Problém se spuštěním hry

Různé rady a řešené problémy a návrhy

Moderátoři: Dungeon Servant, World Builder, Dungeon Master

Street_cz
Příspěvky: 1136
Registrován: 10. 3. 2008 15.36
Bydliště: v koši (nejnižší patro)
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Street_cz »

Jen podotknu - u LCD je maximum 75Hz a u CRT jde i 120Hz … Standartní je 75Hz pro LCD s poměrem 4:3 (1280x1024, 1600x1200) a 60Hz je maximum pro LCD s 16:10 (širokoúhlý 1360x768, 1440x900, 1680x1050) … jak na tom jsou jiné rozměry nevím...
Safira Isil - 3.1.1121 popravena katovou sekyrou
Ramone, syn Anarchův - 27.10.1129 zemřel nepřízní osudu
ostatní upadli v zapomnění
Uživatelský avatar
George
Příspěvky: 1652
Registrován: 29. 6. 2007 23.58
Bydliště: Znojmo
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od George »

Pozor pozor! ...zvláštní věc!
Když jsem chtěl nastavit v nwn.ini aby jelo nwn v okně, tak sem udělal kopii nwn.ini, ale ta už se nechovala jako nwn.ini, ale chovala se jako nwn.txt... a já původní nwn.ini přejmenoval, zkusil jsem spustit nwn, a to se rozjelo jak nic... on se totiž vytvořil novej nwn.ini, kterej to nenašlo a spustilo se to se základním nastavením...
Tak sem si s tím trochu pohrál a při každým rozlišení to jelo normálně, až při tom největším (který sem používal) nic nenaskočilo.… tákže... ještě to musím odskoušet, ale asi si chudák já navyklej na ten prťavej text a okýnka budu muset zase zvykat na gigantický vokna a do očí bijící text xD … tak, jdu zkoušet...

ÉDIT: Tak zdá se, že to funguje.… a to rozlišení nebude zas taková katastrofa == Dám si tam to druhý poslední rozlišení :) sice je určený pro jiný rozměry monitoru, ale není tak kostičkovatý jak ty ostatní a dá se ten čárovej kód vydržet. :biggrin: :clover:
Díky moc za rady, snad to už půjde.

ÉDIT2: Těžko uvěřit, problém je SNAD pryč, ...ehm, dokonce si to zahraju na nejvyšší možný rozlišení … jen musím mít jakoukoliv frekvenci nižší než 75 xD
Sell drugs. Run guns. Nail sluts and fuck the law.
Darmonlor
Příspěvky: 797
Registrován: 8. 2. 2007 17.12

Příspěvek od Darmonlor »

George píše:tak sem udělal kopii nwn.ini, ale ta už se nechovala jako nwn.ini, ale chovala se jako nwn.txt... a já původní nwn.ini přejmenoval, zkusil jsem spustit nwn, a to se rozjelo jak nic... on se totiž vytvořil novej nwn.ini
Právě jsi asi popsal úchvatnou vlastnost Windows – skrývání přípon souborů. S velkou pravděpodobností jsi získal soubor nwn.ini.txt, ze kterého se po skrytí přípony zobrazilo pouze nwn.ini

Třikrát sláva microsoftu :)
Don't Dream It - Be It <i>Dr. Frank-N-Furter</i>

Amelia Wil Tesla Seyruun
Falik
Street_cz
Příspěvky: 1136
Registrován: 10. 3. 2008 15.36
Bydliště: v koši (nejnižší patro)
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Street_cz »

Darmonlor píše:
George píše:tak sem udělal kopii nwn.ini, ale ta už se nechovala jako nwn.ini, ale chovala se jako nwn.txt... a já původní nwn.ini přejmenoval, zkusil jsem spustit nwn, a to se rozjelo jak nic... on se totiž vytvořil novej nwn.ini
Právě jsi asi popsal úchvatnou vlastnost Windows – skrývání přípon souborů. S velkou pravděpodobností jsi získal soubor nwn.ini.txt, ze kterého se po skrytí přípony zobrazilo pouze nwn.ini

Třikrát sláva microsoftu :)
Ta úchvatná vlastnost jde vypnout ;)
Jinak Georgi, na jaký jedeš rozlišení? (ze zajímavosti :))
Safira Isil - 3.1.1121 popravena katovou sekyrou
Ramone, syn Anarchův - 27.10.1129 zemřel nepřízní osudu
ostatní upadli v zapomnění
Uživatelský avatar
George
Příspěvky: 1652
Registrován: 29. 6. 2007 23.58
Bydliště: Znojmo
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od George »

