát nebyl : /
„Jmenuju se Natalie. A dělám si, co chci.“
Uživatelský avatar
Braenn
Příspěvky: 4909
Registrován: 5. 1. 2007 12.12
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Braenn »

Když něco stackovacího v kontejneru rozdělám, a v kontejneru není na položku místo, rozdělený předmět "spadne" na zem, a objeví se pod postavou. V případě že se jedná o něco malého jako kámen nebo prsten, ani si toho nemusíš všimnout.
Uživatelský avatar
The_Balrog
Příspěvky: 4924
Registrován: 3. 8. 2006 7.37
Bydliště: (ಠ_ృ)
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od The_Balrog »

hmmm hmmm.. tak to možná někdo u Kroužka měl tehdy svůj šťastný den.. *zabrblá si*

Dík ;)
„Jmenuju se Natalie. A dělám si, co chci.“
hrusi
Příspěvky: 393
Registrován: 11. 7. 2008 18.18

Příspěvek od hrusi »

Braenn píše:Když něco stackovacího v kontejneru rozdělám, a v kontejneru není na položku místo, rozdělený předmět "spadne" na zem, a objeví se pod postavou. V případě že se jedná o něco malého jako kámen nebo prsten, ani si toho nemusíš všimnout.
Podobně jsem stratil chrániče obratnosti. Plnej inventář a přehazoval jsem věci přes quick slot.
Pro vítězství zla stačí, aby dobří lidé seděli se založenýma rukama.
Uživatelský avatar
Paklic
Příspěvky: 672
Registrován: 4. 1. 2008 16.40

Příspěvek od Paklic »

Dodnes používám tabulátor a mačkám ho minimálně jednou za půl minuty a když něco vkládám do inventáře, tak ještě pro jistotu kontroluju tabulátorem. :bigwink:
Pavel Urban
Příspěvky: 5860
Registrován: 30. 4. 2007 16.38

Příspěvek od Pavel Urban »

Braenn píše:Když něco stackovacího v kontejneru rozdělám, a v kontejneru není na položku místo, rozdělený předmět "spadne" na zem, a objeví se pod postavou. V případě že se jedná o něco malého jako kámen nebo prsten, ani si toho nemusíš všimnout.
Pokud je "pod podlahou" tak ani vidět být nemusí a ani nakliknutelný není, takže efektivně zmizí... nebo ne ?
Historie umírá s těmi, kteří ji pamatují.
The cup is full.
Uživatelský avatar
Braenn
Příspěvky: 4909
Registrován: 5. 1. 2007 12.12
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Braenn »

Pod postavou, ne pod podlahou :biggrin: Ještě toho trochu
Pavel Urban
Příspěvky: 5860
Registrován: 30. 4. 2007 16.38

Příspěvek od Pavel Urban »

Braenn píše:Pod postavou, ne pod podlahou :biggrin: Ještě toho trochu
Já vím, ale já mluvím o tom že spadne na zem a bude pod podlahou, pod tilesetem nebo jak se tomu říká (četl jsem dobře :bigwink: ). Pak je předmět neviditelný a nedosažitelný (teorie).
Historie umírá s těmi, kteří ji pamatují.
The cup is full.
drake127
Příspěvky: 1753
Registrován: 20. 9. 2006 14.39
Bydliště: Jihlava

Příspěvek od drake127 »

Předmět tam fakticky bude a bude asi taky zatěžovat server, ale nedostane se k němu nikdo.
Als sie mich holten, gab es keinen mehr, der protestieren konnte.
Odpovědět