Street_cz píše:
Darmonlor píše:
George píše:tak sem udělal kopii nwn.ini, ale ta už se nechovala jako nwn.ini, ale chovala se jako nwn.txt... a já původní nwn.ini přejmenoval, zkusil jsem spustit nwn, a to se rozjelo jak nic... on se totiž vytvořil novej nwn.ini
Právě jsi asi popsal úchvatnou vlastnost Windows – skrývání přípon souborů. S velkou pravděpodobností jsi získal soubor nwn.ini.txt, ze kterého se po skrytí přípony zobrazilo pouze nwn.ini

Třikrát sláva microsoftu :)
Ta úchvatná vlastnost jde vypnout ;)
Jinak Georgi, na jaký jedeš rozlišení? (ze zajímavosti :))
Ehm, jak to jde vypnout? (btw je zajímavý, že občas to tu příponu bere a občas si to bere svoje)
Rozlišení v NWN 1280x1024 a normálně ve winech 1024x768
Sláva sláva sláva :megalol:
Sell drugs. Run guns. Nail sluts and fuck the law.
Street_cz
Příspěvky: 1136
Registrován: 10. 3. 2008 15.36
Bydliště: v koši (nejnižší patro)
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Street_cz »

Nástroje - možnosti složky - zobrazení - a odskrtni skrýt příponu známých typů (nebo něco v tom smyslu)
Safira Isil - 3.1.1121 popravena katovou sekyrou
Ramone, syn Anarchův - 27.10.1129 zemřel nepřízní osudu
ostatní upadli v zapomnění
Uživatelský avatar
George
Příspěvky: 1652
Registrován: 29. 6. 2007 23.58
Bydliště: Znojmo
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od George »

Street_cz píše:Nástroje - možnosti složky - zobrazení - a odskrtni skrýt příponu známých typů (nebo něco v tom smyslu)
Díky, našel sem to.. stejně je to na nic :bigwink: :smile:
Sell drugs. Run guns. Nail sluts and fuck the law.
Street_cz
Příspěvky: 1136
Registrován: 10. 3. 2008 15.36
Bydliště: v koši (nejnižší patro)
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Street_cz »

George píše:
Street_cz píše:Nástroje - možnosti složky - zobrazení - a odskrtni skrýt příponu známých typů (nebo něco v tom smyslu)
Díky, našel sem to.. stejně je to na nic :bigwink: :smile:
Není..
aspoň můžeš měnit txt na ini a ini na txt a máš přehled o souborech co jsou zač ;)
Safira Isil - 3.1.1121 popravena katovou sekyrou
Ramone, syn Anarchův - 27.10.1129 zemřel nepřízní osudu
ostatní upadli v zapomnění
Uživatelský avatar
George
Příspěvky: 1652
Registrován: 29. 6. 2007 23.58
Bydliště: Znojmo
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od George »

Street_cz píše:
George píše:
Street_cz píše:Nástroje - možnosti složky - zobrazení - a odskrtni skrýt příponu známých typů (nebo něco v tom smyslu)
Díky, našel sem to.. stejně je to na nic :bigwink: :smile:
Není..
aspoň můžeš měnit txt na ini a ini na txt a máš přehled o souborech co jsou zač ;)
Já vím, co jsou zač.
Leda pokud chcu vědět, jestli je to mov, 3gp apod. a píše mi to něco ve smyslu "Nokia multimedia format" xD
Ale už dost s tím, jsme OT :)
Sell drugs. Run guns. Nail sluts and fuck the law.
Uživatelský avatar
George
Příspěvky: 1652
Registrován: 29. 6. 2007 23.58
Bydliště: Znojmo
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od George »

Hmmm, tak se mi to stalo zase.… nwn naskakovalo čím dál pomaleji až nenaskočilo... pff... bylo tu celkem horko, nevím jestli to s tím má nějakou spojitost, ale trošku mě to štve... asi mám pech.. alespoň vím, že se mám zaměřit na nastavení.… 60Hz nepomohlo (teda nastavoval jsem to v nwn.ini když jsem byl ve hře, tak nevím jestli je potřeba nwn resnout)…. ach jo.
Sell drugs. Run guns. Nail sluts and fuck the law.
Odpovědět